"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?
Oleks vaja esihargi pukside treimiseks pronksist ümarlatti, minimaalse läbimõõduga 45 mm. Pikkust võiks toorikul olla nii 150 mm. Asendan malmist puksid pronksist puksidega, seega võiks kulumiskindlam pronks olla. Hea kui toorik asuks Viljandimaal, muud skeemid ka võimalikud.
Vasta
Ehk mõnel heal ksf-il on üle kaks ühikut pildil kujutet detaili? 

[Pilt: DSC_1964.jpg]

Jupid leitud, tänud!
Vasta
(17-08-2017, 14:25 PM)Illimar Kirjutas: Oleks vaja esihargi pukside treimiseks pronksist ümarlatti, minimaalse läbimõõduga 45 mm. Pikkust võiks toorikul olla nii 150 mm. Asendan malmist puksid pronksist puksidega, seega võiks kulumiskindlam pronks olla. Hea kui toorik asuks Viljandimaal, muud skeemid ka võimalikud.

Mina sain sama mure murtud Vilj. Kuusakoski onu abiga.
Tervitab Veteran.
Vasta
Oleks väga tänulik, kui keegi arvab, et tal on üleliigne autoaku Tallinna kandis ja oleks nõus selle loovutama. Mul 1,5a vana 55ah Snejderi oma enam elumärke ei näita. Laadida juba korduvalt proovitud.
Audi 90 2.0 R5 1986
Audi 100 2.8Q V6 1991
Audi 200 2.1 5E 1981
Ex Audi 100 2.2 R5 1985 ja Audi 100 2.8E V6 1992
Vasta
(22-08-2017, 13:41 PM)Audi100C2 Kirjutas: Oleks väga tänulik, kui keegi arvab, et tal on üleliigne autoaku Tallinna kandis ja oleks nõus selle loovutama. Mul 1,5a vana 55ah Snejderi oma enam elumärke ei näita. Laadida juba korduvalt proovitud.

Lihtsalt infoks

vanade perses akude eest makstakse kokkuostus  0.78.- €/kg

Rolleyes
Vasta
Garantiiaeg läbi? Ei tohiks olla.
Müün: keermetõrv, puidulakk.
Vasta
Kunagi käisin garantiis ühe akuga, enam ei viitsi, ausalt. Kokkuostu läheb see juust niiehknaa, sellega olen kursis.
Audi 90 2.0 R5 1986
Audi 100 2.8Q V6 1991
Audi 200 2.1 5E 1981
Ex Audi 100 2.2 R5 1985 ja Audi 100 2.8E V6 1992
Vasta
Mul oleks tarves miskit elektri või pneumo pealt õlipumpa, millega vana õli ühest vaadist teise lüüa, st peab kannataba ka musta õli kus võib rämpsu sees olla

Vasta
    Tunnen puudust 150 μF kondensaatorist.
1F kompressor lasi käivitamisel maagilise suitsu välja  Big Grin
Koduses majapidamises leiduvad käivitus-konded kahjuks kõik mahtuvuselt oluliselt väiksemad.
Soovitav asenduskonde ei pea olema just samade parameetritega, aga suurusjärk võiks samast suurusjärgust olla (pinge, mahtuvus)
Võib pakkuda ka näiteks kahte 70-nest (vähemalt 250V tööpingele)

Terv, Sax 51 O2 932
Vasta
(26-08-2017, 10:07 AM)Jossu Kirjutas:  vana õli ühest vaadist teise

Kasuta tolmuimejat! Voolikule teed kaltsust ja teibist paksenduse, mille surud-keerad suure korgi asemele, tolmuimeja ühendad õhukorgi asemele.

NB!!! bensiini puhul ei tohi kasutada!
Vasta
Suruõhuga saad õli ühest vaadist teise.
Vasta
mul on need vaadid tihti eri suurustega ja teinekord vaja läbi filtrite ajada, seega miskit asjakohane asi oleks parem

Vasta
Mul on mingi 12V pump diiselkütte jaoks. Ma uurin seda natuke, annan privas teada.
Vasta
(26-08-2017, 10:07 AM)Jossu Kirjutas: Mul oleks tarves miskit elektri või pneumo pealt õlipumpa, millega vana õli ühest vaadist teise lüüa, st peab kannataba ka musta õli kus võib rämpsu sees olla

kunagi sai diislit pumbatud 200 l vaadist nz 10 pumbaga,drell ajas ringi ja tuli ludinal.
Vasta
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=55737

Ehk tahad seda hoopis? Selle saaks teemakohase hinnaga. Elektriline on sisuliselt uus, seda niisama ei raatsi loovutada.
Vasta
Õli jaoks väga hea. Kui vändata ei viitsi, ehita elektrimootori peale ringi. Pikemaks kasutuseks soovitan võllile kindlasti simmerlingid paigaldada. Ruumi tihenditele pesade ehitamiseks on, ennegi nii toimitud ja saab väegade hüva asi.

http://teinesantehnika.ee/et/käsipump-õl...s-19-l-мин
Vasta
Kellegil katuseraami kinnitusklambrit on üle? Katuseraam ise on kokkupandav(pesuresti meenutav) kui see annab midagi juurde
"Kõige kõrgemad lennud algavad madalalt"
Tegelen autofotograafiaga. Kui huvi,võta ühendust!
Vasta
(27-08-2017, 11:36 AM)HendrikR Kirjutas: Kellegil katuseraami kinnitusklambrit on üle? Katuseraam ise on kokkupandav(pesuresti meenutav) kui see annab midagi juurde

on terve komplektne raam olemas ,20 ja keila lähistel asub.
Vasta
kellelgi auto esiistet pole üleliigset?erti hääd renoo omad liigutad kangi ja lükkad seljatoe sobivasse asendisse ja kang tagasi.sellised 2005 aasta pillidel ja ka täna müüdavatel,soovitavalt lääne harju tallinn.
Vasta
Kellelgi Tartu kandis (250kg) mootoripukki oleks laenata? Laenaks maks paariks nädalaks.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne