käigukasti tuulutus
#1

Mis oleks teie arvamus olukorra kohta kus käigukasti tuulutusest õli välja tuleb
Täpsemalt siis ford transit tagavedu ja manual kast
Tuulutuse ots on aga toodud kapoti alla vasaku esitule taha abs'i pumba juurde
Seetõttu on see nurk kapotiall rokane
Mis koguses tuleb ei tea -kas udutab  või purtsatab seda ma ei tea

Mõtteid ?

Kastiõli sai vahetatud umbes ehk 10000 tagasi samas rokane oli ta ka enne seda
Kogust ei saa üle panna sest täitmine ju küljepealt augu kaudu
Vasta
#2

Voolik ei pruugi õieti olla paigaldatud.
Nimelt jäävad taskud, kuhu jääb õli sisse ja ei lase õhku vabalt kastist välja tulla.See aga tõstab kastis sees rõhku kuni see tõuseb kõrgemaks kui on vaja et sealt õlist läbi minna.
Nüüd aga, kui ta selle õli välja lörtsab tuleb kastist mingi kogus õhku ja kuna asjad pöörlevad ning õli on õhus satub sinna madalamasse kohta uus ports õli ja asi kordub uuel kasti soojenemisel.
Lahenduseks piisab teinekord nii kummaline kui see ka ei tundu vooliku läbipuhumine õlitaskust vabanemiseks ja õhk hakkab sujuvalt liikuma ning vähene õli, mis õhu sees on sadestub vooliku seinale ja valgub alla tagasi.
Vasta
#3

Tundub loogiline
Proovime
Vasta
#4

Äkki uus ja vana õli ei sobi omavahel kokku ja hakkab vahutma sees,pese kast pesuõliga läbi ja siis uus sisse.Olen kohanud sellist limatsevat tagasilda ja pesu aitas.
Vasta
#5

Ehk on hoopis pritsmetõke kasti põhja kukkunud? Võimalik...
Aja korgist magnet sisse ja sondeeri natuke!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#6

(03-07-2015, 10:52 AM)ahtos Kirjutas:  Äkki uus ja vana õli ei sobi omavahel kokku ja hakkab vahutma sees,pese kast pesuõliga läbi ja siis uus sisse.Olen kohanud sellist limatsevat tagasilda ja pesu aitas.

jah täitsa võimalik teema mis saab kontrollitud peale tuulutusvooliku/toru kontrolli sirgendamast ja pesu
Vasta
#7

(03-07-2015, 12:01 PM)Marko Kirjutas:  Ehk on hoopis pritsmetõke kasti põhja kukkunud? Võimalik...
Aja korgist magnet sisse ja sondeeri natuke!

vot seda ma ei oska kommenteerida kui võimalik see selle kasti puhul on aga uurime kas on
Vasta
#8

Kas õli margikohane ? Olen viimasel ajal korduvalt kuulnud terminit " õli aurustumine ". Ideeliselt tänapäevased " head õlid " tahavad oma pesitsuskohtades haihtuda. Kas tõepõhi all- ei tea, margiti võib olla erisusi.

IZ-412 74a. 2*IZ-412 IE 88a. IZ 2715 87 a.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne