ford 35f
#1

Kes teab midagi autost Ford 35F?
Minul on aga mina ei tea...
1971a, combi, roheline 1,7 4v -mootor, toodetud saksamaal, luukpäraga ja kaks ust.
Vägagi originaalne ja heas korras.
Vasta
#2

35F??? See ju vormel.
Usun, et ajad midagi segamini. Äkki mõni pilt? Või kasvõi joonistus?
Oleks huvitav teada, misasi see siis tegelikult on.
Ja üleüldse - heameelega viskaks oma silmaga pilgu peale kui asi Tln-s on. Vanade Fordide friik nagu ma olen Big Grin

wax@ford.capri
Vasta
#3

Kuuldavasti Tauruse või Taunuse eelkäija.
Toodetud Euroopas Saksamaal Gölhni(vist kirjut. nii) tehases 1971.a. Tehase paberid ka alles!!!
M.Leivategija üttles, et hoia teda veel natuke ja saad rikkaks!
Ex näis... Smile
Vasta
#4

Ma olen natuke siit/sealt ka uurinud, aga täpsemalt ei tea siiski, milline see Ford on. Pilt oleks hea! Wink
Vasta
#5

pikkus 4,7m laius umbes sama Smile
Tegelt väga vinge välimusega ja mugav masin on!
Sai sellega ise aasta ots ringi kimatud.
Teha kere kap.rem. ja suur mootor peale.
Hest jämedast plekist!
Vasta
#6

eks ta ole jah tüüpiline tolleaja ford Smile meenutab eest nii caprit kui cortinat.

ega sul kuskil VIN-koodi kirjas pole? selle järgi saaks auto kohta rohkem infi netist välja kaevata.
Vasta
#7

Saab ikka aga jälle mõne ajapärast!!!
Üks kutt leidis selle autokohta inffi kui hakkasime mingit varu oas ostma (hirm kallis oli) ja siis selguski, vähe toodetud!!!
Äkki tunnete kedagi kuskilt - kes oskaks midagi arvata!
Vasta
#8

Olen näinud ühte sarnast masinat (lõuna eestis) 4 ukse ja luuk päraga, aga too oli päris läbi. Värv oli pervo ja plekid paistsid läbi. See tüüp oli juba mingi Taunus Või Taurus. Minu oma on vist nende algne varjant.
Vasta
#9

eks uuri Melasi Autost - seal nad päris pädevad vanade Fordide kohapealt.
Vasta
#10

uurisin järgi - eesti registris on vaid üks 35F - seesama 193PAG - vin on GA35LL34730 - vaatan, kas suudan mingi infi vin-i alusel välja kaevata Big Grin
Vasta
#11

Imelooma saab vaadata:
http://www.hot.ee/maziina/
Vasta
#12

Seda autot peab küll originaalis hoidma. Ja ainuke Eestis!!! Kindlasti hea projekt. Nojah, tegelikult polegi õieti projekt, see ju peaaegu kompu! Cool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne