Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri
#21

(31-05-2015, 22:50 PM)Walter Kirjutas:  
(31-05-2015, 08:21 AM)qwerty009 Kirjutas:  Oskab keegi öelda kust eestist võiks leida väiksele ketaslõikurile nn kõvasulam otstega saeketast? Oleks plaanis kasutada peamiselt puidu jaoks.

http://www.amazon.com/dp/B000O3IOEW/?tag...verfl08-20 <- midagi sellist.

Julged poisid olete kui julgete selle tööriista ja nurklihvija mis teeb 11000 p/min muuta käsisaeks. Las lihvija jääb ikka lihvijaks. Tutvuge kasvõi ülaltoodud lingil toodud tagasisidega, kus kurdetakse kinnikiilumisi ja tagasilööke (täiesti loomulik tagajärg ju aga ookeani taga lollidemaal ei taheta sellest aru saada) mis selliste pöörete juures võivad sõrmeluud purustada või juhtuda veel hullemat. 
Ohtlik on see kooslus muidugi nii või teisiti, aga paljudel on komme loobuda seda riista soetades koheselt kettakaitsmest ja käpidemest, mis teeb asja tunduvalt ohtlikumaks.
#22

Julgen vaielda. Olen nurklihvija küljes ketassaagi kasutanud aastakümneid, hea abimees. Täiskiirusel ajab sinist suitsu, natuke piirates teeb palju asju ära. Täpsus sõltub operaatorist.

PS vahepeal tulnud kommentaarile lisaksin et ma olen ÜKS kord elu jooksul kasutanud ilma kettakatteta lõikajat.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#23

(31-05-2015, 22:24 PM)Qunts Kirjutas:  Sa kass oled suure isuga ja jänu on ka vist täitmatu Big Grin
Kõik on head inimesed seni kui mingit S…a ei keera !!!
Ojuland vähemalt ei tõsta makse, et grillkana valmis küpsetada diisel ahjus Big Grin

Kõik täielikult vale! Pekki ei söö ja januga on ka piirid, kui ikka hakkab ninast välja ajama, vms, siis on ikka piir. Samas, oli juhus, olime 1981 Vastseliinas esimese kursuse alguses põllumajandustöödel, oli väike lõõgastumishetk, üks kaaskursuslane, kogenum ja Balti Punalipulises ...merelaevastikus teeninu, ütles ühel hetkel, et sina Priit, ikka ju jood (seda)! Muide, ta ei eksinud!
Heade inimestega on minu latt mõneti kõrgem! Mina tõesti vihkan teist inimest (nagu siis ühes artiklis ka väideti), minu jaoks algab hea inimene sealt, kui ta minu heaks juba midagi teinud on!
Ojulandist ei arvanud kuni ellujäämise saateni midagi head, aga pärast seda on reitingud hoopis teised! Siit järelemõtlemisks ainet, nendele, kellel selleks on ainest.... ja makse ei tõsta ta vaid seepärast, et ei ole võimalust.
Lõpetuseks väike õpetusnipp..., kui vastu ööd juua veega lahjendatud veini, nagu joovad prantslased ja kass jne, siis on oht öösel WC-d külastada palju suurem, kui juua lahjendamata veini (nagu kass siin ja edaspidi).
#24

ple ullu saad kaineks kustutad ära Big GrinBig GrinBig Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#25

ja veel - olen küll hea inimene

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#26

(31-05-2015, 23:57 PM)Marko Kirjutas:  ple ullu saad kaineks kustutad ära Big GrinBig GrinBig Grin
Huvitav on see, et - ei kustuta! (aga loodan, et saan kaineks!)
Ja vb on ksf! Marko tõesti hea inimene (isiklikult on tekkinud väikesed kahtkused, mis ei pruugi olla tõesed, igal juhul on ´Ta suur lobamokk. mees, kes teab kõike kõigest (pool mind!).
Kahjuks ei mäleta ma enam, millest oli jutt,aga igatahes oli väga meeldiv Teiega suhelda! (Kas ka Teil lähevak näpud suuremaks pärast mõningast vedelikupuuduse korvamist, trükkimiseltekkib topelt- ja muidu ülearuseid tähti?)
#27

Ehk oleks aeg kiisu ära võisikusse viia?  Rolleyes

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
#28

ega selline mõte pole peast läbi käinud et ma võibolla teangi kõike?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#29

(01-06-2015, 00:16 AM)mlsluik Kirjutas:  Ehk oleks aeg kiisu ära võisikusse viia?  Rolleyes

Võisik, vms, kas see on koht, mis jääb Pärnu - Riia mnt kuhugi kohta?
Huvitav fakt - oli meil millagi seal kandis gruppi kokkutulek, see oli enne seda, kui oli Virumaal Lammasmäel, kus ma ütlesin, et enam te mind ei näe ja jalutasin minema ja rohkem nad mind näinud ei ole ka...
Seal ma mingis Baaris (jääb tee äärde kohe) küsisin kohalikelt viisakalt, et palun peksa, nuhtlust, orjarahvas ei haakinud teemat ja siiani on kõik (ei tea mitu hammast ) suus.
Meelis, Sa vist ei ole ikkagi hea inime? (kuigi valge, varsti keskealine ja hetero, vb isegi natuke Isamaaline, vaatamata skandinaavia kallakule?)
Head inimesed on need, kas Kassi kiidavad! (tean, et ka msluik on kiitnud, aga saab veel rohkem kiita!)

Nojah, see koht oli ikkagi vist Võiste...
#30

Kurrnäukas on vist vahepeal kukkunud...
#31

(31-05-2015, 23:05 PM)maitus Kirjutas:  
(31-05-2015, 22:50 PM)Walter Kirjutas:  
(31-05-2015, 08:21 AM)qwerty009 Kirjutas:  Oskab keegi öelda kust eestist võiks leida väiksele ketaslõikurile nn kõvasulam otstega saeketast? Oleks plaanis kasutada peamiselt puidu jaoks.

http://www.amazon.com/dp/B000O3IOEW/?tag...verfl08-20 <- midagi sellist.

Julged poisid olete kui julgete selle tööriista ja nurklihvija mis teeb 11000 p/min muuta käsisaeks. Las lihvija jääb ikka lihvijaks. Tutvuge kasvõi ülaltoodud lingil toodud tagasisidega, kus kurdetakse kinnikiilumisi ja tagasilööke (täiesti loomulik tagajärg ju aga ookeani taga lollidemaal ei taheta sellest aru saada) mis selliste pöörete juures võivad sõrmeluud purustada või juhtuda veel hullemat. 
Ohtlik on see kooslus muidugi nii või teisiti, aga paljudel on komme loobuda seda riista soetades koheselt kettakaitsmest ja käpidemest, mis teeb asja tunduvalt ohtlikumaks.

Ketta kohapealt olen tarvitanud mingist 220 saeketast suurel relakal, kuna oli vaja vana lagi servadest lahti lõigata ja mootorsaega ei tahtnud vingutada toas ning ketassaag oleks võtnud liiga kaugelt seinast, nii siis sai ühele saekettale lastud vastav puks teha 30-22,2. Ja lagi sai lõigatud ning sõrmed ja asjad kõik küljes, terved ja töötavad. 
Miski imenipp olevat veel see, et lõikad papist seibid ketta ja flantsi vahele, kui kinni kiilub siis pidi laskma ketta libisema ei poo muttrit nii kinni, aga see kui libiseb on ka ohutuse seisukohalt hea, ei viska relakat käest minema. Mingitel metabo relakatel olevat olnud need pappseibid uuestpeast kaasas, üks sõber rääkis mulle ise näinud pole.  
#32

Kõvemad mehed lõikavad relakaga puud niimoodi:

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#33

ja kõvema mehe kõvem sõber valab vahest kanistrist ketile õli peale... Big Grin
#34

(31-05-2015, 22:03 PM)Qunts Kirjutas:  Kas HR. Basilio ja HR. Kass vahel on kana kitkuda ?
Ei ole miskit kana ega geneetiliselt muundatud poliitbroilerit kitkuda. Väike sõbralik tögamine lihtsalt. Basilio on valmis koos Kassiga grillitud lindu sööma ja käärima läinud rosinamahla degusteerima. Tablettidest hoiaksin siiski eemale, olgu või targaks tegevad jalgrattaseltsi omad.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#35

sedaviisi, et mitte ühtki kiisut ei tohi ahistada. see käib ka meie foorumi oma kodukassi kohta. kiisudele tohib teha pai ja kõrva takka võib sügada näituseks. kiisule võib ka piima pakkuda või head värsket silku. vahel harva võib ehk ka tilgakese palderjani kuskile poetada. mistahes moel lõikuda ka ei tohi kiisukesi. kui mõnikord kiisuke häält teeb, siis see on kena pulmalaul, mitte kräunumine. ja lauluisu põle sünnis noaga ravida.
pidage meeles, mudu tuleb loomakaitse selts kukile.
ja et võrdõigusvolinik surkima ei hakkaks, siis keik see jutt käib ka kutsude ja visside ja hipopotaamuste ja igatsugu muude elukate kohta.
nõnnamoodu.

mis aga veinidesse puutub, siis viisakas vein mekib heaste ja homme põle paha olla.

ja üldse, aru ma ei taipa, mikspärast minusugused siin teemas küsimustele vastavad. pealkiri ju vastuseid ette ei näe?
#36

Ma ka loodan, et homme ei ole paha olla, praegu küll suu kuivab ja süda läigib!  Sad
Jah, Maitusel ja moslemitel on ikka õigus selle alkoholi kohalt, midagi pole vaielda!
#37

Tuleb lihtsalt abiväge kutsuda kui suurem veini ümbervalamine toimub. Üksinda kaanides ei pea maks vastu...  Toungue
Aga kuna teema nõuab küsimusi, siis kust saab suurt klaaspudelit koduveini tegemiseks? Enda oma on keldrist kuhugi ära haihtunud. Sügis varsti käes ja ähvardab hea õuna-aasta(loe: uputus) tulla. Ülemöödunud sügisel vedasin põkaga pool tonni õunu rabasse, kusagile polnud enam panna raipeid. Kompostihunnik oli nagu Everesti mägi. Paneks sel aastal vabriku püsti...  Wink

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#38

Aga kuna teema nõuab küsimusi, siis kust saab suurt klaaspudelit koduveini tegemiseks? Enda oma on keldrist kuhugi ära haihtunud.
---------------------------------------------------------
Kui suur see pudel peab olema?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
#39

(01-06-2015, 13:17 PM)Walter Kirjutas:  Aga kuna teema nõuab küsimusi, siis kust saab suurt klaaspudelit koduveini tegemiseks? Enda oma on keldrist kuhugi ära haihtunud.
---------------------------------------------------------
Kui suur see pudel peab olema?

Huvitavalt vormistatud Smile
Kui see on soov saada pudelit, siis ma vaatan natuke ringi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#40

Ei saa tsiteerida miskipärast... brauseri või mis probleemid?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne