Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

Ma olen sellise meetodiga varem avasid lihvinud, mingine lengikruvi 10mm on kus ühes otsas puidukeermega kruvi päris heasti töötleb avasid, kuid katsetan esialgu 37mm avaga, saab alati uue tüki teha kui see ei sobi ja 36,5 päringu kohta tuli ka vastus, et need olid viimased laojäägid, tootja lõpetas selle mõõdu tootmise. 
Saagisin täna 46mm ava 12mm terasesse akutrelliga ja tulemuseks oli 46,1 ava nii huvi pärast sai mõõtu võetud. 
Rummusid enam ei otsi, käisin rauaplatsil tala toomas ja jäi kogematta näppu keskelt puruks murdunud respo balansiir sild.
Vaja oleks 4 ratast 4x100 poldivalemiga, hea kui lähedal asuks(Järvamaa või Viljandimaa), kaugele ei viitsi sõita

(22-02-2018, 15:11 PM)maisalup Kirjutas:  Vaja oleks 4 ratast 4x100 poldivalemiga, hea kui lähedal asuks(Järvamaa või Viljandimaa), kaugele ei viitsi sõita

ET vast pole nii oluline kui keskava.
Ma arvan, et mingeid plekke vast leiab

sai vist kõik öeldud

(22-02-2018, 09:26 AM)sugraM Kirjutas:  Otsin 87-89 aasta Mitsubishi Sapporole esi ja tagaklaasi - ideaalis võiks klaaside küljes olla ka kere. Ehk kellelgi vedeleb kuurinurgas.

kere pole. aga kui suudad originaalklaaside koodid kuskilt leida, siis ma võin proovida klaasivirnad läbi lapata.

(22-02-2018, 21:30 PM)diesel Kirjutas:  kere pole. aga kui suudad originaalklaaside koodid kuskilt leida, siis ma võin proovida klaasivirnad läbi lapata.

Esikaas peaks olema MB374412

Tagaklaas MB374425

selge. läen kaevan kultuurkihi tagumistes otsades kui aega saan ja külm lubab. täna-homme kindlasti mitte.

(22-02-2018, 22:07 PM)diesel Kirjutas:  selge. läen kaevan kultuurkihi tagumistes otsades kui aega saan ja külm lubab. täna-homme kindlasti mitte.

Kahjuks dieseli kollektsioonis neid klaase ei leidu, seega teema ikka aktuaalne. Igaks petteks ka pilt, milliseid klaase ja keret otsin: 

[Pilt: 300px-Mitsubishi_Sapporo_front_20080301.jpg]
Pilt wikipediast

Vajan JUMZ EO ns 100 tulevat hüdrotoru, mis liigub pumbast tagumistesse jagajatesse. Piisab pumbast tulevast ca 50 cm pikast jupist.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

Puudu üks spiraalvedru, mis hoiab vene puurpingil ( lauapealne, 3f mootori ja 5 astmelise rihmülekandega) spindlit üleval. Vedru ise tasapinnaline, keskava ~30mm välismõõt ~100mm.
Pilte unustasin teha.
Või oskab keegi soovitada vedrudega kauplejat?

Tee nagu suurel NL puurpingil -tross raskusega. Lauapuurpingil küll pole õõnest jalga ja pommiruumi.
El mootori kanti kinnita plokiratas ja raskus lase lauataha. Veel küsimus- on keegi elusees seda viiesoonelist rihma ümberpaigutust praktiliselt kasutanud? minu jaoks see äärmine, aeglaseim asendki kiirevõitu.

(25-02-2018, 22:10 PM)pen.skar Kirjutas:  ...
Veel küsimus- on keegi elusees seda viiesoonelist rihma ümberpaigutust praktiliselt kasutanud? minu jaoks see äärmine, aeglaseim asendki kiirevõitu.
Mina, täna. Esimest korda elus. Või oli kunagi ´90-tel põhjust. 15mm puuriga terast lasta on ka kõige aeglasemat palju. Kerge surve ja laast on sinine.

Kalevipojad-laevaehitajad tõid puurimiseks taskuga valgeid tropse puurimiseks ja lapikuid kriidiasendajaid metallile märkimiseks. Kui puur hästi võtta ei taha, vajutad sooja puuri korraks määrdesse ja hakkab jälle rauale külge. Väga lambarasva lufti tuleb, aga kasutada lihtsam kui emulsiooni, veega mässata. Tagavarad lõppemas, onko keegi meitemaal müügis miskit sellist näinud?

(25-02-2018, 21:59 PM)hulgus Kirjutas:  Puudu üks spiraalvedru, mis hoiab vene puurpingil ( lauapealne, 3f mootori ja 5 astmelise rihmülekandega) spindlit üleval. Vedru ise tasapinnaline, keskava ~30mm välismõõt ~100mm.
Pilte unustasin teha.
Või oskab keegi soovitada vedrudega kauplejat?

Ka mina otsin sama vedru, juba paar aastat on katki...

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

(25-02-2018, 21:59 PM)hulgus Kirjutas:  Puudu üks spiraalvedru, mis hoiab vene puurpingil ( lauapealne, 3f mootori ja 5 astmelise rihmülekandega) spindlit üleval. Vedru ise tasapinnaline, keskava ~30mm välismõõt ~100mm.
Pilte unustasin teha.
Või oskab keegi soovitada vedrudega kauplejat?

Kui mujalt ei saa siis SINE OÜ keerab vedruterasest mõõdu järgi valmis sulle selle vedru kui see midagi väga erilist ei ole.

(25-02-2018, 21:59 PM)hulgus Kirjutas:  Puudu üks spiraalvedru, mis hoiab vene puurpingil ( lauapealne, 3f mootori ja 5 astmelise rihmülekandega) spindlit üleval. Vedru ise tasapinnaline, keskava ~30mm välismõõt ~100mm.
Pilte unustasin teha.
Või oskab keegi soovitada vedrudega kauplejat?

Sellist vedru pakub Varson.Oleks vaja ka enda puurpingil ära vahetada,aga sai veel vedru otsa painutatud.

Ehk on kellegil üleliigsed eestikeelsed traktori raamatud MTZ 82 ja T16
Sobib ka digi koopia.

(26-02-2018, 15:10 PM)tõnn Kirjutas:  Ehk on kellegil üleliigsed eestikeelsed traktori raamatud MTZ 82 ja T16
Sobib ka digi koopia.

http://www.digar.ee/viewer/et/nlib-digar...02/page/19
Soovitan otsingut kasutama õppida. Näituseks leiab sellise ja küllap muudki kui otsida. "MTZ 82 raamat" kasutasin ja tuleb küll.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Tere!

Ega kellegil pole sellist lambikuplit pakkuda või teab kes nendega hangeldab?

[Pilt: 25189609057881_l.jpg]

[Pilt: 25189607b6c675_l.jpg]

Tel.56 95 60 13 või ps.

Tänan!

T.

Sooviks vahetada 2 valuvelge plekkvelgede vastu(4x100). Võib pakkuda ka rehviga. Kui on pakkuda, siis kiri postkasti Wink
Samuti otsin raadiot autosse(võimalikult soodne, peaasi et mängiks FM-i ja töötaks)


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

kohalikes poodides uued odavaimad autoraadiod on alla 20 raha.
see siis veel liiga kallis kraam?
ali-st tellides saab poole ikka alla.
kas jääb ka eelarvest välja?

(04-03-2018, 13:03 PM)HendrikR Kirjutas:  Sooviks vahetada 2 valuvelge plekkvelgede vastu(4x100).
...

Kallis inimene, palun pane mõõdud ka. Diameeter, laius, nihutus (ET) ja keskava. Siis saan pakkudaWink
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne