Vanaraua hind
#1

Kas on kellelgi aimu miks vanaraua hind on langenud kuni 45 .-€ tonnilt.
Ehe näide 30.06 maksis pleki tonn 140.-€ ja 14.07 juba 95.-€.

Hetkel tuleks vist raua viimisega oodata? Kui kaua?

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta
#2

Mina olen aru saanud,et vanaraua hind langeb alati enne kooli algust..... ehk siis kui kõigil on raha vaja hädasti,lüüakse hind alla. Küll ära toovad,mis neil üle jääb.... Big Grin  Ja rahvas lollike muudkui viib,sest raha ju vaja. Minu tähelepanek siis,ei pruugi tõele vastata...
Eks muid põhjusi ka aga nendest ei tea midagi.
Vasta
#3

(22-07-2015, 10:02 AM)Naabrivana Kirjutas:  ...
Hetkel tuleks vist raua viimisega oodata? Kui kaua?

Kui seda teaks... Rolleyes

Tundub, et hetkel Hiina järgmist allveelaeva ehitada ei plaani. Ning mujalgi on tulevikuhelgus asendunud pigem kahtlusepilvedega.

Positiivne on see, et langenud hind võiks vähendada liikvelolevate krattide innukust.
Vasta
#4

(22-07-2015, 10:22 AM)v6sa Kirjutas:  Kui seda teaks... Rolleyes

Tundub, et hetkel Hiina järgmist allveelaeva ehitada ei plaani. Ning mujalgi on tulevikuhelgus asendunud pigem kahtlusepilvedega.

Positiivne on see, et langenud hind võiks vähendada liikvelolevate krattide innukust.

Või suurendatakse varastatava materjali kogust x arvu võrra, et käibenumbrid ei langeks Smile
Vasta
#5

kui emexi platsid täis, siis hind läeb alla.
tuleb laev ja viib platsi tühjaks, siis hind tõuseb.
lihtne.
päriselus ilmselt on turumajandus.
kui ikka pakkumist on rohkem kui nõudlust, siis tuleb hind vägisi alla.
Vasta
#6

Mida VIP klient tähendab? Viimasel korral, kui hind juba all, pakuti 500 kg kõverate naelte ja roostes aiavõrgu toomise eest seda koskis. Lasin vormistada. Kas nüüd hakkavad juba eemalt mütsi maha võtma? Nad niigi viisakad.
Vasta
#7

sellel vipil on veel mitu astet.
teoorias läeb justkui nõkshaaval hind paremaks.
päriselus on kõik kunded vipid ja neid parema hinna vippe pole olemaski.
no kui iga nädal jossi viid, siis vast saab juba prostast vipist nõksukese paremaks vipiks.
Vasta
#8

ja üleüldse, mis tähtsust on hinnal.
mul vaja ää viia maa seest üles kistud okastraati.
teades nõudmisi siis olen seda ikke hoolega pesnud ja kasinud.
enam vähem viisakas on.
lisaks rammus ämbritäis igasugu välja kistud naelu ja muud sellist.
no ei viska ju prügisse, ikka viiks emexisse.
a arvata võib, et minu "kaupa" ei taheta sugugi.
ehk peab suisa peale maksma.
Vasta
#9

Miks ei võeta- anna ainult! Oma teha, võid ju enne kodus oblikhappes ka leotada- hind sama. Põrandaharjaga pühi ka kast puhtaks enne kaalupeale tagasiminekut...
Vasta
#10

Üldjuhul  kui oleks viia ämber naelu, siis väga ei nutaks selle hinna üle, aga hetkel ootab oma viimset teekonda selline hunnik

   
   

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta
#11

(22-07-2015, 11:24 AM)pen.skar Kirjutas:  Mida VIP klient tähendab? Lasin vormistada. Kas nüüd hakkavad juba eemalt mütsi maha võtma?
Kaks jorssi hakkavad sul ees teerada puhastama nagu curlingusBig Grin
   

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#12

Kunagi jälgisin ka musta hinda:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#13

Mina ikka ootan seda aega ja vast jõuan selle ka oma silmaga ära näha,kui K.Koski sellid tulevad ukse taha nuruma.....  Kaasas piknikukorvike,tantsu löövad tibid ja haljastusspetsialistid,kes rauarisu hunniku aluse kenasti lilledega katavad. Big Grin Big Grin Big Grin

Paluks ka videot ksf-idelt asja illustreerimiseks....

Tänan.
Vasta
#14

Teisalt: soodsam ostuhind (OH) annab parema tulemi ka valemis (OH) x 2. Lisaks muutuvad ostjate jaoks soodsamaks asjad, mille hind väljendub vanaraua hinnas.

Mis puutub metalli hinda, siis see on kinni Hiina turus. Arvestades sealse majandusmulli valjenevat visinat, siis aeg, kus vanametalli viidus Jossi eest tükk aega laaberdada kannatas, on aastateks otsa saanud.

A.
 

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#15

Ma paari aastaga sain aru, et hind sõltub aastaajast, talvel ja kevadel suurim, suvel madalaim. Võibolla nüüd on teisiti. See oli veel kroonideaeg. Euroga vist polegi enam viia olnud. Nüüd kogun pudelikorke-kilukarpe ja teeküünla aluseid. Tea kas saja grammiga võetakse vastu aga prügisse ka ei täi panna.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#16

(22-07-2015, 15:17 PM)aavu Kirjutas:  Ma paari aastaga sain aru, et hind sõltub aastaajast, talvel ja kevadel suurim, suvel madalaim. Võibolla nüüd on teisiti. See oli veel kroonideaeg. Euroga vist polegi enam viia olnud. Nüüd kogun pudelikorke-kilukarpe ja teeküünla aluseid. Tea kas saja grammiga võetakse vastu aga prügisse ka ei täi panna.

Värviline metall peaks käima suisa kümne grammi kaupa. Must materjal ikka kümne kilo täpsusega...
Vasta
#17

(22-07-2015, 15:17 PM)aavu Kirjutas:  Tea kas saja grammiga võetakse vastu aga prügisse ka ei täi panna.
Viimati Tolmetexis öeldi, et alla kilo miskit ei võeta. Mul õnneks venitas kilod välja... Peab lihtsalt korjama.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#18

Ehk on sellel ka mõju, et paari kuu pärast hakake jälle oma romudele kindlustust tegema või vii vanarauda... Juba vastavad uudised väljas ülemineku aja lõppemisega seoses.
Vasta
#19

mittekaubanduslike kogustega näidatakse koht kuhu võib kraami visata. tagasi tassima ei pea vähemasti.

mul aga käis just emexi delegatsioon. vaatsid kauba üle ja öeldi, et okastraat ja vanad naelad on lahkeste oodatud.
Vasta
#20

Mina olen asjast nii aru saanud,et kui laev ees ja vaja välja saata täislastis siis hind kerkib,laev väljunud ja kolks hind olematu.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne