Pildi proov
#1

Pildid pistikust ja kaablist
Vasta
#2

Forum.automoto.ee
http://forum.automoto.ee

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#3

Kas guugli fotodest ka linkida saab?
[Pilt: exPfv-OChrrfCM_FJDXMaUsnsuQgsNAZEhhClAv-...66-h649-no]

saab...


Vasta
#4

[Pilt: c1c9f9e37e2d5317a97087f516322359.jpg]
Vasta
#5

Veix kurat see oli nüüd küll julm tegu  Big Grin Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#6

(26-12-2016, 00:03 AM)mlsluik Kirjutas:  Veix kurat see oli nüüd küll julm tegu  Big Grin Big Grin

jah, sedasi siis Denise Milani partiiga ümber käia  Sad
Vasta
#7

Onedrivest saab ilusti pilti siia aga kuidas see Google puhul käib ei ole veel leidnud. Nii et ole meheks jaga seda ka teistele kuidas.
Vasta
#8

(28-12-2016, 23:55 PM)nootsii Kirjutas:  Onedrivest saab ilusti pilti siia aga kuidas see Google puhul käib ei ole veel leidnud. Nii et ole meheks jaga seda ka teistele kuidas.

Tegin https://photos.google.com kasutaja ja albumi.
Avad pildi, paremklikk pildil ja "copy image adress",
postitades siia vastust, valid ülalt reast "sisesta pilt", copid saadud lingi "sisesta URL" reale ja pilt teksti vahel olemas.

ps. kas Firefoxi kasutajatel on probleeme eelmainitud pildi nägemisel? tundub, et guugel ahistab teiste browserite kasutajaid, paljudel juhtudel on näha olnud vaid:
[Pilt: 1]


Vasta
#9

(29-12-2016, 11:02 AM)hulgus Kirjutas:  Tegin https://photos.google.com kasutaja ja albumi.
Avad pildi, paremklikk pildil ja "copy image adress",
postitades siia vastust, valid ülalt reast "sisesta pilt", copid saadud lingi "sisesta URL" reale ja pilt teksti vahel olemas.

ps. kas Firefoxi kasutajatel on probleeme eelmainitud pildi nägemisel? tundub, et guugel ahistab teiste browserite kasutajaid, paljudel juhtudel on näha olnud vaid:
[Pilt: 1]
Mina ei näe Chromega ka siin mingit pilti vaid (404.See on viga) Toimetasin sama moodi ja lisasin pildi kohast nimega Nahui.Mina näen aga kas teised ka või mitte ?

[Pilt: DlvlUnScgFuHtOlXcN5mHwHLypikF6cdzCniVdal...60-h443-no]
Vasta
#10

Näen enda pilti ka Firefox-ga.
Vasta
#11

Enda pandud pilti ilmselt näed kuna oled saidile sisse logitud ja sul on vastavad õigused, kõrvalised isikud ei näe midagi. Rolleyes
Nahui pilt paistab.
Vasta
#12

(29-12-2016, 21:04 PM)krossifänn Kirjutas:  Mina ei näe Chromega ka siin mingit pilti vaid (404.See on viga) Toimetasin sama moodi ja lisasin pildi kohast nimega Nahui.Mina näen aga kas teised ka või mitte ?


Minu pilt oligi google 404 errorist Big Grin . Sinu N---i pilt on kenasti paista.
Aga paar posti tagasi toodud ööudu pilti paljud ei näinud.

Aga, et päris tühja ei läheks, üks 10+ aasta tagune.
[Pilt: 6IHMo8SMEFsOwESnZJSSVn_aIFeHFpTpAIntc2cb...02-h676-no]


Vasta
#13

Mina viimast pilti ei näe. Pildi asemel hall keelumärk ja muud midagi. Sama asi ka enne juhtunud, näiteks ksf. mlsluik Jumzide teemades ja mõnes teises veel. Huvitavaks teeb asja see, et praegu neid teemasid kiirkorras vaadates ühtegi puuduvat pilti (keelumärki) ei tuvastanud, ometigi varasemalt ma neid pilte ei näinud.
Vasta
#14

ilmselt googel drive pilt,mille privaat sätted ei luba seda jagada.


Vasta
#15

Pange need pildid siia ja nõudke adminnidelt suuremat mahtu kui praegu on!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#16

Marko, on sul mõni mõjuv põhjus suurema mahuga pildi jaoks?

Ma arvan, et kui modedele ära põhjendada, miks peaks olema pildi maht suurem, kui ta praegu on, siis ka see võimaldataks.

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Vasta
#17

(30-12-2016, 22:35 PM)kopraonu Kirjutas:  ilmselt googel drive pilt,mille privaat sätted ei luba seda jagada.

Varem Picasas oli kolm valikut piltidele:kas ainult sinule,privaatne või avalik. Selle googliga on nagu on...kui annad pildi lingi siis peaks nähtav olema.
Vasta
#18

(31-12-2016, 00:58 AM)karvik Kirjutas:  Marko, on sul mõni mõjuv põhjus suurema mahuga pildi jaoks?

Ma arvan, et kui modedele ära põhjendada, miks peaks olema pildi maht suurem, kui ta praegu on, siis ka see võimaldataks.

Täiesti mõjuv põhjus on. Neid tühje kaste vanemates teemades on hulgi, algne tugi kokku kukkunud. Kui pilt on siin, siis elab ta koos foorumiga aegade lõpuni. Nii lihtne ongi.
Praegusest mahust ma pean isegi oma seebikarbil servasid lõikama, tüütu ja mõttetu momeelest. Keda see paar giga ikka häirib?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#19

(31-12-2016, 01:33 AM)Marko Kirjutas:  
(31-12-2016, 00:58 AM)karvik Kirjutas:  Marko, on sul mõni mõjuv põhjus suurema mahuga pildi jaoks?

Ma arvan, et kui modedele ära põhjendada, miks peaks olema pildi maht suurem, kui ta praegu on, siis ka see võimaldataks.

Täiesti mõjuv põhjus on. Neid tühje kaste vanemates teemades on hulgi, algne tugi kokku kukkunud. Kui pilt on siin, siis elab ta koos foorumiga aegade lõpuni. Nii lihtne ongi.
Praegusest mahust ma pean isegi oma seebikarbil servasid lõikama, tüütu ja mõttetu momeelest. Keda see paar giga ikka häirib?

Kõik ei istu valguskaabli otsas.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#20

Ma nüüd arvan...
Avamisele pisipildid märkimisväärset mõju ei avalda, muudesse lingitavatesse kohtadesse on nad vaja ikkagi laadida, seega märkus kohatu. Pigem kaitsen aeglase kiiruse ohvreid, ei pea suuri pilte sundkorras vaatama, ainult vajadusel.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne