Tsikli esirattarumm.
#1

Millise tsikli küljest võiks pärineda selline rumm ? Piduritrummli sisemõõt on 150mm.

[Pilt: P1015864.JPG]

[Pilt: P1015865.JPG]

[Pilt: P1015858.JPG]

[Pilt: P1015859.JPG]
Vasta
#2

Ma ei saa küll aru, miks risustatakse foorumit selliste teemadega, mis siia ei sobi, mis kedagi ei huvita ja millele keegi (peale minu!) vastata ei oska?  Sad
Seda enam, et tegu ei ole IŽ-i rummuga ja vihjeid ning variante ka ei pakuta...et mis kirjad on laagril (Made in China, Rossia?), mis keere võllil (kas ameerika või briti toll).
Aga vastus on lihtne, miks Sa ei googelda (kuugelda)?
See on loomulikult poola mootorratta Piasta rumm!  Cool
http://allegro.pl/piasta-victoria-triump...80902.html
Kui täpsemalt huvitab, siis tõlgi google translate-ga järgnev poolakeelne jutt, ma natuke poola keelt räägin, aga seda ma küll ei tea, mis see "victoria-triumph-zundapp-horex-bmw-nsu-osl" tähendab, aga ilmselt on tegu selle Piasta mingi konkreetse mudeliga. Muide, viktoria on ladina keeles võit, triumf on eriti suur ja hiilgav võit, horex peaks midagi õudusega seotut olema aga rohkem ma aidata ei oska, teised ei paku sedagi lohutust.
Vasta
#3

Sa sõber Kass laku panni vahepeal, ei ole see Horex mingi õudusega seotud, päris ilus tsikkel on. Kui ei usu, siis tule vaata.
Vasta
#4

(09-06-2015, 09:47 AM)Raudpats Kirjutas:  Sa sõber Kass laku panni vahepeal, ei ole see Horex mingi õudusega seotud, päris ilus tsikkel on. Kui ei usu, siis tule vaata.

Ma võin küll rumal olla, aga mitte naiivne! Pärast seda, kui polkovnik Nikolai Trankmann (  http://et.wikipedia.org/wiki/Nikolai_Trankmann  ) 1945-l aastal vanaisa Eduardile ütles, et "sina siia ära enam roni", hoiame me sellest kandist eemale! Muide, vanaisa ei usu siia maani, et pinginaaber Nikolai 1990-ndal otsa lõppes, meil on andmeid, et ta tegutseb praegu uue nime all Sinimägede muuseumis koos Martin Bormanniga, esindavad seal Leningradi maahviat,l ksf! Marko peaks ka seda teadma! Vaat selline on tegelik elu, tõeline Horex!  Sad
Vasta
#5

(09-06-2015, 10:43 AM)kass Kirjutas:  Muide, vanaisa ei usu siia maani, et pinginaaber Nikolai 1990-ndal otsa lõppes, meil on andmeid, et ta tegutseb praegu uue nime all Sinimägede muuseumis koos Martin Bormanniga, esindavad seal Leningradi maahviat,l ksf! Marko peaks ka seda teadma! Vaat selline on tegelik elu, tõeline Horex!  Sad

Huvitav oleks teada, kumb muuseumi töömeestest on Trankmann ja kumb Bormann? Lähen küsin õhtul järele. Juhatajaga on asi selge - tema on ilmselt Sinu vanatädi pinginaabri Magda Goebbelsi reinkarnatsioon.
Vasta
#6

Olgu, tõe huvides täpsustan, et tegu on kontrollimata andmetega! Ega keegi ju mulle midagi ei räägi, isegi ksf! illi123 on hakanud mingit segast juttu ajama, ei saa aru, kas teeb nalja või lollitab mind niisama!?  Sad
Ja jätame vanatädid ja Magda mängust välja ja muuseumi juhataja ka, nende seose kohta mul info puudub. Muide, vanaisa Eduardil läks millalgi midagi peas katki, kui keegi huligaan tast jalgrattal mööda kihutas, nii et vanaisa ennast haigeks ehmatas, vähemalt nii onu Leopold mulle rääkis. Siit ka minu mõningane huvi vanemate jalgrataste vastu.
Aga teemasse ka, ksf! illi123 teatas enne lõunat, et kohe jõuab Türile ksf! Onumeelis. Ei teagi nüüd, kas lollitas jälle niisama või mida see peaks tähendama?  Rolleyes

Ahjaa, veel üks asi! Kui lähed muuseumi, siiis igaks juhuks Kasikovidest seal mitteüks sõna!!!
Vasta
#7

Käisin eile muuseumis. Ja Kasikovidest muidugi mitte sõnagi. Veetsime Hr. Bormanni ja Sm. Trankmanniga lõbusasti aega ja üritasime muuseas ühelt poolakalt selle Piasta mootorratta kohta infot kätte saada. Aga juhtus olema vintske poiss ja mitte midagi üles ei tunnistanud. Ajab kogu aeg ühte ja sama jama, et Piasta tähendab keskkohta ehk südamikku ja tema ei tea sellenimelisest rattast mitte midagi. Ja seda ka ainult vene keeles. Eesti keeles ei tule sealt mitte ühte silpi. No vaatame-vaatame. Meil olid leebed võtted ka muidugi esialgu. Vaatame, mis laulu ta õhtul laulab.
Vasta
#8

Poole rahvas on hitleri - satalini režiimide tõttu juba niigi palju kannatanud ... aga tõde Piasta kohta on muidugi kallim, kui teiste kannatused. Ilmselt on tõesti aeg hakata poolakat jalatalla alt kõdistama, las Bormann hoiab kinni ja Trankmann kõdistab, küll ta laulma hakkab, usun, et eesti keeles lausa!
Ja Kasikovidest jätkuvalt mitte sõnagi!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne