Probleem uaz 469 õlivardaga
#1

Tere seltsimehed! Kas kellegil oleks võimalus teha pilti oma villise õlivardast ja mõõta ära see osa mis karterisse läheb ? Minu vardal on see ca 14,5cm .. olen sinna roppu  moodi juba õli kallanud aga asi tundub kahtlane.. Mitu liitrit õli läheb uazi mootorisse üldse ?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2

See varras on nii kahtlaselt VAZ tüüpi sõiduauto oma

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#3

Too õlivarras on pärit ühe teise uaz469 pealt... ei oska midagi komenteerida..
Vasta
#4

Сколько масла в двигателе

5.8
При замене лить, л
5
Щуп масляный дв.УМЗ 4218, 4215, 4213, 4216 ЕВРО-3 "ВОЛЖСКИЕ МОТОРЫ" (L= 590 мм) / 420-1009050(4216.1009050)
http://www.bazashop.ru/product_1120532.html

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#5

See L=590 mm ei ole tõenäoliselt tihendusmuhvist allapoole jääv osa, vaid üldpikkus. 60 cm allapoole tihenduspinda ei tundu reaalne.
Mälestuste järgi läks UAZ'i mootorisse tõesti viie-kuue liitri ümber.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#6

(09-08-2015, 18:36 PM)MTZ82L Kirjutas:  Tere seltsimehed! Kas kellegil oleks võimalus teha pilti oma villise õlivardast ja mõõta ära see osa mis karterisse läheb ? Minu vardal on see ca 14,5cm .. olen sinna roppu  moodi juba õli kallanud aga asi tundub kahtlane.. Mitu liitrit õli läheb uazi mootorisse üldse ?

Karterisse mineva varda pikkus on 28,5 cm ja kui mõõta kummi ülemisest servast siis 29 cm. Varda täis pikkus on 59cm Smile
Vasta
#7

Et siis tuleks ikkagi panna pikem varras mis õlini ulatub Wink  Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne