Teema on suletud

Toyota Corona Mark II
#41

Huvi pärast küsisk ,et kas ka see masin on raami peale ehitatud. Teiseks kas sa soomes viibides mõne crowni mootori otsa ei sattunud või oskad miskit kasulikku selle kohta öelda aga crowni teemat võib vist hoopis metsalise projekti juures hoopis arendada. aga muidu jõudu.
#42

Kui ma nüüd õieti mäletan siis peaks ikka ta pool-raamidega olema ja crowni kohta saad infot ja ka müügipakkumisi siit Sealt endagi masina leidsin ja on silma jäänd et seal ikka crowne ka pakutakse, rohkem kui coronat

174 Jaapanlast kapoti all
#43

redeagle Kirjutas:crowni kohta saad infot ja ka müügipakkumisi siit Sealt endagi masina leidsin ja on silma jäänd et seal ikka crowne ka pakutakse, rohkem kui coronat

sealt leidnud ainult keresid ja muid... alati ilma mootorita oldSad
#44

Vahelduseks ka oma riisiraketist juttu, tänane hommik möödus tuuningu tähe all Toungue Raudselt oma 15 HP tuli juurde Big Grin
Soojenduseks sai niisama paar pilti klöpsitud mis leiab siit:
Uued numbrid küljes Smile
Lihtsalt ilus pilt

koer oli ka ideest vaimustuses Big Grin (naabri oma)

ning siis läks tuunimiseks...
enne...
ja pärast

tulemus oli üleootuste tasemel ja vöib igati rahule jääda Cool

stay tuned....

174 Jaapanlast kapoti all
#45

redeagle Kirjutas:Vahelduseks ka oma riisiraketist juttu, tänane hommik möödus tuuningu tähe all Toungue Raudselt oma 15 HP tuli juurde Big Grin

enne...
ja pärast

tulemus oli üleootuste tasemel ja vöib igati rahule jääda Cool

stay tuned....

HAZARD(Y)

Keep goingSmile
#46

Täna sai siis esiratta laagrit tellima hakatud, nagu tavaliselt enamustes kohtatdes tahetakse ettemaksu Sad Aga see selleks, algul sai juba suure hurraaga ära tellitud 2L omad aga siis hakkas kahtluseuss närima ja sai eelmisele omanikule soome helistatud ja küsitud et kas ta 2.3L pidurikettaid paigaldades midagi muud ka vahetas, no ja loomulikult see nii oligi ja Hoopis 2.3L ja MX-12 kere laagrit vaja, önneks see oli kohe olemas ja juba homseks kella kaheks paluti järgi tulla Smile AAB Järve varuosad pakkusid küll odavamalt kui autovaruosa.ee aga selgus et nende pakutav laager on mingi a\'la made in taiwan ja mitte eriti töökindel.
Loodetavasti saab homme sellest nömedast undamisest lahti.
Edit:Laager vahetatud Smile Jäänd veel pükste ja kollektori vaheline tihend siis saab vaikuse.

174 Jaapanlast kapoti all
#47

Mõned pildid ringo autost ja sellest kuidas ta peseb seda [Pilt: 17] Kahjuks pildid said pimedas tehtud [Pilt: 6] Kuna uimasime autoga liiga kaua [Pilt: 23]

Ps : nyyd töötab ringol autos raadio ka !!! [Pilt: 16]


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       
#48

Minuarust ikka sina pesid ja mina kamandasin Big Grin

174 Jaapanlast kapoti all
#49

Ma õpetasin ja näitasin ette ainult =)

redeagle Kirjutas:Minuarust ikka sina pesid ja mina kamandasin Big Grin
#50

See kollane Sakus sõitnud isend on ilmselt minu omanduses Smile
Hetkel on ta tegemisel....
#51

Mul kohe kõrvad hakkasid liikuma Smile Tahad sa markII sellest isendist lähemalt rääkida?

174 Jaapanlast kapoti all
#52

Seda isendit sa juba tead...omab mootori probleemi endiselt.
Asub Viljandi lähistel.
#53

To Redeagle-i masin on kõva sõna Wink
Tegin pildi ka sellest .
#54

Mõned on selles istunud ja seda näinud ....ja alati ytlevad ,et see on väga lahe auto .

Aga mina olen sellega saanud sõita .......mis ma oskan öelda ? ....Muhahhaha .....tahan ka sellist !!! [Pilt: 16]

Ps ....sõita sain mingid mõned meetrid [Pilt: 17] .

Regardman Kirjutas:To Redeagle-i masin on kõva sõna Wink
Tegin pildi ka sellest .
#55

Isegi seal sees isutnud. Eriti meeldisid mulle ned jalaharjad mis ukste küljes olid/on
#56

Korgits, pole probleemi toome sulle kevadeks soomest ühe ära Toungue Loodetavasti saab auto veel paremaks kevadeks, kui aint rahakott alt ei vea.
Keevitaja, jalaharjad on alles Smile Kuigi nad pole originaalid ja ma korra mõtlesin nad ära võtta, oli sealt alt polster kole ja jätsin nad alles Wink

174 Jaapanlast kapoti all
#57

CoolCoolCool v2ga ilus masin ....rohelus minu n2os,
#58

Kerge kurvastusega südames peab ütlema, et see auto alates homsest ei seisa enam minu õue peal.Jõudu ja jaksu uuele omanikule... Auto peaks olema heades kätes Smile

174 Jaapanlast kapoti all
#59

Ai ai... miks siis nii? Sad Kas silmapiiril mõni parem ToyotaToungue
#60

To metsalane:Kokku olen seda konkreetset marki masinat juba 3.a omanud ja ehitanud, ühel hetkel käib lihtsalt rihm maha, vöi no õigem oleks öelda, et tahaks natuke nooremat armukest oma talli.Margitruuks jään ma küll ja eks midagi on jah silma jäänud aga sellest ei taha ennem rääkida kui asi teoks on saand...

174 Jaapanlast kapoti all
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne