Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

Kojamehe mootor . https://aeromotors.ee/kataloog/search/1U9955711/

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(21-06-2017, 00:49 AM)viplala Kirjutas:  Kojamehe mootor . https://aeromotors.ee/kataloog/search/1U9955711/

Tänud. See juba parem pakkumine. Lammutused pakuvad kasutatud asja kallimalt.
täiendus,
Tänud ka Tarmole koodi eest, ebay pakkus komplekti veel soodsamalt. Lisaks veel klaasitõstuki mehhaanika jm pudinaid, millede kohalikud lammutuse hinnad on 2x üle...

ot. kusjuures sama jama avensisega. tagumine mootor kutu, täpsemalt siis elektroonika plaat. Kõrvutades peab tõdema, et peale tootja sildi (NB!needid on identsed!) ja kinnituskõrvade asendi on asjad äravahetamiseni samad... Üks Valeo, teine loetamatu sildiga.


Nii vanad veokamehed, tuulutage nüüd oma pööninguid ja otside mulle välja Zil 130 korralikud või lausa uued esituled, nii suured tuled kui ka suunad.  Oli tegu universaalsete tuledega st et mille omad veel sobiksid?

Sellel vist vahet pole millise ninaga tegu, mul suured tuled üleval ja suunad all.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Need ju samad, mis GAZ21 ninas särasid?
Mõned uued kuskil kindlasti on. Sul on siin nüüd veel pikem nimekiri äraviimata asju.
PS kui sõita tahad selle autoga soovitan LADA elemendid panna, sinna läheb H4 sisse, näeb tiba kaugemale Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(24-06-2017, 23:59 PM)Marko Kirjutas:  Need ju samad, mis GAZ21 ninas särasid?
Mõned uued kuskil kindlasti on. Sul on siin nüüd veel pikem nimekiri äraviimata asju.
PS kui sõita tahad selle autoga soovitan LADA elemendid panna, sinna läheb H4 sisse, näeb tiba kaugemale Big Grin

Ei ma sõita ei taha...  Big Grin

Pisipõnni toa seinale läheb see nina ning tuledesse led pirnid ning jääb nö öövalgustiks.
Aga ma nagunii nüüd pikemalt eestis, tulen lähiajal läbi, lennusadamasse ka asja...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Zil-i  ja teistel vene veokatel olid minuarust ühesugused kopsikus ja reflektorid (maz, gaz,kraz, laz... jne).  Aga Gaz-21 latruni koposik veits erinev Zili omast. Sest Volga tulevõru suurem ja kinnitub teisitmoodi, kui teistel vene veomasinatel. Tulevõrud ei ole omavahel vahetatavad ja kopsikud erinevad.

Kopsikut vast paigaldama ei hakkagi, komplekteerib tule ja võru külge ning peaks saama väga hea.  Suunatuled veel puudu. Neidki saab vast loovalt teiste masinate omadeg vahetada, eelistan uusi... või väga korralikke.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Küsimuste teemas sai küsitud...
(22-06-2017, 22:50 PM)hulgus Kirjutas:  ...
küsimus:
N-----ja peab ühte klaasitõstuki mootorisse minema 30 pin´iga pistik ja mis @£$"#¤%&! pärast on vaja lihtsale 3 režiimiga kojamehele/klaasitõstukile kosmoselaevale sobivat protsessorit? ...
vastus...€€€ ?
Selgub, et asi ei olegi ainult €-des, vaid kraad hullem.
klaasitõstuki protsessor on seotud veel keskluku, peeglite ja krt teab millega.
Seoses sellega on isegi sama aasta mudelil sarnased, kuid erineva tarkvaraga junnid, mis erinevad varuosa koodi poolest.
Et veel lihtsam oleks, siis ütleb Skoda et nii vanale autole (´01) seda osa enam ei toodeta ja euroopas laoseisus pole. Lammutused pole veel vastanud...

Seega, kui keegi oskab anda vihjeid mõistliku hinnaga jupi skoda koodiga 104411-301 leidmiseks, siis tänud ette.


(29-06-2017, 10:51 AM)hulgus Kirjutas:  Küsimuste teemas sai küsitud...
(22-06-2017, 22:50 PM)hulgus Kirjutas:  ...
küsimus:
N-----ja peab ühte klaasitõstuki mootorisse minema 30 pin´iga pistik ja mis @£$"#¤%&! pärast on vaja lihtsale 3 režiimiga kojamehele/klaasitõstukile kosmoselaevale sobivat protsessorit? ...
vastus...€€€ ?
Selgub, et asi ei olegi ainult €-des, vaid kraad hullem.
klaasitõstuki protsessor on seotud veel keskluku, peeglite ja krt teab millega.
Seoses sellega on isegi sama aasta mudelil sarnased, kuid erineva tarkvaraga junnid, mis erinevad varuosa koodi poolest.
Et veel lihtsam oleks, siis ütleb Skoda et nii vanale autole (´01) seda osa enam ei toodeta ja euroopas laoseisus pole. Lammutused pole veel vastanud...

Seega, kui keegi oskab anda vihjeid mõistliku hinnaga jupi skoda koodiga 104411-301 leidmiseks, siis tänud ette.

Tegemist on CAN-BUS süsteemiga ja seda selleks, et autos oleks vähem juhtmeid ning saaks rohkem "signaale" edastada, asja si*em pool on see, et kogu "elu" töötab KAHE voldi piires (2,5-4,5v) ja vähegi kehvema miinusühenduse puhul ei jää sellest signaalist midagi alles ... mis meie kliimas on muidugi saatanast.

Samal põhjusel ma uusi autosid enam ei osta ...

Idiootidega ei ole mõtet vaielda, nad tõmbavad su oma tasemele ja siis löövad kogemusega.

(29-06-2017, 11:20 AM)dad Kirjutas:  Samal põhjusel ma uusi autosid enam ei osta ...
tänane uus auto on 10 aasta pärast vana ja 20 aasta pärast juba romu ja tehasest tuleb veel hullem fekaal.et siis enam autoga üldse ei sõida?

Vähe kummaline asi aga oleks vaja sellist asja nagu keerme sammude määramise kammi!? Kuna see aasta on seda eriti palju vaja läinud siis ei taha enam külapeale minna küsima.
Kellel on üle siis kontakti leiate profiilist.


(29-06-2017, 11:20 AM)dad Kirjutas:  Tegemist on CAN-BUS süsteemiga ja seda selleks, et autos oleks vähem juhtmeid ning saaks rohkem "signaale" edastada, asja si*em pool on see, et kogu "elu" töötab KAHE voldi piires (2,5-4,5v) ja vähegi kehvema miinusühenduse puhul ei jää sellest signaalist midagi alles ... mis meie kliimas on muidugi saatanast.

Samal põhjusel ma uusi autosid enam ei osta ...
Vähem juhtmeid, Big Grin ... mai äss, nagu moes öelda. Ukse sisse läeb siuke punt juhtmeid, mis nagu mandritevaheline sidekaabel. See uue ja vana asja suhe on kuidagi kallutatult nihkes, elektroonika poolelt on uus, maaletooja jaoks vana ja ebahuvitav.
Tegu jah can-bus juhtimisega, mida teatud juhtudel võimalik ravida "enter või ctrl+alt+del"klahvidega. Samas konkreetne "unit" töötab arvuti andmetel korralikult. Natuke veel ja panen uksele vana vene kvaliteedimärgiga "tumbleri" 3 positsiooniga. Las jääda aknad valla, kui uksed lukku panna.

(29-06-2017, 18:43 PM)kopraonu Kirjutas:  Vähe kummaline asi aga oleks vaja sellist asja nagu keerme sammude määramise kammi!? Kuna see aasta on seda eriti palju vaja läinud siis ei taha enam külapeale minna küsima.
Kellel on üle siis kontakti leiate profiilist.

  osta.ee?


(29-06-2017, 18:43 PM)kopraonu Kirjutas:  Vähe kummaline asi aga oleks vaja sellist asja nagu keerme sammude määramise kammi!? Kuna see aasta on seda eriti palju vaja läinud siis ei taha enam külapeale minna küsima.
Kellel on üle siis kontakti leiate profiilist.

Mis siin kummalist. Ma väsisin otsimast ja läksin ostsin lõpuks (vist) Tööriistamarketist ära. Tollid, kõik asjad peal. (neid lollakaid inglaste vanu BSF-fe küll ei ole, aga palju neid iks vaja läheb; need mõtled ise välja)
Nimi ongi keermekamm, ei makst palju, mingi 7€ äkki?

Ja millimeetreid nagunii tuvastad juba silmaga ju, kui tolliohtu pole.  Toungue M6x1 on tavaline ja M8x1 on juba peen.

.

(29-06-2017, 18:43 PM)kopraonu Kirjutas:  Vähe kummaline asi aga oleks vaja sellist asja nagu keerme sammude määramise kammi!? Kuna see aasta on seda eriti palju vaja läinud siis ei taha enam külapeale minna küsima.
Kellel on üle siis kontakti leiate profiilist.

Pane suplerile 10 mm.peale.Loe niidid ära palju vahele jäi ...ja väike jagamine Rolleyes/hädapärast nii. Big Grin)

Ma väga pealinnas ega kuskil suurlinnades ei liigu ,seega pole ka mul mingit ülevaadet,kas kuskil see keermekamm ka letikaup on või ei.
Aga õnneks teised on targemad. Vanakooli oma oleks eriti äge saada aga no neid ei ole kõigil riiulis ega sahtlis.


Hädapärast, tegelikult väga paljudel juhtudel aitab hädast välja standardpoltidega "kamminine"
M6 - samm 1,0
M8            1,25
M10          1,5
M12          1,75

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(29-06-2017, 19:52 PM)linnuke Kirjutas:  Pane suplerile 10 mm.peale.Loe niidid ära palju vahele jäi ...ja väike jagamine Rolleyes/hädapärast nii. Big Grin)

Nuujah, aga kui sul on tollkeermes mutter, siis läeb jamaks.
Ja mõni polt polegi terve tolli pikkune.... Toungue  Siis akka seal kalkullima. 25.4/2 jne. Ja ühega paned ikka mööda.

Ei, üks kamm võiks inimesel iks olla. Ja ntx. M8x1 ja 5/16 fine`l ikka silma järgi on juba raske vahet teha.
M8x1,25 ja 5/16 coarse`l veel teed vahet.

.

Neid keermekamme kõik poed täis. https://www.pmkaubamaja.ee/index.php/et/...raadi.html

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Hea küll,eks uuel kuul tuleb PM kaubamajast jälle sisseoste teha. Aga mul on ka vähe tõsisem mure,mida ei saa poest.
Nimelt on olemas Belarussil ja JUMZ selline abinõu,millega sai õhku pumbata kummidesse, läbi pihusti augu. Järsku on kellegil selline abinõu säilinud? Eesmärk oleks tööriista komplekt kokku ajada,töökorras olek on selline teise järgu asi.


(29-06-2017, 21:57 PM)kopraonu Kirjutas:  Hea küll,eks uuel kuul tuleb PM kaubamajast jälle sisseoste teha. Aga mul on ka vähe tõsisem mure,mida ei saa poest.
Nimelt on olemas Belarussil ja JUMZ selline abinõu,millega sai õhku pumbata kummidesse, läbi pihusti augu. Järsku on kellegil selline abinõu säilinud? Eesmärk oleks tööriista komplekt kokku ajada,töökorras olek on selline teise järgu asi.

läbi pihusti augukudamoodu?
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne