Mis mootori magneeto ajam?
#1

Tere!

Panen siis välja nuputamiseks ühe vana mootori magneeto ajami tüki. Ise kahtlustan mingit statsionaarmootorit. Ja mitte vene oma. Mida arvate?

[Pilt: 24278621bc7443_l.jpg]

[Pilt: 242786230834bf_l.jpg]

[Pilt: 242786258e7160_l.jpg]

[Pilt: 242786271b7a48_l.jpg]

Tänan.
Vasta
#2

Kas oled kindel 100%,et tegu magneeto ajamiga,Mingi asi paneb selles kahtlema.
Vasta
#3

(30-08-2015, 14:32 PM)linnuke Kirjutas:  Kas oled kindel 100%,et tegu magneeto ajamiga,Mingi asi paneb selles kahtlema.

No asi ongi alati kahtlane... No muid mõtteid ka pole,kui ainult see. Ja kuna mingi seltskond siin ikka liigub ja nagu kuuldused Pärnu kõvast näitusest....kus hulga entusiaste vanade mootoritega väljas oli....järsku keegi tunneb ära.
Vasta
#4

Selle jublaka parempoolne ots eeldab ilmselt mingit kummist vahejunni,teine pool aga veel ühte hammakat.Magneetol on aga üldjuhul Haley andur,mis määrab laksu aja,sellise ragamendi juures ei saa mingist täpsusest juttugi olla.Pakuksin,et tegu lihtsalt mingi väljavõttega,või ehk kick starteri jupiga.Selline versioon siis Rolleyes
Vasta
#5

(30-08-2015, 14:56 PM)linnuke Kirjutas:  Selle jublaka parempoolne ots eeldab ilmselt mingit kummist vahejunni,teine pool aga veel ühte hammakat.Magneetol on aga üldjuhul Haley andur,mis määrab laksu aja,sellise ragamendi juures ei saa mingist täpsusest juttugi olla.Pakuksin,et tegu lihtsalt mingi väljavõttega,või ehk kick starteri jupiga.Selline versioon siis Rolleyes

Ütleme nii,et ega neil vanadel asjadel mingit tänapäeva täpsust polnudki. Aga andis magneetot keerata igat pidi ja sealt see mats tuli...  Muidugi kõik on võimalik.
Mingis mälusopis on meeles,et samast kohast tuli ka lennuki pulki.... seega ma ei välista ka muid asju...
Vasta
#6

Mina pakuks lennuki mootorit.
Vasta
#7

(30-08-2015, 16:30 PM)Sidorov Kirjutas:  Mina pakuks lennuki mootorit.

No jah,täitsa võimalik. Nüüd oleks vaja osade kataloogi... seal ju kõik kirjas.... A mul pole.
Vasta
#8

Saada link Militaarfoorumisse,seal spetse küllaga,kaevavad ju välja igat rauda.
PS:Kui juba küssa olemas,ikkagi ju huvitav teada saada mille jupp on.
Vasta
#9

Pole küll näpu vahel hoidnud aga äkki sobiks "JOSS"i käivitusmootori käsistarteri ajamisse. Seal ju kah nurkülekanne.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#10

Tänan.
Seda väidet saan sõbra juures vast kontrollida lähipäevil. Vaatame.
Vasta
#11

Kui tundub samasugune olevat, siis pärit vene lennuki pealt.

http://i.imgur.com/A719pZn.jpg
http://i.imgur.com/dCJZFhH.jpg
Vasta
#12

Sidorovile plusspunktid!

Võime teema lõpetatuks lugeda. Pool tundi tagasi uurisin veel Jossi asja aga selle välistasin täielikult juba mootori kõrval seistes.
Kuna selle lennuki tükid on koondunud juba Tõnu kätte,rändab ka see jupike Kärstna lennukist tema muuseumi. Kui muidugi võetakse...... Pole kindel veel... Big Grin
Tänan kõiki!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne