Autolammutus
#41

Hästi panete!

Tervitab Veteran.
Vasta
#42

kui siin mõni võrdsem ksf! juhtub teemat lugema, siis äkitse oleks viitsimist ip aadresse võrrelda. mitte paha pärast muidugi, ikka selgest uudishimust.
aga comooni reinkarnatsiooniga on siin tegu vist küll. vabandust.
Vasta
#43

(25-07-2015, 10:47 AM)HDriider Kirjutas:  
(25-07-2015, 10:35 AM)kass Kirjutas:  HDriider...
(Eks Te saate isegi aru, et olen kibestunud, kuna mu siiras soovitus muretseda 2 kruvikeerajat, ei leidnud väärilist hindamist. Aga ise teate, kruttige oma torksidega, kui nii on hea ja õige!
...

Palun tõesti vabandust, kui mu postitus tundus olema üleolev. Kuid tõepoolest kasutatakse detailidel väga palju torx-kruve ja harilike  ristpeade ja lapikute kruvitsatega ei ole lihtsalt midagi eriti enam teha. Kuigi lähen ka neid vaja.

No nüüd on kohe teine tera! Pole hullu, ega ma nii väga ka ei solvunud, lihtsalt ka mõned magamata ööd ja mornid päevad minu jaoks vahepeal...
Ja tegelikult on see üle hulga aja üks hea ja populaarne teema, mis pakub nii lugemis- , kui ka kirjutamislusti, annab ksf!-dele võimaluse kogemusi jagada ja kaasa mõelda. Pole solvamisi ega kurjustamist.
Rohkem selliseid teemasid! (aga jumala pärast, liiale ka ei tohi minna!)
Vasta
#44

Kui suurest hulgast autodest me praegu räägime mida sa hetkel lammutad?
Mis on põhjused miks sa tahad hakata tegutsema firmana,mitte eraisikuna (mustemalt).

Auto lammutamisega on selline asi ,et mida keegi peab kasumlikuks??
Ise olen lammutanud sisuliselt tagaõues ära viis kuus Ford sierrat ,pidasin arvet et mis asjad ja kui kallilt ära müüsin.Tulemuseks: kui oma tööaega ei arvesta ,siis 200-300 euroga soetatud sierra tootis umbes 400 eurot kasumit ja aega võttis selle realiseerimine umbes aasta. Tööajaks võid arvestada umbes 16 h lammutamisele/ ladustamisele lisaks foorumites uurimised ja ostukuulutustele vastamised. Ülejäänud aeg asjad lihtsalt seisavad ja ootavad paremat aega või kuusakoskit Big Grin .

Kindlasti soovitan spetsialiseeruda mingitele markidele,mudelitele muidu läheb pilt ikka väga kirjuks ja asjade ohjamine võimatuks. Lõpetad tõdemusega, et plats on risu täis ja pankrott on ukse ees ning endal närvid läbi. Big Grin

Kaubavedu kaubikuga Tallinnas ja Harjumaal 56906136
Olemas ka autotreiler 2800 kg kandevõimega,millega aegajalt hädalisi aitan.
Vasta
#45

lihtsalt väikse remargi korras. ei midagi pahatahtlikku.
keegi kodanik alles õige pisut aega tagasi väitis end hästi kursis olevat mersuniiduki teemaga. ja hetk hiljem tekib küsimus, et kes on comoon, kellega teda pidevalt võrreldakse.
hmm?
no ja pealegi on pidevalt mersule vihjatud ja comooniga võrdlus on ikke üsna harv olnud. võimalik, et keegi ehk veel mainis enne mind, aga pidevalt küll mitte.
aga noh, küsimusi ei tohiks rohkem tulla. puhas sooja õhu välja laskmine või kui see liiga karm väide on, siis nimetage teemat lihtsalt meelelahutuseks.
Vasta
#46

Ega ideed läbi töötada pole mitte paha. Las kestab edasi kuni teostub või sureb loomulikku surma. Nagu minu oma.

Pole kunagi omi ideesid promonud aga millegipärast on need tööstusspionaaži nippe kasutades minult üle löödud.
Üks idee oli teha vastvabanenud vene sõjalennuväljale miskit suuremat kasiinode linnakut. Et suured lennukid toovad maandumisrajale tuhandeid mänguhuvilisi, kohapeal hotellid, mängupõrgud, avalikud majad, uimastavad vedelikud ja pulbrid.
Selle pani pihta üks päälinna tuntud koolidirektor oma ideega Naissaare kasiinostamisest. No polnud mõtet nii tuntud inimesega konkureerida. Võibolla oleks ta isegi maandumisraja lasknud sinna teha ja siis oleks ma kõrbenud, sest merevaadet mul pakkuda poleks olnud.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#47

Hehee... see tuletab vägisi meelde küsimust, et kes leiutas raadio, auruveduri...
Vene pool kinnitab alati et Popov ja veduri vene talupoeg kusagilt kaugest külast.       Big Grin  hihiii.                                                                                                                                                                                                                                                              

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#48

(25-07-2015, 10:46 AM)diesel Kirjutas:  ...aga comooni reinkarnatsiooniga on siin tegu vist küll...
Seltsimees comoon oleks selle aja peale juba viis ringi kõigil näod täis sõimanud, lollideks tembeldanud ja B-sse saatnud ning siis kohe jälle abi ja nõu küsinud. Kirjavigadest ja puudulikust väljendusoskusest parem ei räägi. See vend ei ole comooni reinkarnatsioon, liiga arukat ja stabiilset juttu ajab. Kui see peaks siiski comoon olema, on ta väga-väga head rohud kätte saanud. Big Grin Kas ideest asja saab või mitte, seda näitab aeg. Igaks juhuks ei tasu ehk poissi kohe kaelast saadik maa sisse tampida. Las mürab pealegi natuke. Eks siis "õunte pealt vaatab" kas asi edenema ka hakkab või jääb jutuks.
Kodanik Kassi rahustuseks tuleb kindlasti 2 kruvikeerajat osta!! Kasvõi romula sildi lauatüki külge naelutamiseks.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#49

Hea sõnadevalik ja mõtekas soovitus .... mina kah kahtlesin ...aga edu, olen noortele  alati avatuid oma kogemustega
parimat    h2rra

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#50

mina mürki ei võta, mütsi ka ei söö vist ja palja kanniga jooksmise jätan selle ala spetsidele, aga kui siit miskit poegima peaks, siis kummardan sügavalt, võtan õlunaadi ligi ja läen kundeks küll.
Vasta
#51

Kui vastab tõele profiilis märgitud  vanus ...16..siis olge nõuandvad, kes suudavad teavad mida lihtsalt kribavad, või ütlevad oma kogemustele vastvaalt , aga mitte mida kõrval garaazis keegi kuulis....elu on karm... keegi   sööb  kedagi....  

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#52

kui vanus paika peab, siis ma nüüd vaikselt häbenen natsa.

edu ettevõtlikule noorsoole!
Vasta
#53

Olen romulateemaga elus üksjagu kokku puutunud, möned tähelepanekud vöibolla.
Kui auto on komplektne siis ta vötab vähe ruumi, kui sa ta ära lammutad siis on tema jaoks juba vähemalt nelja auto jagu platsi vaja
Ehkki tänapäeval on moodne et auto lammutatakse tükkideks ja need pildistatakse ja pannakse riiulisse ja on kliendil ilus vaadata, siis kui on plaan tegeleda sellega väikeses mahus, pole nagu ruumi mötet koormata, ma jätaks autod komplektseks ja kruviks maha vaid juppe millel kunde olemas. 
Kundesid leida saaks ilmselt läbi varuosakeskuse ja muidugi kuulutamise ntx soovis, okidokis, a24 jne
Kui kunde tahab pilti, siis peaks selle kindlasti ka tegema....praegu köik romulad veel sellega hakkama ei saa
Suhtlemine vöiks olla kliendisöbralik, teistmoodi lähenemist on siin juba piisavalt käsitletud ka muidugi.

Tööriistadest üks kasulik asi on kahveltöstuk

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#54

Tuleb küll tunnistada, et pole aastaid enam ühtki lammutust külastanud, ega nende teenuseid kasutanud, kuid olen sama meelt, et autod võiks olla komplektsed ja vastavalt vajadusele neid siis lammutada -->

[Pilt: old-cars-in-germany-02.jpg]

Muidugi ei kujuta ette mitu autot tuleb lammutada ja müüa, et selline riiul ehitada. Big Grin
Vasta
#55

Kui vaja merekonteinereid ja hoonet siis saab ju ühendada kaks: kahele konteinerile piisav vahe ja katus peale ja ikka 40' pikkused konteinerid. Ongi putka olemas. Kui pappi on siis osta konteinerid uk-st ja topi autosid täis. 
Vasta
#56

Autod, mille jupid ka sisse tooksid tänapäeval, ei maksa 500 vaid 3000 ja edasi per kere. Nende vanade murtud jalgadega oi pläädidegaa või  golf3 rimakate eest ei saa essugi kasumit. Ja vot sealt hakkavad probleemid pihta. Häid ronte oleks vaja sisse vedada kaugetelt maadelt, sest siinsed raiped on millegi pärast kulla hinnaga. Müüa aga iganenud e34 bemmi juppideks, ei teeni piisavalt, et ära elada. Uuem avariiline maksab aga liiga palju, et neid kokku osta ja mammonat oodata.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne