Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

Kellegil mõni Samara vedeleb hoovinurgas või teab kedagi kellel vedeleks? Oleks vaja kere küljest paar tükki lõigata, pudipadi veel antud autole ja bemmi käigukangi nuppu(5 käiguga,manuaal)

[Pilt: attachment.php?thumbnail=65457]


Endiselt otsin trimmerile starterit.

Ning endselt on puudu ka muruniiduki käsistarter (Sobib ainult MTD Tork-X ja GCV mootori starter)
3-e kinnituspoldi vahekaugus 166mm

[Pilt: attachment.php?thumbnail=63978]S

Samuti võib pakkuda MF-70 lattniiduki vikati latti (soovitavalt koos teradega) ja vene tehnika bensiini KRAANI "KP-12"

Terv, Sax
51 O2 932

Hoi!!! Kas kellegil on vanametalli minemas Audi 80 B4? Oleks huvitatud juppidest esi poritiivad ja katuseluuk. Hea oleks kui musta värvi oleks parim kui tumesinine

Tänud. 

Jaak

58818385

Veel pole maha löödud

Otsin HTZ-7 rihmaseibi. Selline mis käib otse võlli otsa. Vastu anda DT-20 oma mis juba laagritel.
Samuti otsin seda lapakat mille peale  traktoristi jalg toetub. Pakkuda võib ükskõik millist poolt. Peab olema sile. Veel võib pakkuda istme jäänuseid.
Olemas ka väike vahetusfond. Kiirustage! Smile

Tel. 56 95 60 13

(18-05-2018, 23:34 PM)Sax Kirjutas:  [Pilt: attachment.php?thumbnail=65457]


Endiselt otsin trimmerile starterit.

Vaata Handymannist või Hortulusest.

Vaja sellist asja. Nimelt soovib üks maamehest tehnikamees omale koju naisolevust kes käiks lapiga puhtaks kõik tehnika. Aastad üle 50-ne,juhiload,laudad sigu ja lehmi täis,"kohvi" peal paks koor,ei näe nälginud välja,lüpsab ja talitab,teeb kõiki töid aga tehniliselt hädas selle inimese leidmisega kes maal elada tahaks. Seega kui kellegil selline tore inimene teada siis võib kontakti võtta.
Kuna mul paluti mul asjaga tegeleda siis arvasin,et häid inimesi ikka tuleb aidata. Smile 

T.

(28-05-2018, 12:15 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Vaja sellist asja. Nimelt soovib üks maamehest tehnikamees omale koju naisolevust kes käiks lapiga puhtaks kõik tehnika. Aastad üle 50-ne,juhiload,laudad sigu ja lehmi täis,"kohvi" peal paks koor,ei näe nälginud välja,lüpsab ja talitab,teeb kõiki töid aga tehniliselt hädas selle inimese leidmisega kes maal elada tahaks. Seega kui kellegil selline tore inimene teada siis võib kontakti võtta.
Kuna mul paluti mul asjaga tegeleda siis arvasin,et häid inimesi ikka tuleb aidata. Smile 

T.
Tundub, et antud teemaga ikka suur häda käes ja vist juba pikemat aega kuna foorumis ju ka varem antud murest juttu olnud.
Et kui tõesti midagi ei aita ning häda ikka suur siis ehk tasuks otsinguraadiust suurendada ja maalt edasi vaadata?
Võibolla on just nt. kusagil linnakorteris see üks ja õige südamedaam ootamas ning lõppkokkuvõttes üllatusena võib tulla välja, et õige samm hoopis alaliselt tema juurde linna elama kolida.

Selline mõttekäik kuna lausa ametlikult vähemalt Tallinnas peaks statistiliselt meestepuudus olema, et naisi rohkem kui mehi. Teiste linnade kohta küll ei julge sama väita.

Selle naistejamaga selline lugu,et tõsised mehed igalpool ei kooberda,teevad tööd ja tihtilugu elavad oma vanematega üheskoos ja aeg taob jalaga pidevalt p..sse.... ja omavanused jõuavad juba karja lapsi teha,lahutada ja uuesti mehele minna. Big Grin  Rong läheb lihtsalt edasi....ja jäädki maha,lepid olukorraga ja nii see elu mööda läheb.
Mul üks  vanem sõber oli juba nii meeleheitel,et lasi jahipüssist omale rindu,kuna teda polnud kellegil enam vaja.......

Aga tänan Sind nõuande eest ka linnast otsida. Vast sõber pole selle peale veel tulnudki.


Mul endal läks ikka suhteliselt lõdvalt,sest naiste tagaajamise nahka läks ainult jooks autokumme ja bussi esiklaas..... Big Grin Big Grin Big Grin

Tel.56 95 60 13

(28-05-2018, 13:21 PM)mossepower Kirjutas:  
(28-05-2018, 12:15 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Vaja sellist asja. Nimelt soovib üks maamehest tehnikamees omale koju naisolevust kes käiks lapiga puhtaks kõik tehnika. Aastad üle 50-ne,juhiload,laudad sigu ja lehmi täis,"kohvi" peal paks koor,ei näe nälginud välja,lüpsab ja talitab,teeb kõiki töid aga tehniliselt hädas selle inimese leidmisega kes maal elada tahaks. Seega kui kellegil selline tore inimene teada siis võib kontakti võtta.
Kuna mul paluti mul asjaga tegeleda siis arvasin,et häid inimesi ikka tuleb aidata. Smile 

T.
Tundub, et antud teemaga ikka suur häda käes ja vist juba pikemat aega kuna foorumis ju ka varem antud murest juttu olnud.
Et kui tõesti midagi ei aita ning häda ikka suur siis ehk tasuks otsinguraadiust suurendada ja maalt edasi vaadata?
Võibolla on just nt. kusagil linnakorteris see üks ja õige südamedaam ootamas ning lõppkokkuvõttes üllatusena võib tulla välja, et õige samm hoopis alaliselt tema juurde linna elama kolida.

Selline mõttekäik kuna lausa ametlikult vähemalt Tallinnas peaks statistiliselt meestepuudus olema, et naisi rohkem kui mehi. Teiste linnade kohta küll ei julge sama väita.
mina näiteks 19 a tagasi kaiu kandis raplamaal samas hädas olin.lõpuks leidsin,aga päälinna külje alt ja kolisin siia,jõgi 1 km,meri 9 km ja rahul siiani.seal elasin keset küla ja köögiaknast vaatasin mis sokk õues teeb siin lähim naaber ikka 2-300 m.

(28-05-2018, 12:15 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Vaja sellist asja. Nimelt soovib üks maamehest tehnikamees omale koju naisolevust kes käiks lapiga puhtaks kõik tehnika. Aastad üle 50-ne,juhiload,laudad sigu ja lehmi täis,"kohvi" peal paks koor,ei näe nälginud välja,lüpsab ja talitab,teeb kõiki töid aga tehniliselt hädas selle inimese leidmisega kes maal elada tahaks. Seega kui kellegil selline tore inimene teada siis võib kontakti võtta.
Kuna mul paluti mul asjaga tegeleda siis arvasin,et häid inimesi ikka tuleb aidata. Smile 

T.

See kuulutus peaks vast olema rasketehnika teemade all, mitte "vidin ülearu" rubriigis...

(29-05-2018, 13:55 PM)Telc Kirjutas:  See kuulutus peaks vast olema rasketehnika teemade all, mitte "vidin ülearu" rubriigis...

No on ju üle.... see üleliigne vidin mida paljud naised ei taha. Big Grin 
Aga on ka Sul õigus. Rasketehnika ka levinud..... Big Grin 

T.

No kuulge, selles vanuses võiks juba üsna ükskõik olla, kas rasketehnika või ATV. Muud väärtused on olulisemad Smile

T16/25 ōhulohvi tervet kellelgi?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

Juhtus mul kurb õnnetus, murutraktori starter läks õhtule. Lihtne diagnoos peale lahtivõtmist: harjad kulusid lihtsalt ära. 
Kohalik kaubandusvõrk neid ei paku ja proovisin ise uued harjad meisterdada. Aga joota neid ei anna vanade juhtmete külge, kõik on nii rabe ja materjal ise imelik.  Sad
Tegu on 13a vana Mtd niidukiga, millele isegi peenematest kauplustest asju ei saa. Internetist saab tellida küll aga oote aeg 1 kuu ja selle eest tuleb ka 50eur raha välja käija.
Ehk on mõnel kaasfoorumlasel üle MTD startereid või harjasid võimalik hankida soodsalt? Väga suurt lootust ei pane,et sellest masinast enam elulooma saab, kuna juba enne mind kõvasti vatti saanud. Võib vabalt juhtuda,et leiab oma teekonna ümbersulatus ahju.

(01-06-2018, 13:33 PM)Sm.Samajev Kirjutas:  Juhtus mul kurb õnnetus, murutraktori starter läks õhtule. Lihtne diagnoos peale lahtivõtmist: harjad kulusid lihtsalt ära. 
Kohalik kaubandusvõrk neid ei paku ja proovisin ise uued harjad meisterdada. Aga joota neid ei anna vanade juhtmete külge, kõik on nii rabe ja materjal ise imelik.  Sad
Tegu on 13a vana Mtd niidukiga, millele isegi peenematest kauplustest asju ei saa. Internetist saab tellida küll aga oote aeg 1 kuu ja selle eest tuleb ka 50eur raha välja käija.
Ehk on mõnel kaasfoorumlasel üle MTD startereid või harjasid võimalik hankida soodsalt? Väga suurt lootust ei pane,et sellest masinast enam elulooma saab, kuna juba enne mind kõvasti vatti saanud. Võib vabalt juhtuda,et leiab oma teekonna ümbersulatus ahju.
Võibolla juba proovitud aga Hiiul on pood kust mina olen kõik mtd ( briggs&stratton) jupid saanud. Www.hortulus.ee

(01-06-2018, 13:33 PM)Sm.Samajev Kirjutas:  Juhtus mul kurb õnnetus, murutraktori starter läks õhtule. Lihtne diagnoos peale lahtivõtmist: harjad kulusid lihtsalt ära. 

Seltsimees paneb nüüd ilusti siia harjade mõõdud ka kirja (x korda y, soovitav pikkus ja vedru pikkus), siis onu Marko läheb supleriga (öeldakse ka nihik) oma kasti juurde ja mõõdab natuke Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(01-06-2018, 10:34 AM)saarrand Kirjutas:  T16/25 ōhulohvi tervet kellelgi?

neid lohve ju mitmes mõõdus.

Ega kellegil ei juhtu riiulis seismas olema karburaatoreid K-301 vasak/parem, Kasutati K-650 ja K-750 mootorastel.
Vastu võin pakkuda kaks uut K-302 vasak/parem karburaatorit või sularaha.

(01-06-2018, 20:41 PM)Qunts Kirjutas:  Ega kellegil ei juhtu riiulis seismas olema karburaatoreid K-301 vasak/parem, Kasutati K-650 ja K-750 mootorastel.
Vastu võin pakkuda kaks uut K-302 vasak/parem karburaatorit või sularaha.

Mul on
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne