Teema on suletud

Toyota Corona Mark II
#21

Nyyd siis möned pildid nagu lubatud sai, kvaliteet on kyll alla arvestuse aga möningase ettekujutuse ehk annab.
pildid

EDIT \"13piisab\" poolt:
pildid kergemini \"loetavad\" sealt:
http://www.hot.ee/teet13/nann/toyota/photo001.jpg
http://www.hot.ee/teet13/nann/toyota/photo004.jpg
http://www.hot.ee/teet13/nann/toyota/photo005.jpg
http://www.hot.ee/teet13/nann/toyota/photo008.jpg
...no lihtsalt *.jpg kokkupakkimine ei oma mingit mõtet...
/EDIT

174 Jaapanlast kapoti all
#22

Pildi kvaliteedi järgi tundub nagu oleks see 74 aastal tehtud reklaam uuele autoleBig Grin Ok väga normaalne masin ei tea kas sellises korras Eestis veel neid autusi leidubki??
#23

Tnx 13piisab ma ise mötlesin lihtsalt et pole suuremad asjad pildid ja ei hakka neid eraldi panemaToungue Kahjuks endal fotokat pole seetöttu tuli leppida sellega mis saadaval oli. Konkreetselt 74.a oma ma ei tea et oleks 72-73 seeria omasi peaks 2-3 tykki olema, ise olen yhte näind, aga see seisab viljandi lähedal ja omanik tahab ulmehinda saada.Egas ta mul nii heas korras ka pole kahjuks Sad tööd on kövasti, eriti käest ära on sisu, egas pole muud kui soomest doonor tuua kui raha tekib niipalju.

174 Jaapanlast kapoti all
#24

mul tuttav ostis just eelmine nädal sellise 74a. isendi. 5000.- eest. peaks tallinna vahel ringi vurama.
#25

Täitsa huvitav oleks ise ka seda isendit näha, kui keegi märkab tehku pilti Smile
PS. Saladuskatte all vöin huvilistele öelda et mu masinapark on suure töenäosusega järgmise kuu löpus täienemas pöhjanaabrite abiga :keersilm

174 Jaapanlast kapoti all
#26

üks esimesi \"väljamaa masinaid\" (vene ajal) Saku vahel oli su Toyotaga ikka kole sarnane. Tibukollane, kadus juba oma 10a tagasi. Seni elasin õndsas teadmises, et tegemist oli Datsun Laureliga, nüüd aga kahtlustan küll, et võis Toyota olla. Netis leiduvad 4d/5d Laureli pildid on lihtsalt nii erinevad! 3d Laurel (pilt) on aga eest mõneti sarnane. ARK-st pole pärinud, palju \"õige aastakäigu\" Coronasid meil on?

huvitavat: neti pildiotsing annab \"toyota corona\" nimega päris palju Carina ja Carina E pilte (USAs) - kas seal müüdi neid siis Corona nime all? Peaksid klassi poolest olema küll Corona järeltulijad?

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#27

Ma ise algul pidasin ka oma masinat datsuniks kui polnd ligidalt näind jne. ARK-sse olen juba kaks päringut teinud siiani pole keegi suvatsenud vastata Sad Täitsa vöimalik et carina on järeltulija, kindel ei saa olla. http://www.crown-corona.org/ on koht kus päris hea info ajaloo ja piltide kohta, tasub vaatamist Smile

174 Jaapanlast kapoti all
#28

13piisab Kirjutas:üks esimesi \"väljamaa masinaid\" (vene ajal) Saku vahel oli su Toyotaga ikka kole sarnane. Tibukollane, kadus juba oma 10a tagasi. Seni elasin õndsas teadmises, et tegemist oli Datsun Laureliga, nüüd aga kahtlustan küll, et võis Toyota olla. Netis leiduvad 4d/5d Laureli pildid on lihtsalt nii erinevad! 3d Laurel (pilt) on aga eest mõneti sarnane. ARK-st pole pärinud, palju \"õige aastakäigu\" Coronasid meil on?

neid sarnaseid variante võib päris palju olla. üsna sarnane on ka see Datsun 140.
Ja segapuder erinevatel aegadel ja maadel kasutatud nimedest on päris võimas Smile

Corona ja MarkII on vähemalt välimuselt täiesti erinevad autod. Huvitavuse poolest imho tugeva kaldega MarkII kasuks Smile
Palju Coronasid Eestis järgi on, ei julge täpselt arvata, aga pakun, et paarkümmend tuleb ikka ära.
#29

Räägiks siis vahepeal jälle mis toimub/toimumas:
Kuna ise viibin veel jätkuvalt vennasvabariigis siis pole saand autoga suurt midagi teha.Fakt on see et ukse saab ainult lahti seda löhkudes ja sellest tulenevalt ma otsustasin siiski soomest yhe isendi ära tuua.Aparaat siis samuti 74.a aga iluvöre vanem gen. ja tagatuled sissepoole (kuigi need peaks omavahel vahetatavad olema). Kere seisukord hea,3.a tagasi kap. remont tehtud, roostet minimaalselt, ja pindmine.Katuseluuki pole, köik uksed,aknad,tuled klaasid terved.Mootori läbisöit ~50 tuhat.(ei ole enam sama mootor mis tehasest välja tuli selle auto peal, vaid doonorilt laenatud) 1500km tagasi vahetatud köik mootori tihendid ja sisse valatud täissynt öli. Lisaks siis veel esimesed pidurikettad vahetad 2.3 L moto omade vastu.Sisu ka vörreldes minu omaga heas korras.
Kui köik plaanipäraselt läheb siis on auto 2 nädala pärast eestimaa pinnal. Loodetavasti ta suudab omal jöul ~300km helsinki söita Smile

174 Jaapanlast kapoti all
#30

Täna sain siis värsked pildid ka ostetavast isendist ja mis seal salata asi ikka väga hea välja näeb, eelmine omanik enne praegust olevat vana mees olnud ja seda hoolega hoidnud kuni surmani.
Pildid siis,kyll väiksed aga kvaliteet ok:
1
2
3
4
5
6
7
8

174 Jaapanlast kapoti all
#31

Nii täna siis vöib öelda et laupäeval saan ma yhe armukese vörra rikkamaks ja raha poolest vaesemaks kövasti. Auto Helsinkis nyyd ja ootab et ma järgi läheks, möned pisiprobleemid tekkisid ka ~300 km. matkal. 100m enne kohalejöudmist läks esikumm, yks esimene pidur tahab öhutamist saada ja bensupumba juurest lekib öli natuke, nii 3-4dl 300km peale.Aga need köik pisisasjad ja lahendatavad, ise rahul ja ootan juba pönevusega :rull

174 Jaapanlast kapoti all
#32

Kollane on ikka väga uhke masin. Mõni mees sureks ainuüksi nende valuveljede eest Smile

Edu.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
#33

Laupäeval sai siis löpuks kollasel järel käidud ja yle viperuste ka ära toodud (Soome politsei tahtis trahvi teha ja laevast jäin ka maha Sad ) Muidu vöib autoga rahule jääda, natuke karbi äärtes roostet on aga see suht tyhine ja pidurid tahavad öhutamist ning yhtteist veel. Igaljuhul lootust on juuni algul ylevaatusele minna ja söitma hakata.Ilmselt talvel saab auto yle värvitud, esialgu ei taha pulkadeks kiskuda, tahaks nati söita ka vahelduseks.Panen siis minikaameraga tehtud pilte ka, hiljem peaks kvaliteetsemad pildid ka kätte saama.
PS: Suur aitähh kasutajale UM treileriteenuse eest Smile

1
2
3
4
5
6
7

174 Jaapanlast kapoti all
#34

Paneks siis möned kvaliteetsemad pildid ka nii sinisest kui kollasest masinast.Tänud kasutajale keevitaja piltide eest Smile

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

174 Jaapanlast kapoti all
#35

Tänase seisuga vöib mind siis näha liiklemas tallinna vahel kollasega. Eelnevalt sai väheke autot ka hooldatud, pidurid yle käidud, uus karteripöhja tihend ja pool-synt sisse, sai ölilekkest lahti Smile Tagaliist leidis ka omale koha auto kyljes.Köige positiivsem muidugi see et leidsin endale kaks möttekaaslast kellel samuti mölemal corona mk II, lisaks veel 2 vanat carinat(yks neist tehase sport versioon) yks corolla 76.a oma vist ja ka cressida. Köige toredam asja juures veel see et nad omavad remonditöökoda ja mulle varuosad omahinnaga tulevad Smile

174 Jaapanlast kapoti all
#36

Vimmased tegemised siis sellised et vahetatud said kyynlad densode vastu mis sellele autole tunduvad väga meeldivat Smile Vahetamist ootavad klapisääre tihendid ja kontaktid ja kindlasti ka esiamordid vajavad vahetust.
Yks pilt ka:coronad


PS:Oskab keegi öelda mis nime kannab roostesurm mida peab veega niisutama ja sellise sinaka tooni vötab metalli pinnale ?

174 Jaapanlast kapoti all
#37

Roostesurmad on Läti \"Buvanool\" (0,5- umbes 25.-) ja eesti enda \"Flora roostemuundur\".(umbes sama hind)
Kiidetakse ka CRC roostesurma mis pisikese topsi sees ja maksab 80.- Pidi aga see eest hea asi kah olema.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
#38

Üks ilus suvine pildike ka vahelduseks siia.
pildike

174 Jaapanlast kapoti all
#39

Kahju et veljed ää vahetasid minuarust olid need mis tal soomest tulles all olid kenamad kui praegused
#40

Need tulevad kevadel tagasi alla, lihtsalt ennem tahaks nad ilusti liivapritsi ja üle värvida.

174 Jaapanlast kapoti all
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne