Lahe tsikkel, lahedad tšikid! (Gillet?)
#1

[Pilt: j0fc6x.jpg]
Vasta
#2

Üks räägib just moblaga. Huvitav, mida ta räägib?
Vasta
#3

Jah, ma vaatasin ka. Pagan sellest suahiili keelest aru saab, aga arvata on, et mingi tehniline probleem, ilmselt ei saa kütust kätte või on sädemega midagi? Vaevalt, et midagi tõsist,  a-la A-M foorumi stiilis "võrri kraan" tilgub vms.
Vasta
#4

Kihnus 3 esimest pagulast juba kohal.Paljad kui püksinööbid,aga ratas on tore.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#5

No rohkem nagu topless teema, soe suve aeg ka ...  Cool
Vasta
#6
Photo 

Olen seda pilti juba varem kusagil näinud. See erakordselt hästi säilinud tsikkel on tänapäeval Belgia Spa ringraja muuseumi väljapanekus. Omanikuks oli keegi lendur ja seikleja Robert Fabry kes võttis 1926a. ette edasi-tagasi teekonna Belgiast Belgia Kongosse. Tõeline Pariis-Dakari hullude eelkäija.
[Pilt: 5dbebd00-fde3-11e3-bfd5-bfc9c3568f13_web...format=jpg]

Suur Kombinaator
www.tsiklitall.ee
Vasta
#7

Meelis, oled Sa ikka kindel? Minu teada on pilt tehtud Harjumaal Kehtna vallas Imsi järve ääres ja pildil on minu vanatädi sõbrannad - leeriõed Tiiu, Leida ja Õie.
Vasta
#8

See ei ole Õie ! Ma ise nägin alles teda,võtsin veel auto peale ja sõidutasin koju. No ei ole! Joo vähem palderjani! Big Grin
Vasta
#9

Nüüd pole enam kahtlust ! Kui kassi-aastatesse ringi rehkendada siis ei saa Priidu vanaema ja leeriõed kuigi vanad olla ja Toomas võis vabalt Õiele küütigi pakkuda. Ühesõnaga on ka kõnesolev mototsüklett puhta uuepoolne ja seega väärtusetu.
Kuid kõhklused ja küsimused jäävad. Kas tugev päevitus oli tingitud napipoolseist leerirõivaist ? Ja kuhu jäi Robert ?

Suur Kombinaator
www.tsiklitall.ee
Vasta
#10

No pagan, mida Te norite!  Sad Vb ei olnud ka Õie, vahest ajasin Maiega segamini? (Pean foto tagant üle vaatama, seal on nimed ilusasti kirjas) 
Ja loomulikult olid vanasti suved kuumemad ja talved külmemed, mäletate ju 1940-nda aasta pakast, kõik õunapuud võttis külm ära, pirnidest ja ploomidest rääkimata! Ning loomulikult pole neiud pildil leerirõivais, kirjutasin ju, et foto on tehtud järve ääres. Ja Robert  pildistas ehk fotografeeris, see peaks igale ksf!-legi  selge olema!
Tõe sõna, viimane kord, kui panen oma perealbumist siia mõne foto!  Sad
Vasta
#11

Olgu, kui jutt juba Rooberti peale läks, siis panen ksf! Ostap Benderile lahendamiseks ühe lahjemapoolse tsikli raami. Nimelt oli Roobert noorena peale nalja- ja fotomehe ka tehnikamees laiemas mõttes ja põristas ringi allpool toodud tsikliga. Masinast on kahjuks alles vaid raam, sellegi taguots on Rooberti poolt millalgi ära modifitseeritud, nii et sellel ei maksaks eriti tähelepanu pöörata. Niisis, mis marki ja tüüpi tsikletiga põristas Roobert ringi, beež ülikond seljas ja fotoaparaat nahkvutlariga kaelas?

[Pilt: kb6dzo.jpg]

[Pilt: mkd8pf.jpg]

[Pilt: w9k5z6.jpg]

[Pilt: 2im1bt2.jpg]

[Pilt: 14ayhza.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne