Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

Ahoi! 

Esivanem avaldas soovi, et tahab enda neljajalgse, kalasaba mustriga eluka peale ühte saatjat. Kuna uus pole esialgu eesmärk, käib vana töötav isend ka. Seega - 
Ehk kellegil vedelemas mõni auto raadiosaatja (maakeeli lällar). Soovitatavalt koos antenniga ning töötav. 

Pakkumised võib visata Erasõnumisse, või siis tõmmake traadist 53587146 Mikk.

Almost Again

äkki kellegil riiulis vedelemas rihmaseib b broofilile,3 soont(võib ka laiem) ja läbimõõdus 130-150mm.tasuta ei taha.

Äkki kellelgi on vedelemas jupp vana tuletõrjevoolikut, mis oleks seest kummiga kaetud? Kunagi naabrimehelt sain ühe jupi (oli selline pealt presendine, aga seest pehme õhukese kummiga kaetud),  aga oleks vaja nii 60cm pikka juppi. Et põka kapotile uus hing teha...

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

Ehk on kelkegil rakvere kandis natuke siledamat tänavakivi vms kivist kattematerjali üle või vedelemas. 
Vaja oleks vanas kuuris pehkinud lauad asendada 
Pindala 4x1,4.

Ostan Minsk M103 (1963a) ja Kovrovets K58 -le ning '73a Jawa 360 + velorex korras osasid 

(09-08-2017, 15:53 PM)CHRhmm Kirjutas:  Ehk on kelkegil rakvere kandis natuke siledamat tänavakivi vms kivist kattematerjali üle või vedelemas. 
Vaja oleks vanas kuuris pehkinud lauad asendada 
Pindala 4x1,4.

Et lihtsam, odavam otsida oleks :  mul kõik kuurid ja kasvuhoone põrandad vana punase tellisega laotud.  Õues 1 käigu tee ka a see 9 aastaga nats rabedaks läinud,  kuigi kestab vist teist samapalju veel.  
Pakkuda kahjuks pole, pigem puudu ikka  Smile

Vajan Fortschrit E kombaini heedrikärule rehvi mõõduga12-15. 12 laius, 15 velje mõõt. ühtlasi huvitun E514 varuosadest või doonormasinate infost. üht teist juurde vaja, plaan üks täielikult renoveerida.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

Kas kellelgi oleks pakkuda MF-70 vikati latti? 
(kahtlustan et soetatud vikatil on latt "banaan". Kuidagi ei õnnestu nii reguleerida, et vabalt jookseks)

(17-08-2017, 00:25 AM)Sax Kirjutas:  Kas kellelgi oleks pakkuda MF-70 vikati latti? 
(kahtlustan et soetatud vikatil on latt "banaan". Kuidagi ei õnnestu nii reguleerida, et vabalt jookseks)

Mõtled seda kus terad küljes?

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.

(17-08-2017, 00:25 AM)Sax Kirjutas:  Kas kellelgi oleks pakkuda MF-70 vikati latti? 
(kahtlustan et soetatud vikatil on latt "banaan". Kuidagi ei õnnestu nii reguleerida, et vabalt jookseks)

Selle näitab ju pael ära. Big Grin

Loodesektoris on üks sõrgadeta OK kinnitusega latt olemas.

UAZ bussile/kastikale oleks vaja siduriõli paaki -asub armatuuris.
Kellel üle, võiks märku anda.

Aastaid on küll möödas nende UAZ-ilistaga sõitmisest, aga minu arust oli paagiks tavaline klassik, ehk tagaveolise (+Niva) VAZ-i siduriõli mahuti. Neid peaks veel liikuma.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.

(17-08-2017, 10:17 AM)Wiki432 Kirjutas:  Aastaid on küll möödas nende UAZ-ilistaga sõitmisest, aga minu arust oli paagiks tavaline klassik, ehk tagaveolise (+Niva) VAZ-i siduriõli mahuti. Neid peaks veel liikuma.

Vazil samasugune paak jah.

Tsitaat:Mõtled seda kus terad küljes?
Vikatit ennast pidasin silmas jah.
Keegi targem oskab kommenteerida, kas MF-ile sobivad ainult oma terad (netis pakutakse E-niiduki terasi 1,25,- tk) ?

Samuti tunnen puudust ühest rattamutrist (peaks olema tihe keere 20X1,25)

Oleks vaja esihargi pukside treimiseks pronksist ümarlatti, minimaalse läbimõõduga 45 mm. Pikkust võiks toorikul olla nii 150 mm. Asendan malmist puksid pronksist puksidega, seega võiks kulumiskindlam pronks olla. Hea kui toorik asuks Viljandimaal, muud skeemid ka võimalikud.

Ehk mõnel heal ksf-il on üle kaks ühikut pildil kujutet detaili? 


[Pilt: DSC_1964.jpg]

Jupid leitud, tänud!

(17-08-2017, 13:25 PM)Illimar Kirjutas:  Oleks vaja esihargi pukside treimiseks pronksist ümarlatti, minimaalse läbimõõduga 45 mm. Pikkust võiks toorikul olla nii 150 mm. Asendan malmist puksid pronksist puksidega, seega võiks kulumiskindlam pronks olla. Hea kui toorik asuks Viljandimaal, muud skeemid ka võimalikud.

Mina sain sama mure murtud Vilj. Kuusakoski onu abiga.

Tervitab Veteran.

Oleks väga tänulik, kui keegi arvab, et tal on üleliigne autoaku Tallinna kandis ja oleks nõus selle loovutama. Mul 1,5a vana 55ah Snejderi oma enam elumärke ei näita. Laadida juba korduvalt proovitud.

Audi S8 4.2 1998
Audi 200 2.1 5E 1981
Volkswagen T3 Syncro Caravelle GL 1990
Ex Audi 100 2.2 R5 1985; Audi 100 2.8E V6 1992; Audi 90 2.0 R5 1986, Audi 100 2.2 R5 1986, Audi 100 2.8Q V6 1991

(22-08-2017, 12:41 PM)Audi100C2 Kirjutas:  Oleks väga tänulik, kui keegi arvab, et tal on üleliigne autoaku Tallinna kandis ja oleks nõus selle loovutama. Mul 1,5a vana 55ah Snejderi oma enam elumärke ei näita. Laadida juba korduvalt proovitud.

Lihtsalt infoks


vanade perses akude eest makstakse kokkuostus  0.78.- €/kg

Rolleyes

Garantiiaeg läbi? Ei tohiks olla.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Kunagi käisin garantiis ühe akuga, enam ei viitsi, ausalt. Kokkuostu läheb see juust niiehknaa, sellega olen kursis.

Audi S8 4.2 1998
Audi 200 2.1 5E 1981
Volkswagen T3 Syncro Caravelle GL 1990
Ex Audi 100 2.2 R5 1985; Audi 100 2.8E V6 1992; Audi 90 2.0 R5 1986, Audi 100 2.2 R5 1986, Audi 100 2.8Q V6 1991
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne