KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri
No maha tuli samamoodi tõmmitsaga vägistades. Uuel otsal on ava läbi puuritud ja saaks ka mingise 8mm pulga põhja panna ning kinnituspoldiga pähe suruda, originaalil läbivat ava ei olnud ja tuli tõmmits teha
Vasta
Kui ava ei ole jäätud, siis on jama muidugi. Ma olen pidanud rellakaga mõned tükkideks lõikama, sest isegi suurte tõmmitsatega ei tule ots küljest. Viimane avaga ots mille sain poldiga välja suruda, tuli koos nuudi otsaga. Haamerpüssiga sai ragistatud oma pool tundi, enne kui kätte sain. Splint jookseb nuutide vahele ja ots hui küljest ära tuleb. Tõmmitsaga pole sel juhul seal midagi teha enam.
Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
Vanasti sai splindi ühes asendis tangide või kruvikapaariga eest lükata. Kas uuema aja otstel seda väljalõiget sisemise võru servas enam ei ole?

Ma pole pidanud uuema aja otstega võitlema...
Vasta
(Eile, 08:57 AM)v6sa Kirjutas: Vanasti sai splindi ühes asendis tangide või kruvikapaariga eest lükata. Kas uuema aja otstel seda väljalõiget sisemise võru servas enam ei ole?

Ma pole pidanud uuema aja otstega võitlema...

Enam ei saa splindile ligi, splint on nuudi tagumises servas mitte esimeses kui kaitsekummi vahelt sisse piilud. Minul olid ka varasemad kogemused kus sai splindi eest võtta ja peoga kätte. Palju meeldivam oli toimetada, aga nüüd on nii tehtud, et inimene ostaks tehase taastatud jupi 350eur või uue jupi 600 euro eest ja jumala eest ise ei vahetaks. 
Minul kulus aga 85 eur originaal kvaliteediga LÖBRO osale ja peaaegu päev(6tundi) 2 rakise tegemiseks ja otsa kätte saamiseks ning tagasi panekuks.
Vasta
Kas keegi teab juhatada kust Tallinas saaks osta musta oksiidiga vedruseibe poltidele 6, 8 ja 1o mm.
Peaksid olema uued ja roostevabad.
Vasta
Mul on mingid karbikesed garages. Tule järgi!
Möödaminnes räägid mulle natuke nõudepesumasinatest.
Müün: keermetõrv, puidulakk.
Vasta
Julgeks pakkuda, et Boltland ja Würth võiksid olla need kohad. Mitte küll Tallinnas, aga muidu ikka selliste veidi erilisemate poltide/mutride/seibide soovidele olen sealt lahenduse saanud.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: Janka, 3 külali(st)ne