Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri

(19-03-2018, 14:33 PM)canyondrift Kirjutas:  Kas on mõni kodutehnika vidin, mis omab küllalt suure ülekande arvuga reduktorit - hea oleks veel tigureduktor.

Mul oleks vaja üks võll käima panna umbes 5 pööret minutis ja kerima hakkab see määrdunud filterpaberit, seega jõudu võiks ka veidi olla...

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20180319041544&SearchText=5+rpm+motor

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(18-03-2018, 10:30 AM)maisalup Kirjutas:  
(18-03-2018, 10:08 AM)maisalup Kirjutas:  Kust poodidest võib leida selliseid rattaid?
Nii ise küsin ja ise vastan, leidsin Knoke.ee lehelt lõpuks. Otsingu sõnaks soonega ratas.
Terve päev kulus otsimisele, et õige asjani jõuda, aga lõpuks ikka jõudsin

ESPAK süsteemi poodides ka nähtud...

To Canion... vast piimaproovi tsentrifuug ümberpööratuna võtta- vändast väljavõte, trummlile ajam külge?

(19-03-2018, 16:09 PM)pkmp Kirjutas:  
(18-03-2018, 10:30 AM)maisalup Kirjutas:  
(18-03-2018, 10:08 AM)maisalup Kirjutas:  Kust poodidest võib leida selliseid rattaid?
Nii ise küsin ja ise vastan, leidsin Knoke.ee lehelt lõpuks. Otsingu sõnaks soonega ratas.
Terve päev kulus otsimisele, et õige asjani jõuda, aga lõpuks ikka jõudsin

ESPAK süsteemi poodides ka nähtud...

Ma olen ka kunagi näinud kuskil espakis ja sealt ka 3tk neid ostnud. Saatsin kirja lähimasse espaki, et ehk saavad mulle organiseerida 4tk, siiani on vaikus selle kohapealt. Knoke kaubandus aga ei saa arve saatmisega hakkama, et saaks ülekande teha ja jääda kaupa ootama

(19-03-2018, 19:03 PM)maisalup Kirjutas:  
(18-03-2018, 10:08 AM)maisalup Kirjutas:  Kust poodidest võib leida selliseid rattaid?

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20180319090522&SearchText=v+roller

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(19-03-2018, 14:33 PM)canyondrift Kirjutas:  Kiire küsimus üldisele silmaringile

Kas on mõni kodutehnika vidin, mis omab küllalt suure ülekande arvuga reduktorit - hea oleks veel tigureduktor.

Mul oleks vaja üks võll käima panna umbes 5 pööret minutis ja kerima hakkab see määrdunud filterpaberit, seega jõudu võiks ka veidi olla...

Reduktoritega tegelevaid kohti on küll ja veel, aga äkki saab kuskilt teise masina küljest laenata... Ala mikrolaine ahju mootor vms (see muidugi jääb oma 3W-ga lahjaks, aga lahendus siiski)
12V ei tahaks kasutada, 220 on teema.

Elektridrelli võiks paaritada akudrelliga ja vajadusel veel kolmanda akudrelli sinna otsa panna. 
Akudrellil lammutad mootori laiali ja paned elektridrelli padrunisse.

(19-03-2018, 20:06 PM)viplala Kirjutas:  
(19-03-2018, 19:03 PM)maisalup Kirjutas:  
(18-03-2018, 10:08 AM)maisalup Kirjutas:  Kust poodidest võib leida selliseid rattaid?

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20180319090522&SearchText=v+roller

Hiinast tellides tuleb ennem uus kütteperiood peale kui need rullikud halumasinale saan. Eks kui muud üle ei jää, tuleb hunnikus laagreid soetada ja polte kokku keevitada, nagu vana süsteem oli.

Pankade lehtedelt info vaatamine on 1 asi, aga rääkige, mis teil eluasemelaenu reaalsed intressid on, mingi u. 50 000 eur puhul.

Mul tuli 5000 laenu puhul 8000 tagasi maksta, arvesta ise... 50000= 80000 tagasi maksta

Rullikute kohapealt üks leid- http://www.blickle.ee
Maaletooja asub tartus, saksa kvaliteet ja arvatavasti ka saksa hind, kuid valik üsna laialdane kui vaja mingi asi veerema panna.

Eks tagasi makstav summa oleneb tähtajast, aga mõtlen ikka lepingus olevat intressi.

kiirlaenu puhul täna võtad 1000 tagasi maksad 994 Big Grin  (mitte eestis)

(20-03-2018, 00:06 AM)veix__ Kirjutas:  Pankade lehtedelt info vaatamine on 1 asi, aga rääkige, mis teil eluasemelaenu reaalsed  intressid on, mingi u. 50 000 eur puhul.

N. pank, paar aastat tagasi võtsin laenu.
Leibkonna sissetulek peab ületama 1200€, minu puhul oli 1300€
Ostetud maja läks tagatiseks + poole väiksema väärtusega tagatis.
Omaosalus puudus.
Laenusumma oli 47000
30 aastat
Kuumakse 190€
Intress 2,5%

Küsida tasub kõikidest pankadest ning jäta oma kodupank kõige viimaseks.
Teised pangad teevad sinu kohta kodupangast päringuid ja see paneb neid kliendi kaotamisest mõtlema.
Kui oled viimase 2 aasta jooksul maksnud kasiinos kaardiga, teinud kahtlaseid tehinguid või võtnud kiirlaenu, siis see mõjutab ka laenuprotsenti.

Laen 2001, %-i ei mäleta aga võis ka mingi 2,5+euribor olla, summa ca 500k krooni. 2006 laenu suurendamine ja kuna vahepeal oli % kukkunud, siis nüüd oli uus % 0,65+euribor. Varsti kukkus euribor miinusesse, 2016 lõppes laen. Masu ajal tuli üks auto maha müüa, muud hullu ei juhtunudki. Soovitati soojalt % fikseerida millalgi alguspoolel, kui euribor oli veel stabiilne, ei fikseerinud ja hästi läks.
Minu pank näeb mind seni korralikuna, eelmisel sajandil võetud väikelaen sai tagasi makstud. Iga nädal olen mängusõltlane oma pangas bingopileti ostuga. Praegu nad enam mulle ei annaks - vanus 68a seab karmid tingimused ja nii karmi kohtlemist ma ei talu.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Korter, eelmisel kevadel. Natuke üle poole maksime ise ja pangast siis 35500 laenu juurde. Intress 2,2%+euribor.

Küsin jälle tarkade abi, kust osta keermepuuri M9 sammuga 1,0.
Stokeris ei ole (tehase tellimus mis võttab aega umbes kuu). Küsisin paljudest kohtades aga kellegil ei ole pakkuda.
Ainuke koht oli KS Tools kodukal, et pakkuvad aga nad ei müü eraisikutele ja firmadele kellel ei ole leppigut.
Samas võibolla kellegil olemas ja saab laenata päevaks ?
Peale velgede värvimist vaja keermed üle keerata.

http://www.mkt.ee/dyna/site/cgi/159est?id=18110449&pg=2&order=2

Tasuks üle küsida kas kohapeal olemas.

M.K.T. puhul tasub tähele panna, et hinnad on ilma kõmmita. Kõmm tuleb siis, kui kaup ostukorvi pista. Muidu on asjaajamine viisaks, jääb meeldiv mulje, et kliendist hoolitakse.

Tänud Smile
Täitsa olemas nendel kohapeal ja veel lähemal ei oleks saanud ollagi.

Nii jätkuvalt led pirni ja lüliti probleem üleval aja puudus loomulikult.  Kui tavaline bauhausi enda lüliti ei sobi siis kas need sisemise releega lülitid  töötaks? Puutetundlikud ja viibatavad ja mis iganes need on. Või on olemas mingi spetsiaalsed ledide mõeldud lülitid.

(19-03-2018, 20:51 PM)maisalup Kirjutas:  
(19-03-2018, 20:06 PM)viplala Kirjutas:  
(19-03-2018, 19:03 PM)maisalup Kirjutas:  
(18-03-2018, 10:08 AM)maisalup Kirjutas:  Kust poodidest võib leida selliseid rattaid?

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20180319090522&SearchText=v+roller

Hiinast tellides tuleb ennem uus kütteperiood peale kui need rullikud halumasinale saan. Eks kui muud üle ei jää, tuleb hunnikus laagreid soetada ja polte kokku keevitada, nagu vana süsteem oli.

Kilulinnas selline pood nagu Kavial, äkki neil?
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne