Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

Uurin, kas ehk on Tartu kandis keegi kes omab mõnda Peugeot/Citroen autot, millel on TU3jp (1.4 55kw) mootor. Seda mootorit leidub peaaegu kõikide väiksemate mudelite kapoti alt: 206, 306, 307, 406, Partner, Saxo, Xsara, Belingo jne.
Laenaksin proovimiseks mõne kindlasti töötava mootori pealt süütepooli/moodulit. 
Olen lammutusest juba ühe kasutatu ostnud ja ühe niisama saanud, mõlemad väidetavalt töökorras kuid vahelduva eduga esineb ikkagi mootoril "misfire" Ehk, siis mootor hakkab suvalisel hetkel vahele jätma, mõnest sekundist mõne minutini, ja siis töötab jälle. Ei oska viga ka kusagilt mujalt enam otsida. Ei taha proovimise pärast ka uut osta (50-150.- euri) 

Kui kellelgi võimalus laenata, siis tuleksin kohale ja tõstaksin süütepooli ringi, lasksin 10 minutit töötada ja taas paigaldaks detaili.
   
   

Küünlad on elusad?

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Kui kellelgi juhtumisi vedeleb üleliigsena üks paar kroomitud peegleid (soovitatavalt ümmargusi), mida oleks võimalik ja esteetiline 1960.-date sõiduauto esitiibadele kinnitada, siis paluks mulle pakkuda. Õiglase summa eest loomulikult. Peamised nõuded, et oleks paarikaupa, kroom/nikkel vms läikiva kattega ja mingi alusega, et saaks tiibadele kinnitada.

Ega kellelgi vedele sellist parkla kilpi elektrilise plokisoojenduse jaoks, nagu neid soome täis on? Ilma saada ei taha.

(10-10-2017, 10:46 AM)Mahno Kirjutas:  Ega kellelgi vedele sellist parkla kilpi elektrilise plokisoojenduse jaoks, nagu neid soome täis on? Ilma saada ei taha.

Väga hää küsimus, ma lisaks teise - miks meil parklad pole selliselt varustet?

(10-10-2017, 20:07 PM)honkomees Kirjutas:  
(10-10-2017, 10:46 AM)Mahno Kirjutas:  Ega kellelgi vedele sellist parkla kilpi elektrilise plokisoojenduse jaoks, nagu neid soome täis on? Ilma saada ei taha.

Väga hää küsimus, ma lisaks teise - miks meil parklad pole selliselt varustet?

Mahno ,Sinul küssa küll hea ,aqa ilmselt mõtlemata ,kes asja kinni maksab.Mujal maailmas see rohkem parklat haldavate korteriühistute rida.Muideks ,minu Lasnaka parkla posti otsas pistik olemas ,kõik läbirääkimiste küsimus. Smile

(10-10-2017, 20:37 PM)linnuke Kirjutas:  ...küssa küll hea ,aqa ilmselt mõtlemata ,kes asja kinni maksab....

kes krt maksab kinni need elektrivõrride laadimispostid? Aga linnatänavaid peale tööpäeva käivitatavate autode külmade mootorite tossuga reostada on hää rääkimata motodele tehtavast kahjust. Eesti riik mõtleb ikka vale otsaga ...
Ise olen kõigile oma autodele paigaldanud plokisoojenduse ja nii kodus kui tööl on nad pidevalt kabla otsas, alates juba ühekohalistest plusskraadidest. Mootorile oleks iks hää, kui ta saaks alustada tööd nii 50 kraadises soojuses (vähemalt vene ajal õpetati, et sealtmaalt algab mootori normaalne töö, sinnamaani tuli soojendada). Tööl olen muidugi sunnitud autot parkima mitte parklasse, vaid angaari ukse kõrvale, kust saab pikenduse välja vedada ...

(10-10-2017, 21:55 PM)honkomees Kirjutas:  
(10-10-2017, 20:37 PM)linnuke Kirjutas:  ...küssa küll hea ,aqa ilmselt mõtlemata ,kes asja kinni maksab....

kes krt maksab kinni need elektrivõrride laadimispostid? Aga linnatänavaid peale tööpäeva käivitatavate autode külmade mootorite tossuga reostada on hää rääkimata motodele tehtavast kahjust. Eesti riik mõtleb ikka vale otsaga ...
Ise olen kõigile oma autodele paigaldanud plokisoojenduse ja nii kodus kui tööl on nad pidevalt kabla otsas, alates juba ühekohalistest plusskraadidest. Mootorile oleks iks hää, kui ta saaks alustada tööd nii 50 kraadises soojuses (vähemalt vene ajal õpetati, et sealtmaalt algab mootori normaalne töö, sinnamaani tuli soojendada). Tööl olen muidugi sunnitud autot parkima mitte parklasse, vaid angaari ukse kõrvale, kust saab pikenduse välja vedada ...
Minu aparaadil peal Webasto autonoomne küte,(st.ise maksan)seega saan Sinu mõttest aru.(enne sõitu kellan autole ,ja ahi tööl)Samas ,ükski riik ei paku tasuta PLOKISOOJENDUST,EL autodega teine teema ,nemad maksavad selle juba autot ostes ette , pluss valitsuse kompensatsioon...Ehk nii..

(10-10-2017, 22:23 PM)linnuke Kirjutas:  
(10-10-2017, 21:55 PM)honkomees Kirjutas:  
(10-10-2017, 20:37 PM)linnuke Kirjutas:  ...küssa küll hea ,aqa ilmselt mõtlemata ,kes asja kinni maksab....
... Samas ,ükski riik ei paku tasuta PLOKISOOJENDUST,EL autodega teine teema ,nemad maksavad selle juba autot ostes ette , pluss valitsuse kompensatsioon...Ehk nii..
Kes keelab panna soojendusepostid ja mingi mündi- või kaardiautomaadiga tasumise iga posti juures nigu olid parkimised omal ajal? Mina oleks iga kell käpp, lihtsalt parkimise eest küll maksta ei taha.

Kfl .Mahno oligi ju huvitatud stepsliga nn.kilbist Kas nüüd oma hoovi mündiaparaat panna ,on iseküsimus ,kui siis ehk lastele hoiukassaks.. Big Grin

To: r.i.h.o  Ju see pool sul ikka otsas on. Olen neid ise kümneid vahetanud. On nad tundlikud jah küünalde vahetuse suhtes. 

Ps. Odavate küünalde garanteeritud eluiga on ainult 15 000 km, peale seda utiil!

Otsitakse kahte ühesugust metallkera, mis oleks võimalikult suured
http://www.telegram.ee/teadus-ja-tulevik...iviimiseks

Ei taha mündimasinat hoovi. Kuna auto pargib majast eemal värava juures, siis oleks ju jube mõnus, kui saaks Defa külmal talvehommikul sooja panna. Lukk pole esmane, vaevalt et mõni majanaaber voolu tuleb võtma ja kui tulebki, siis küsib enne või annab pärast teada.

(05-10-2017, 21:09 PM)Sax Kirjutas:  Igatsus Hiina trimmeri starteri järgi.
Aukude vahe diagonaalis mõõtes 95mm
analoogseid 2T mootoreid kasutatakse ka mujal.

Hortuluses paistis ka selline müügil, maksis vist 18.-

(12-10-2017, 00:34 AM)Mahno Kirjutas:  Ei taha mündimasinat hoovi. Kuna auto pargib majast eemal värava juures, siis oleks ju jube mõnus, kui saaks Defa külmal talvehommikul sooja panna. Lukk pole esmane, vaevalt et mõni majanaaber voolu tuleb võtma ja kui tulebki, siis küsib enne või annab pärast teada.

Ostad suure harukarbi 
 https://www.google.ee/search?q=harukarp&...zppgfUcJ5M:

Paned posti otsa ( mul postiks 50 kanali toru, sama hall ja kaablit saab sisse panna)  pistik külge ja valmis. Sisse saab ka taimeri panna. Odav, näeb viisakas välja ja ise tehtud.

Posti otsa jätad lahti - sinna saavad kasutajad tippi visata.  Big Grin

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

(12-10-2017, 00:34 AM)Mahno Kirjutas:  Ei taha mündimasinat hoovi. Kuna auto pargib majast eemal värava juures, siis oleks ju jube mõnus, kui saaks Defa külmal talvehommikul sooja panna. Lukk pole esmane, vaevalt et mõni majanaaber voolu tuleb võtma ja kui tulebki, siis küsib enne või annab pärast teada.

No aga pane siis suvaline välisvariant(niiskuskindel) ,peab ta siis olema just põdra õue mall. Rolleyes

Panengi kui paremat keegi välja ei paku. Siin leidub aegajalt inimestel imelisi asju, mida nad ise ei vaja.

Peamine valu on kaabel üle õue vedada, hulk kraavi kaevata jne Smile

(12-10-2017, 22:42 PM)Mahno Kirjutas:  Peamine valu on kaabel üle õue vedada, hulk kraavi kaevata jne Smile
Selle pärast olen igal suuremal kraavi kaevamisel pannud maa sisse ka 50mm kanalka toru. Igaks juhuks. Kui tekib vajadus kaablit vedada, lisada, vahetada vms. siis on ainult traadiga läbiajamise vaev. Kui traadist/nöörist kahju pole, võib selle kohe paigaldamisel toru sisse jätta.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Kui toast voolu vead, siis saad lüliti tuppa vahele panna, kui oma auto pistiku otsas pole võtad voolu välja ja kui juhtme pihtapanekut ei karda saad juba õhtul juhtme järgi panna, ning hommikul mugavalt toast soojenduse järgi lülitada, ei pea õue minema vahepeal....
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne