Datsun Cherry N10 79a
#21

No täpselt nagu minu kunagine Datsun - sama värv ja samuti 140 amprine, minu oma oli muidugi sellega võrreldes ikka väga heas korras. Kahjuks pressis aeg peale ja ei olnud sellega võimalik edasi tegeleda ja nii ta vanarauda läks, siiani kahetsen.
Alles mul oma masinast vaid rool ja üsna originaalsed 13" valuveljed. Neid velgi pakukski nüüd teemaalgatajale, lisaks on olemas ka soomekeelne Datsuni haynes (või midagi sinnakanti), sisaldab nii N10 kui N12. Mõned istmed-polstrid ka võib-olla leiab veel kuskilt,kui närilised neid just ära hakkinud ei ole..
Vasta
#22

Müüa 3 autot 550 eurot!!
http://www.okidoki.ee/item/4515535/
Vasta
#23

(29-11-2015, 23:18 PM)cherry Kirjutas:  Müüa 3 autot 550 eurot!!
http://www.okidoki.ee/item/4515535/

Müüdud?
Vasta
#24

(28-07-2015, 22:35 PM)cherry Kirjutas:  
(28-07-2015, 22:33 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Pesemine oli päevselge viga, sellist disaini ei saa ühegi rahaeest uuesti ju ometigi.

Jah, aga kahjuks meil nii teedel liigelda ei tohi.

Loll jutt suhu tagasi. Kui tuled-viled-numbrid kenasti toimetavad ja nähtavad, pole probleemi.
Vasta
#25

(26-01-2016, 16:41 PM)ebergs Kirjutas:  
(29-11-2015, 23:18 PM)cherry Kirjutas:  Müüa 3 autot 550 eurot!!
http://www.okidoki.ee/item/4515535/

Müüdud?

Alles.
Vasta
#26

(27-01-2016, 14:29 PM)Regardman Kirjutas:  
(28-07-2015, 22:35 PM)cherry Kirjutas:  
(28-07-2015, 22:33 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Pesemine oli päevselge viga, sellist disaini ei saa ühegi rahaeest uuesti ju ometigi.

Jah, aga kahjuks meil nii teedel liigelda ei tohi.

Loll jutt suhu tagasi. Kui tuled-viled-numbrid kenasti toimetavad ja nähtavad, pole probleemi.

Kere oli auklik, seega ei tohi.
Vasta
#27

Endiselt ootavad uut omanikku. 56369993
Vasta
#28

Kuna kellegil huvi isendi vastu pole, pean siis ise ta eest hoolitsema ikkagi. Käisin maal ja vaatasin mis seis on. Seis oli väga hea. Rooli pealt hallitus maha, teise autoga täkku ning pill nurrus :-D Läksin viisin Kirsikese siis külapeale sõitu. Jõe ääres väike puhkepeatus ka. Väga nauditav kulgemine oli. Õhtu panin Eesti numbrid külge kindlustus peale ja keevitusse. Loodab ülevaatuse ka peale seda ära teha.

[Pilt: large_29497077_zwrI.jpg]
Vasta
#29

Teema lukku, autod müüdud!
Vasta
#30

Ei ole vaja teemat lukku panna Smile

Täna hommikune pilt.
   

Kõik mis vaja olemas. Pöörab-sõidab-pidurdab.
Vasta
#31

Kas jäi lihtsalt tänaval silma või oskad pikemalt pajatada sellest, kuidas punane uuesti elule sai , nii et lausa ülevaatus olemas ?
Vasta
#32

Sai nii:
Ostsin ära, tegin kindlustuse. Ostsin uue aku. Parandasin esitule pistiku ja klaasipesuri pumbad korda. Viimased olid lihtsalt kinni kuivanud.
Sõitsin ülevaatupunkti. Tuled korras, pidurid korras, heitgaasid korras. Jõudsime järjega alusvankrini.  Raputas ees ja leidis, et stabilisaatori kont on pooleks. Jõudnud tagasillani liikus ratas ilmelikult. Njaa Datsuni tüüpiga. Tagumised õõtsad hakkavad kere küljest vaikselt eemalduma. Selle teadmisega läksin minema.
Sama päeva õhtuks sabikas korras ja pärast 2h keevitamist tagaõõtsad tagasi kere küljes nagu originaalis.
Järgmine hommik tagasi ülevaatuspunkti, asjad ettenäidatud auto korras. 

Kahjuks pikalt sõita ei saanud. Nimelt esimene paagitäis raputas paagist rooste lahti. Filtrid ja karburaator umbes jäi garaazi talveks. Talvel käisid ka päkapikud ja tegid paagi korda.
       

Kuna seda rooste puru oli ikka igal pool siis karburaatori kap rem.
   

Lisaks veel: uus õhufilter, küünlad, jagaja kaas, ventilaatori termolüliti, klapikambri tihend. Vaatame äkki sellel aastal päkapikud lapivad mõned roostekohad ära ja värvivad üle. Uue koopaääred igal juhul tellitud.
Vasta
#33

   
Pakkuda soomekeelne täielik remondijuhis sellele masinale. Sisalda ka elektriskeeme.
Tõsisele entusiastile kingin niisama, asukoht Pärnu.
Vasta
#34

(15-09-2015, 19:37 PM)kolentin Kirjutas:  No täpselt nagu minu kunagine Datsun - sama värv ja samuti 140 amprine, minu oma oli muidugi sellega võrreldes ikka väga heas korras. Kahjuks pressis aeg peale ja ei olnud sellega võimalik edasi tegeleda ja nii ta vanarauda läks, siiani kahetsen.
Alles mul oma masinast vaid rool ja üsna originaalsed 13" valuveljed. Neid velgi pakukski nüüd teemaalgatajale, lisaks on olemas ka soomekeelne Datsuni haynes (või midagi sinnakanti), sisaldab nii N10 kui N12. Mõned istmed-polstrid ka võib-olla leiab veel kuskilt,kui närilised neid just ära hakkinud ei ole..

Raamat oleks kena küll.
Aga räägi neist üsna originaalsetest valuvelgedest midagi, juhul kui nad alles on muidugi.
Vasta
#35

Ilus kirsike, ka ise liiklemas nähtud seda K10 Micra otsest eelkäijat. Edu töödel ! Tundub, et tegu ainsa liikluskõlbliku N10 Cherryga siinmail ? Võin ka muidugi eksida.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne