Wanderer meesteratas
#1

Juba sügisel jäi Kurtnas silma Wandereri meestekas ja kevadel uuesti laadale minnes asus raam täpselt samas asukohas ja sai ta siis kaasa krabatud. Siinkohal sooviks kõigile hingele panna, et ärge jätku asju välja muutliku ilmastiku kätte vedelema, eriti sedasi üle talve  Big Grin

Raaminumber on 687677 mille Tilmani tabeli järgi võiks panna 35-36 aastasse. (http://www.tilman-wagenknecht.de/nummern/wanderer.pdf). Esikahvli otsad on olnud kroomitud ja triibutus  rohelisega nagu enamus siinmail leiduvatest selle aja Wandereridel ja tõenäoliselt põhineb saksa turul oleval arbeitsmodelil nagu siin foorumis on targemate poolt juba varem räägitud. Esimene märk alumiiniumist, Lier ja Rossbaumi märgi jaoks selle all justkui auke pole. Eks neid müüdi Eestis ilmselt ka teiste poolt ilma peaesindaja märgita. Samuti on näiteks Valdo Lier ja Rossbaumi Wandereri embleemil kirjad rohelisega aga minu omal justkui pruuniga, on see päikse käes pleekinud ja selliselt värvi muutnud või on sellele mingi muu seletus

Puuduvad osad on porilauad koos embleemidega, esipidurisüsteem, rattad, kett, käepidemed, sadul, sadulatoru...lihtsam on vist öelda, et puudu on kogu jalgratas peale raami ja esikahvli. Kui keegi soovib komplekteerimiseks midagi mulle vajalikku müüa/vahetada, siis olen avatud pakkumistele.

[Pilt: large_29196829_69sL.jpg]
[Pilt: large_29196831_VMPW.jpg]
[Pilt: large_29196833_k0Nh.jpg]
[Pilt: large_29196835_4RZP.jpg]
[Pilt: large_29196837_Gdrs.jpg]
[Pilt: large_29196841_zPV3.jpg]
[Pilt: large_29196843_pxZP.jpg][Pilt: large_29196845_U0Nj.jpg]
[Pilt: large_29196847_2M6w.jpg][Pilt: large_29196849_SkOr.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne