Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

...
Haakele on velg leitud...


Ksf Inri, läksin hurraaga oma varusid mõõtma. Osutus 50 mm ehk 2". Vaja ilmselt 3".
Vene Jumzi kopa pöördeketti oli ka üks katsa, kuid see jämeda rulliga- ilmselt ei sobi.
Umbes kilomeeter minna, kus kuivati juures nõgestes on mingi Soome? Rootsi? heinalaadur-lakkapuhuja ja seal oli kõvasti toekamat legoketti.  Olen laisk täna vaatama minema.

(10-03-2017, 18:14 PM)hulgus Kirjutas:  pisut sos, ehk appi ...
Haakele on velge vaja, 4x100 R13 offset 0.
Ehk siis tavaline respo vms väikese rattaga haake velg. Igasugu muu ofsetiga velgi on piisavalt, aga ei sobi, võin vastu anda. Või siis 4x98 0 ofsetiga ratta.
(Pastel) rehv võib peal olla.
Tasuta ei taha, kiiresti tahan. Nagu ikka, reede õhtul...
5Okaks8243

Padisel olemas 2tk. Väljanägemiselt nagu uued, ka rehvid. Lisaks saab kaasa 1 ilma veljeta rehv.
53980192

(10-03-2017, 18:14 PM)hulgus Kirjutas:  pisut sos, ehk appi ...
Haakele on velge vaja, 4x100 R13 offset 0.
Ehk siis tavaline respo vms väikese rattaga haake velg.
...

Respo haagise velje offset on 20 tuuris, mitte 0.

Kui kerghaagise alla otsid, siis minul töötas päris hästi Škoda ET38 ja selle all 11 mm lai piduriketta südamik. Mõlemaid on Kernust saadavalSmile Kontakt profiilis, täna-homme olemas.

Samuti on mul üle mingid olematu nihutusega Fiati plekid.

Kellelgi üleliigset padrunvõtit nr 36? Hakkasin väntvõlli rihmaratast JUMZil lahti keerama, ja no padrun on ... no on kuskile jalutama läinud...

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

Tere

Stiga niiduorgan karjub paari jupi järele.
Ehk on mõnel õhtale läinud ja vedelevad jupid riiulis.


Või on infot, kas maarjamaal on kellelgi sarnaste seadmete varuosaladu.

Võll - Stiga varuosa koodiga: 1134-5052-03

[Pilt: arbre-de-lame-tracteur-tondeuse-stiga-11...460003.jpg]


Rihmaratas / seib - Stiga koodiga 1134-4733-01

[Pilt: used-stiga-ride-on-lawnmower-92-cm-deck.jpg]


Ma ei tea, kas teistel tootjatel on detailid samast tehasest ja võimalik omavahel vahetada.


Infot eelistan saada PSiga või e-postile henry at automoto ee

H

sai vist kõik öeldud

Võite proovida sealt küsida... ja kes "Stiga" ga võiks toimetada

http://www.hortulus.ee/index.php?page=69

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

Stigat müüb ja remondib http://www.loodusinvest.ee/ ja võibolla on veel ka teisi.

See võll osta poest uus! Ära ka sama pill ja uus jäi kestma, kuigi oli suht kallis.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

(13-03-2017, 15:49 PM)saarrand Kirjutas:  Kellelgi üleliigset padrunvõtit nr 36? Hakkasin väntvõlli rihmaratast JUMZil lahti keerama, ja no padrun on ... no on kuskile jalutama läinud...

Kui mäletan õieti, siis GAZ-i rattavõti oli 36mm. Mul siin üks vedeleb, GAZi pole... 36mm padrun 3/4" sabale on tööriistamarketis letis, täitsa ok hinnaga.


(13-03-2017, 22:50 PM)hulgus Kirjutas:  
(13-03-2017, 15:49 PM)saarrand Kirjutas:  Kellelgi üleliigset padrunvõtit nr 36? Hakkasin väntvõlli rihmaratast JUMZil lahti keerama, ja no padrun on ... no on kuskile jalutama läinud...

Kui mäletan õieti, siis GAZ-i rattavõti oli 36mm. Mul siin üks vedeleb, GAZi pole... 36mm padrun 3/4" sabale on tööriistamarketis letis, täitsa ok hinnaga.

Piinlik tunnistada, aga mul pole 3/4" saba, aga vist oleks viimane aeg muretseda... Kui pikk see GAZ rattavõti  on?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

(13-03-2017, 23:07 PM)saarrand Kirjutas:  
(13-03-2017, 22:50 PM)hulgus Kirjutas:  
(13-03-2017, 15:49 PM)saarrand Kirjutas:  Kellelgi üleliigset padrunvõtit nr 36? Hakkasin väntvõlli rihmaratast JUMZil lahti keerama, ja no padrun on ... no on kuskile jalutama läinud...

Kui mäletan õieti, siis GAZ-i rattavõti oli 36mm. Mul siin üks vedeleb, GAZi pole... 36mm padrun 3/4" sabale on tööriistamarketis letis, täitsa ok hinnaga.

Piinlik tunnistada, aga mul pole 3/4" saba, aga vist oleks viimane aeg muretseda... Kui pikk see GAZ rattavõti  on?

GAZ-i rattavõti on 38

Põllumehel peab leht-teises otsas silmus võtmeid olema suuruseni 75, siis saab enamvähem omadega hakkama.

(13-03-2017, 15:49 PM)saarrand Kirjutas:  Kellelgi üleliigset padrunvõtit nr 36? Hakkasin väntvõlli rihmaratast JUMZil lahti keerama, ja no padrun on ... no on kuskile jalutama läinud...


Kui osta ei taha siis mine võta minujuurest riiulist, seal peaks olema igat sorti 36mm padrunit nii 1/2 kui ka 3/4 nii sabaga kui sabata, ainult et tagasi tuleb panna Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Ma jätaks 3/4" vahele ja võtaks 1" juba, endale tegin nii, julgeb toruga väänata rohkem. Proovisin 1/2" russi rattamutreid keerata ja suht lootusetu, jämedale sabale on lihtsam toru ka leida pikenduseks. 
 Baltic boltis on padrunid ja sabad parema hinnaga kui tööriistas, vähemalt rakveres.

(14-03-2017, 08:44 AM)Kult Kirjutas:  Ma jätaks 3/4" vahele ja võtaks 1" juba, endale tegin nii, julgeb toruga väänata rohkem. Proovisin 1/2" russi rattamutreid keerata ja suht lootusetu, jämedale sabale on lihtsam toru ka leida pikenduseks. 
 Baltic boltis on padrunid ja sabad parema hinnaga kui tööriistas, vähemalt rakveres.

Isegi Russi originaal rattavõtmele (piip) on ring peale keeratud toruga väänates,pooletollisega võid kassi visata. (mitte meie kassiSmile )

Ega kellelgi kusagil vedele vanemat Briggsi murutraktori mootorit või selle jäänukeid. Mõtlen siis boksermootorit. Ei pea üldse töötav olema. 
Võib Helistada 53453165

Küsin , kas on kellelgi, jõude, riiulipeal, ooteasendis, tegevust ootav koonus, puude lõhkumiseks?  Üks väike uitmõte vajaks lahendamist
midagi sellist...
[Pilt: 1_1_16591000.jpg]

5157923  Parimat  h2rra

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

Kui varem ei leia siis mul kusagil töökoja laos üks uus on, järgmise nädala lõpupoole jõuan kodumaale siis võin välja otsida kui veel vaja peaks minema.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Kui kellegil kevadkoristuse käigus vanu veneaegseid töökoja vms lampe välja tuleb mis välimuselt korralikud, siis neid võib mullegi pakkuda.  Vannituppa näiteks läks üks uus alumiiniumkorpusega lamp käiku..

Võivad olla ka need väiksemad metallis korpusega millel kaitserest peal või siis need silmepesu kausi kujuga Wink Samuti ei ütleks ära mõnest korralikust petrooliumlambist, ei pea olema töökorras aga pealtnäha võiks kobe olla. 
Mitme kõrvalhoone puhul oleks üsna ajastukohane neid kasutada, saunamaja alla on nõuka ajal lennuväe ülem lasknud kuramuse "tuumavarjendi" ehitada ning sinna oleks just need ümarad rippuvad kaitsevõrega lambid nagu loodud. 








[Pilt: 1]'
[Pilt: 1]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne