Vee saamine auto pesemiseks.
#21

 Janka ja Kult on väga täpselt vastanud esitatud probleemi lahendamise võimalustest. Proovi aeglaselt ja mõttega lugeda   ja leiad lahendi.


Parimat.  h2rra

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#22

https://www.thesun.co.uk/news/3871179/tu...ad-latest/
Kolm teismelist kohalikku ja neid oskamatult päästa püüdnud veepargi omanik ja viimase poeg on surnud. Mõned olevat veel viga saanud.
Niipalju sain sellest ingliskeelsest sotti. Kas peab iga kord kui ma lähen lõunasse päikest püüdma oma isikliku ohutusinseneri kaasa võtma? Sama kõhe tunne oli üht vette tuiskamise toru kinnitusi vaadata, päris läbi roostetanud. Ikka lõunariigis.
 Muide, kas keegi on näinud Pärnu vana silda altpoolt. Võttis kõhedaks. Kandetaladest ei tea aga need osad, mis külgepidi vibratsiooni tekkimist takistavad (diagonaalid), on piltlikult paberiks kulunud (roostetanud).

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#23

(29-06-2017, 15:41 PM)aavu Kirjutas:  https://www.thesun.co.uk/news/3871179/tu...ad-latest/
Kolm teismelist kohalikku ja neid oskamatult päästa püüdnud veepargi omanik ja viimase poeg on surnud. Mõned olevat veel viga saanud.
Niipalju sain sellest ingliskeelsest sotti. Kas peab iga kord kui ma lähen lõunasse päikest püüdma oma isikliku ohutusinseneri kaasa võtma? Sama kõhe tunne oli üht vette tuiskamise toru kinnitusi vaadata, päris läbi roostetanud. Ikka lõunariigis.
 Muide, kas keegi on näinud Pärnu vana silda altpoolt. Võttis kõhedaks. Kandetaladest ei tea aga need osad, mis külgepidi vibratsiooni tekkimist takistavad (diagonaalid), on piltlikult paberiks kulunud (roostetanud).

Selliseid  sildu kohtab igalpool.  Ma tean ühte torni kus põrand seisab nelja naeltüübliga paekivi vahedes. Olen näinud seal  üleval 20+ inimest korraga ja krt ei kuku alla  Smile
Vasta
#24

Kuidas see asi auto pesemisega seotud on? Cool
Vasta
#25

Et tiigiserval isearetatud pumbasüsteem võib valusalt kätte maksta?
Panid mu mõttes esitatud küsimuse sõnadesse Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#26

(29-06-2017, 18:50 PM)veix__ Kirjutas:  Kuidas see asi auto pesemisega seotud on? Cool

vanasti ikka pesti autot silla all  Smile      pärnu mnt. all  Jõgisoo kandis pestakse siiani masinaid.
Vasta
#27

Kuidagi rikkevoolukaitsme läbi on seos selle Türgi õnnetuse ja eelnevate postitustega. Aga südamel oli muudki, mis tahtis avalikustamist. Lohakus seal ja kodus sama minnalaskmine.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#28

(29-06-2017, 22:21 PM)aavu Kirjutas:  ...
Aga südamel oli muudki, mis tahtis avalikustamist. Lohakus seal ja kodus sama minnalaskmine.

Nii on. Aga meid ongi liiga palju saanud, eks Gaia nüüd harvendab.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne