MAN G90 seeria väikeveoka käigukangi ava lapats kabiini küljes
#1

Kas kellelgi foorumiliikmetest on võimalus näha mõne VW/MAN kaheksakümnendate väikeveoka ühisprojekti kabiini alla? Markeeringuid on veokatel erinevaid vastavalt seeriatele ja tootjale. Minu auto on MAN-i kaheksas seeria.
Probleem on selles, et auto kabiini põhja küljes tilpneb plekitükk, mis kabiini all olles peaks takistama käigukangi liiga vabat külgsuunas liikumist - peaks tekitama kuidagi takistust. Minu autol on aga midagi sealt küljest puudu ja see plekitükk liigub niisama segava kolina saatel. Olen proovinud netist leida pilti, mis näitaks, mis detail seal veel olema peaks, kuid pole leidnud. Jäik lahendus see olla ei saa, kuid mingit vedru paigaldamise võimalust ma ka ei näe.

Seepärast küsingi, et kas keegi, kel on võimalus mõnele sellisele autole ligi pääseda saaks korra kabiini üles tõsta ja teha pildi sellest konsruktsioonist, mis hoiab seda lapatsit seal paigal.
Vasta
#2

   Seal on kronsa ja liikuva plaat, lisaks vedru poldil. Pilti ei ole kahjuks nii pea võimalikteha, sest lähen puhkusele ja maal vanakooli inimesena ma ei ole liikuvat netipulka muretsenud. Aga kui varem Te kuskilt mujalt ei ole saanud, siis kuu lõpus lisan pildi.

Kui kellegil on pakkuda tavaspidomeetrit, siis olen asjast huvitatud( sobib ilmselt ka mõne suure LT mudel).
Vasta
#3

Panen siia pildi sellest lapatsist, mille kolisemine mind segab. Kui kellelgi on auto, mille juures saab tekkida võimalus selgitava pildi tegemiseks, siis palun tehke.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#4

  Sealt on puudu vedru ja sõrm nagu varem mainisin. Selle puuduva vedru ülesanne on takistada1. ja tagurpidikäigu kergendatud lülitamist.  Pilti ei saa siia kahjuks mahu suuruse tõttu lisada. Kui on mingi teine aadress, siis saadan. Täpsustamiseks PS.
Vasta
#5

Olles 1989 a Man 10.136 omanik, otsustasin vahetada ära kk õli. Kas keegi oskab öelda, kus asuvad kontroll ava ja õli sissevalamise ava. Minu autol takistab täpsemat uurimist kkasti kohal olev kraana, kuid kui suund oleks olemas, lammutaks edasi
Vasta
#6

(03-09-2016, 14:39 PM)erkki5.7 Kirjutas:  Olles 1989 a Man 10.136 omanik, otsustasin vahetada ära kk õli. Kas keegi oskab öelda, kus asuvad kontroll ava ja õli sissevalamise ava. Minu autol takistab täpsemat uurimist kkasti kohal olev kraana, kuid kui suund oleks olemas, lammutaks edasi

Tavapärane seis, st. rooma alla (ülevalt ei saa midagi). Käigukast on väikese nurga all ja õli jookseb välja tagumises otsas olevast korgist. Sõidusuunas vasakul küljel on sissepanekuks/taseme kontrollimiseks kork.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne