Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri

(26-09-2017, 10:58 AM)oltsberg Kirjutas:  Kas augusaed ja nende adapterid/juhtpuurid on standardiseeritud, või on iga tootja teinud nii, nagu heaks arvab? Pean silmas selliseid asju: http://www.elektrimaterjalid.ee/t%C3%B6%...25-mm.html

Küsimuse tagamõte vastastikkuses vahetatavuses. On see võimalik, võib peab kord ostetule truuks jääma?

Minu kollektsioonis on adaptereid kolme erineva keermega, lisaks kiirkinnitusega adapter. Sellega näikse asi ka piirduvat. Reeglina on kasutusel kaks keermemõõtu (olenevalt krooni läbimõõdust). Peast numbreid ei tulista. Kui vaja, võin homme järgi tsekata. Ja vajadusel illustreerida teksti paari fotoga. 
Edu ja asju!

(26-09-2017, 22:12 PM)Kadjakas Kirjutas:  Reeglina on kasutusel kaks keermemõõtu (olenevalt krooni läbimõõdust).

Ja keermemõõduga koos muutub ka kuuskantsaba mõõt, üleminek seal kuskil 24mm juures

Töötavat asja ei maksa remontida, läheb katki

(26-09-2017, 20:47 PM)Marko Kirjutas:  Mul on üks SDS-sabaga kroonihoidja, millel on peenem keere kui ülejäänutel. Lisaks puuduvad ka hoidvad tihvtid.
Jajah, on haruldane küll Smile
Stokkeris mingi tolgus selgitas mulle pikalt ja põhjalikult, et sellist asja ei ole olemas kuna krooniga löögiga puurida ei tohi ja seepärast ei toodetagi. Minu väited, et kõi tavatrellid põrisevad ja tööriista operaatoril peavad ajud olema talle ei mõjunud...
Espakis oli letikaup.

Nüri frees ja löök peale, läheb puitu nagu uus, miks ei tohi, tohib kl.

(26-09-2017, 10:58 AM)oltsberg Kirjutas:  Kas augusaed ja nende adapterid/juhtpuurid on standardiseeritud

ehk siis vastus on, et on standardiseeritud. Samas eri mõõduga freesidele on erinevad adapterid / juhtpuurid.

mul on freese mõõtudes 20..127mm: nagu ülal viidatud, siis kuni 24..25mm on üks (ilma tugipulkadeta) adapter, ülejäänutel on kõigil teine. Kolmandat mõõtu pole ma veel kohanud, aga ega ma ka igapäevaselt auke puuri Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

(27-09-2017, 09:53 AM)13piisab Kirjutas:  
(26-09-2017, 10:58 AM)oltsberg Kirjutas:  Kas augusaed ja nende adapterid/juhtpuurid on standardiseeritud

ehk siis vastus on, et on standardiseeritud. Samas eri mõõduga freesidele on erinevad adapterid / juhtpuurid.
Seda küll, kuskil 30mm kandis vist "veelahe". Ja siit veel küsimus... Kuni 30mm pole probleeme olnud, aga 35mm freesidest (mitmest!) olen kiiresti jagu saanud Sad  Kas joonkiirus on liiga suureks läinud? Puuritud trelliga, sel juhul kiirust/survet raskem doseerida kui pingis. Samas kõiki asju ei saa ju pinki panna Sad

Lubatud pilt. 
Levinud on 1 ja 2. 
Nr 4 näikse olevat miski "kivi-krooni" värk. 
Jaekaubandusest reeglina õnnestub soetada tükke 1 ja 2 ning nendele sobivaid kroone.


[Pilt: adapterid2045.jpg]

Kui siit kataloogist võtta lõike- ja lihvtarvikute osast lehekülg 68, on näha tabel kus vastavalt augusae läbimõõdule ja lõigatavale materjalile on antud soovitatav kiirus. Mul on tööjuures mõnedele augusaagidele reflektor peale kleebitud et lasertahhomeetriga pöörlemiskiirust mõõta ja siis sagedusmuundurist puurpingile parajad pöörded keerata  Smile Roostavaba materjaliga saab muidu eriti kiiresti hammastest lahti.

(29-09-2017, 07:55 AM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Kui siit kataloogist võtta lõike- ja lihvtarvikute osast lehekülg 68, on näha tabel kus vastavalt augusae läbimõõdule ja lõigatavale materjalile on antud soovitatav kiirus. Mul on tööjuures mõnedele augusaagidele reflektor peale kleebitud et lasertahhomeetriga pöörlemiskiirust mõõta ja siis sagedusmuundurist puurpingile parajad pöörded keerata  Smile Roostavaba materjaliga saab muidu eriti kiiresti hammastest lahti.

No see on juba puurimise kõrgeim pilotaaz. Smile Kuidas ettenihkega lood ,kui seal tunne petab ,siis tulemus sama ,ehk siis p...s puur. Rolleyes

Kas keegi on pesumasinal trumli laagreid ja tihendeid vahetanud? Brandt-i pealtlaetav masin on. Laagrid paistavad täiesti nö. tavalised olema, mida igast laagreid müüvast poest saab. Tihendid aga tunduvad olema midagi veidi erilisemat, ei ole simmer ega ei ole ka veepumpade võllitihend, ega vist kusagilt midagi muud võtta pole kui masina tootja poolt valmistatud detail?

Varuosade skeem ( https://pdf.sogedis.fr/BRANDT%20BWT1512E...12EF01.pdf ) ütleb, et 403 peaks olema ainult tihend(id) ja 404 tihend(id) koos kinnitusplaadiga(?):
https://pieces-detachees.sogedis.fr/marq...12EF01.htm
Laagrid ja tihendid peaks olema mõlemal pool ühesugused. 404 nagu sisaldaks tihendeid, laagrit ja kinnitusplekki ja on odavam kui 403, milles laagrit ei paista olema. Tont sellest nüüd aru saab, mida siis tellima peaks kui tahan kahte laagrit ja kahte tihendit. Rolleyes

Miks uuel Opel Combol asendati uue auto lõhn laiba-lõhnaga?
Või on Opeli praktikandid mingi naljaga hakkama saanud?


Big Grin

(02-10-2017, 14:07 PM)tõnn Kirjutas:  Miks uuel Opel Combol asendati uue auto lõhn laiba-lõhnaga?
Või on Opeli praktikandid mingi naljaga hakkama saanud?


Big Grin

Käigukasti on pandud kakat bussil. Soojalt tõusis "aroom" taevani. Mis tüli nii suurt karistust nõudis, ei tea.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Kunagi ralliradadel ilma teinud unicumi ikka jõudnud Cabrio taastamine? Päris korralik tükk olnud. Aga lahti võetud ja hakatud roostet eemaldama. Keretööd + värvimine ehk 2500 - 3000 €? Lammutaks/koostaks ise. Mootorit korrastaks 2000 € eest. On need reaalsed numbrid? 
Või on lihtsam käega lüüa?

(02-10-2017, 22:37 PM)ZIL 131 Kirjutas:  Kunagi ralliradadel ilma teinud unicumi ikka jõudnud Cabrio taastamine? Päris korralik tükk olnud. Aga lahti võetud ja hakatud roostet eemaldama. Keretööd + värvimine ehk 2500 - 3000 €? Lammutaks/koostaks ise. Mootorit korrastaks 2000 € eest. On need reaalsed numbrid? 
Või on lihtsam käega lüüa?

Hiromantia on suht tänamatu tegevus, eriti üle interneeduse ja olukorras, kus kõnealusest patsiendist pole piltegi saadaval. Korraliku uuniku värvimine ise võib olla ilma materjalideta 3500 ja üles juuti. Jnejne, muutujaid liigpalju ennustamaks.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

nii nüüd ootan kogemusi kellel on kui teemaks on üle õhu leviv internet ja sellega kaasnev TV
nt. Telia MinuTV või elisa ja starmani koostöös Binge
täna on kodus üle õhu leviv starmani Zoom aga arvestades teenuse sisu(tust) on hind liiga suur ja nüüd tõstavad veelgi
ja levib ka üle õhu nett telefoni kaudu
ehk lihtsalt kanalite vaatamise koha on zoomi hind üle mõistuse - kui maksan siis tahaks juba ka järelvaatamist või videolaenutust või salvestamist või ....

sisu sisuks need on kirjas aga kuidas teenuse stabiilsus on kuidas seadmed töötavad jne.
räägitakse, et Telia seadmed on aeglased kui .... aga Binge pidi olema kiirem aga noh hind kallima jne.
mingeid "konkse" lepingus ?


ja lisan, et ei ühtegi kaablit peale seinapistiku oma ei ole s.t. kaabliga ei saa midagi tuua (enne kui nad oma valguskaablit külasse ei sikuta).

Kas keegi teist kanepit ka kasvatab ja seda rulli keerab (hea transportida)? Vaja oleks ühe, kahe (heina)rulli jagu kanepit.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(03-10-2017, 13:38 PM)MeelisV Kirjutas:  nii nüüd ootan kogemusi kellel on kui teemaks on üle õhu leviv internet ja sellega kaasnev TV
nt. Telia MinuTV või elisa ja starmani koostöös Binge
täna on kodus üle õhu leviv starmani Zoom aga arvestades teenuse sisu(tust) on hind liiga suur ja nüüd tõstavad veelgi
ja levib ka üle õhu nett telefoni kaudu
ehk lihtsalt kanalite vaatamise koha on zoomi hind üle mõistuse - kui maksan siis tahaks juba ka järelvaatamist või videolaenutust või salvestamist või ....

sisu sisuks need on kirjas aga kuidas teenuse stabiilsus on kuidas seadmed töötavad jne.
räägitakse, et Telia seadmed on aeglased kui .... aga Binge pidi olema kiirem aga noh hind kallima jne.
mingeid "konkse" lepingus ?


ja lisan, et ei ühtegi kaablit peale seinapistiku oma ei ole s.t. kaabliga ei saa midagi tuua (enne kui nad oma valguskaablit külasse ei sikuta).
http://tasutatv.ee/hbbtv/
Ise olen telia klient. Selle tasuta kohta öelda ei oska. Proovinud olen neid teravamaid kanaleid, mis Telia ja Tasuta koostöös saab. ETV ekraanikella seierid lähevad ikka päris teravaks. Muidu telia kaudu üksi on udukogud. Need olid vist telia interneti ja tasuta mastisignaali mingil kombel miksimisega saatud. Kas need kanalid praegu töötavad või oli ainult katseprojekt?
Kui sul internet niikuinii on, siis antenni kaudu saad ju 5 kanalit tasuta. Pole kursis mis kanaleid nad veel pakuvad ja kuidas levi ja stabiilsusega lood on. Tean, et analoogTV ajal oli toompea lähedal osade kanalite vastuvõtt häiritud antenni kaudu, isegi soome tuli paremini. Vist olid peegeldused süüdi.
Panen pildi, seda udust ETV kella näitab telia, teravam on tasuta tv mingil suure numbriga kanalil (9xx vist). TV on mul 55 tolli. Arvata on, et mängus on edastatava pildi ridade arv, mida teisendatakse siin-seal ja kolmandas kohas. On ju kasutusel väga palju standardeid: PAL, SECAM, HDreadi, HD, UHD ja kindlasti veel mõni.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Sain sellised tulemused:
   

Kasutan päris pikka aega Elisa interneti, sest muud varianti pole, teised ei kata siiski 99% Eesti pinnast.
Sama Starmani TV-ga, on ka taldriku võimalused, ega need odavamad pole. Starmani kaudu saaks interneti ka, aga nad kasutavad Tele-2 võrku.
Mõned aastad (4?) tagasi oli netiga probleeme, sitaks aeglane. Praegu ei kurda, igal õhtul kaks arvutit taga, saab ka filme vaadata, ei hangu jookseb normaalselt. 4G-pole, sest seade ja leping on vanad. Lapsed kodus, siis on rohkem tarbijaid ka hakama saanud.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!

(03-10-2017, 17:24 PM)metsakohin Kirjutas:  Praegu ei kurda, igal õhtul kaks arvutit taga, saab ka filme vaadata, ei hangu jookseb normaalselt.


No 200 kohta on ilmselgelt üle pingutatud selline kirjeldus, isegi 40 Mbit/s ühenduse taga mul õhtuti enamasti 2 arvutit, 2 telekat, mobiiltelefon ja tahvelarvuti ja keegi ei kurda. Smile

(03-10-2017, 17:24 PM)metsakohi Kirjutas:   Starmani kaudu saaks interneti ka, aga nad kasutavad Tele-2 võrku.

Kas enam kasutavad? Starman nüüd ju osa Elisast.
Ise võtsin Telia koduinterneti üle õhu ja tv ka juurde. Kui naine telekat vahib ja poiss youtubet piinab, siis mingit uimasust märgata pole. teleka pilt jookseb ka ilusasti. Ühesõnaga, mina olen täitsa rahul.

(03-10-2017, 20:47 PM)ronny25 Kirjutas:  Kas enam kasutavad? Starman nüüd ju osa Elisast.
Ise võtsin Telia koduinterneti üle õhu ja tv ka juurde. Kui naine telekat vahib ja poiss youtubet piinab, siis mingit uimasust märgata pole. teleka pilt jookseb ka ilusasti. Ühesõnaga, mina olen täitsa rahul.

Ikka Tele2, ilmselt siduvad lepingud. Elisa kaudu oleks tore, sest mast kiviga visata (kaks korda Big Grin  ). Starmani internet oleks  sama raha eest kiirem. Kui jah, kõigil ju kirjas kuni, aga alampiiri ei ole. Sellest ka kunagine urisemine Elisa aadressil, sest alampiir oli suht nulli lähedal.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 9 külali(st)ne