Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

(05-06-2017, 15:54 PM)JaakH Kirjutas:  Nii ega kellegil pole üle Ford Mondeo 1,8l 85kW käiguvahetus trosse? Olen ma loll või ei oska ma neid netist leida. Koos käigukangiga ei taha.

kasuta seda http://www.elv.ee/

Ehk on kellegil pakkuda Riga7 le vähemalt ühte vänta (võib ka ilma pedaalita). Kui peaks üle olema terve vändamehhanism olen ka sellest ehk huvtatud - hetkel on kunagi külge keevitatud pedaal (originaalkeermed üle keeratud...) jälle murdunud ning ei hakanud seda tagasi kompunnima

Ära ei ütleks siduritrossist koos heebli külge käiva trossiotsa hoidjaga - tross läks kiududest kakti nii, et taastada ei anna... samas püüan tartu kandis (emajäeäärs turupeal olevast jalgratta/mopeedi varuosaoest) ehk leida uut...

Ostan Minsk M103 (1963a) ja Kovrovets K58 -le ning '73a Jawa 360 + velorex korras osasid 

Otsin jätkuvalt kaht kummirihma. Kasutati akude jms. kinnitamiseks nagu juuresolevatelt piltidelt näha. Autopoodides olen käinud, knoke, hydroskand.....ma olen varsti juba valmis neeru müüma, et kaks ühesugust rihma saada.
Võiksid venida 20-25 cm pikkuseks, vene rihmad eelistatud aga pirtsakas ei ole.
Kiire ka krt, ei jõua kuskilt välismaalt tellida.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Pilt (pildid)
   

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

(06-06-2017, 14:12 PM)CHRhmm Kirjutas:  Ehk on kellegil pakkuda Riga7 le vähemalt ühte vänta (võib ka ilma pedaalita). Kui peaks üle olema terve vändamehhanism olen ka sellest ehk huvtatud - hetkel on kunagi külge keevitatud pedaal (originaalkeermed üle keeratud...) jälle murdunud ning ei hakanud seda tagasi kompunnima

Ära ei ütleks siduritrossist koos heebli külge käiva trossiotsa hoidjaga - tross läks kiududest kakti nii, et taastada ei anna... samas püüan tartu kandis (emajäeäärs turupeal olevast jalgratta/mopeedi varuosaoest) ehk leida uut...

Kas Riga7-el on need natuke lühemad ja jõnksuga vändad.Kui need siis saan õhtul pildi teha ja telefonile saata.Selliseid on komplekt koos keskvõlliga.

vaz 2101 pakiruumis olid säärase olemisega kummid, hoidsid varuratast ja tööriistu kinni.

(06-06-2017, 21:41 PM)Mahno Kirjutas:  vaz 2101 pakiruumis olid säärase olemisega kummid, hoidsid varuratast ja tööriistu kinni.

Hea vihje, tänan. Külastan Volga poodi.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

(06-06-2017, 22:44 PM)isandpauk Kirjutas:  
(06-06-2017, 21:41 PM)Mahno Kirjutas:  vaz 2101 pakiruumis olid säärase olemisega kummid, hoidsid varuratast ja tööriistu kinni.

Hea vihje, tänan. Külastan Volga poodi.

Külasta ka Veereni tn. lada poodi ka.

Tere, 

Keegi siin otsis generaatorit. Jäi üks facebokis silma: 138 KW


https://www.facebook.com/Taeblakodu/?hc_ref=NEWSFEED


Müüa uus 30 aastat vana diiselmootor koos generaatoriga. Kaks korda ainult käima pandud, ülejäänud aeg seisnud.
Kontakt : 5072319 
E-mail: info@lnvarahaldus.ee

Kust kohast saaks selle juraka vasaku ja parema mölemad
Täna tegin surve proovi mölemad kas on löhki külmund vöi läbi
roostetand
Mercruiser 5,0  95a.
Usas maksavad nalja numbreid aga nii kaua ei kannata oodata....
   

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV

(06-06-2017, 16:12 PM)isandpauk Kirjutas:  Otsin jätkuvalt kaht kummirihma. Kasutati akude jms. kinnitamiseks nagu juuresolevatelt piltidelt näha. Autopoodides olen käinud, knoke, hydroskand.....ma olen varsti juba valmis neeru müüma, et kaks ühesugust rihma saada.
Võiksid venida 20-25 cm pikkuseks, vene rihmad eelistatud aga pirtsakas ei ole.
Kiire ka krt, ei jõua kuskilt välismaalt tellida.

Tartus Motomanist. Seal on veel järel lammutuse aegseid jubinaid ja võiks ka neid olla. Mujalt ei tea motolammutusi, aga tsiklite küljes suht levinud. Tihti küll lühemad, aga esines ka soovitud pikkusega. Hoidsid kinni tööriista kotte akusid jne.


Kui aega oodata veel mõni päev, siis lähen sinna ise kolama ja võin ka seda asja otsida.

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.

(06-06-2017, 22:54 PM)Qunts Kirjutas:  
(06-06-2017, 22:44 PM)isandpauk Kirjutas:  
(06-06-2017, 21:41 PM)Mahno Kirjutas:  vaz 2101 pakiruumis olid säärase olemisega kummid, hoidsid varuratast ja tööriistu kinni.

Hea vihje, tänan. Külastan Volga poodi.

Külasta ka Veereni tn. lada poodi ka.

Veerenni lada pood oli raske leida, kuid see toimis! Seal oli kõnealuseid kummirihmu vähemalt neljas eri mõõdus ning neer jäi ka müümata. Mr. Google, jäta meelde, et Veerenni lada vaz varuosade poe aadress on Tehnika 153.

Tänan!

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

(07-06-2017, 13:31 PM)isandpauk Kirjutas:  
(06-06-2017, 22:54 PM)Qunts Kirjutas:  
(06-06-2017, 22:44 PM)isandpauk Kirjutas:  
(06-06-2017, 21:41 PM)Mahno Kirjutas:  vaz 2101 pakiruumis olid säärase olemisega kummid, hoidsid varuratast ja tööriistu kinni.

Hea vihje, tänan. Külastan Volga poodi.

Külasta ka Veereni tn. lada poodi ka.

Veerenni lada pood oli raske leida, kuid see toimis! Seal oli kõnealuseid kummirihmu vähemalt neljas eri mõõdus ning neer jäi ka müümata. Mr. Google, jäta meelde, et Veerenni lada vaz varuosade poe aadress on Tehnika 153.

Tänan!
Tore, et sain aidata Big Grin
Jättan ka meelde, et Tehnika 153 on aadress, kuhu järgmine kord kedagi suunan.

(05-06-2017, 09:20 AM)maisalup Kirjutas:  Kas kellegil kodus vedeleb mittesõitvat opel rekordit mis on varuosadeks? Oleks tarvis sealt piduripumba küljest adapterit mis teeb 12x1 keermest 10x1   
Sellist asja tarvis siis- https://www.autovaruosadonline.ee/ate-954532.html

Mul kere täies hiilguses saadaval salongiistmed ja soojenduse jätaks endale muu vanaraua eest saadaval, klaasid terved, piduri peapump peaks ka peal olema veel. Asukoht Viiratsi Hundiuru platsil. Küsida Toomase käest siin foorumis hundu615 nimega tel.56474072

(07-06-2017, 20:44 PM)Qunts Kirjutas:  Tore, et sain aidata Big Grin
Jättan ka meelde, et Tehnika 153 on aadress, kuhu järgmine kord kedagi suunan.

Peale viimast suurt ümberteeehitust on ta tõesti pigem Tehnika tänaval.

Teemasse ka: ega kellelgi pole liigset veneaegset saeketast 550x50, paksus 3 või 4 mm?
Päris vanaraua hinnaga ei taha, poe asukohta tean loomulikult.
Hammaste kuju ja teravus ei ole tähtsad, pragusid ei tohi olla.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Ega kellegil ei ole juhuslikult ülearu MB Sprinteri plekkvelgi ?
huvi oleks 2 veljevastu millel augud ei ole välja veninud.
Pakun vahetuseks € rahasid või märjukest.

(07-06-2017, 22:13 PM)Qunts Kirjutas:  Ega kellegil ei ole juhuslikult ülearu MB Sprinteri plekkvelgi ?

auguvalem?
5x112 ?
tollid?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(07-06-2017, 22:25 PM)Marko Kirjutas:  
(07-06-2017, 22:13 PM)Qunts Kirjutas:  Ega kellegil ei ole juhuslikult ülearu MB Sprinteri plekkvelgi ?

auguvalem?
5x112 ?
tollid?

Ei 5x130 keskava 84,0 ja offset/ET 45-60 Tollid vist olid 15  ???
Täna vaatasin ja ütlesin vennale aga vot ei mäleta enam Big Grin

Selliseid ei ole kahjuks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Terve jooksu sprinteri plekkvelgi koos tutikate c 225 15" laiade rehvidega võin müüa küll, hind 180€. Rehvid uued naelikud.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(07-06-2017, 23:17 PM)mlsluik Kirjutas:  Terve jooksu sprinteri plekkvelgi koos tutikate c 225 15" laiade rehvidega võin müüa küll, hind 180€. Rehvid uued naelikud.

Mis firma rehvid?
Kas proti rehvid?
Kas pildi saad saata qunts@hot.ee
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne