Teema on suletud

Mida kõike meil Eestimaal leidub ?
#41

Kui tollel 60 edeust pole siis suure tõenäosusega on see Kirovi vana buss.Kuigi ma olen kuulnud ,et too müüdi Soome.
#42

See Tomi piltidel olev mosse näeb kahtlaselt m411 moodi välja.Aga samas ma võin ka eksida

Zaz 965AE 1966.a.
#43

Tom Kirjutas:Siit ka küsimus - mis bussidega on tegu? Väikseid flashback'e tekib minulgi (vanust sedavõrd, et need bussid minu lapsepõlves kindlasti ringi liikusid) aga päris täpselt ikkagi ära ei tuvasta. Parempoolne tuleb justkui tuttavam ette aga mis see vasak aparaat olla võiks?

Parem - Ikarus 620 (630 ?), arvatavasti sama buss, mis oli Käreveres.
Vasak - Ikarus 60, endine "Kirov"-i buss.

Omanikul on plaani kunagi restaureerida masinad.
#44

werewolf0 Kirjutas:See Tomi piltidel olev mosse näeb kahtlaselt m411 moodi välja.Aga samas ma võin ka eksida

Vaevalt küll ,lihtsalt taha alla pandud ilmselt 13\" rattad ja seega tundub et ratta ja
poritiiva serva vahe nii suur.Esiots seisab nendel vanadel mossedel muidu ka kõrgel.

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
#45

Tom Kirjutas:Siit ka küsimus - mis bussidega on tegu?

Ikarused. Muide 99,9% tõenäosusega samad isendid, mida mina jaanilaupäevaõhtul pildistasin, ainult et teise rakursi alt. Teema \"Ikarus\" abiks.

Muide, samas taluhoovis tagapool asub GAZ-93 ja kaks talu edasi plekk-kuudiga 69.

Asukoht loomulikult U2U (kes ei ole sinna teele just sattunud).

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
#46

Pildi järgi uurides tundub too 60 olevat tõesti vana KIROVile kuulund buss olevat.Eestvaates mina küll toda edeust ei näe ja värvikombinatsoon läheb tolle bussiga kokku küll.Aga see toine 620/630 võib tõest olla mingi meditsiini värk.TERMIN pargis oli kunagi midagi säänset aga too oli üleni valge.
#47

no sai nüüd pärnus käidud ja midagi huvitavat nähtud, proovin seletada äkki keegi oskab öelda millega tegu, jne
tallinna poolt sõites XXXX km kohe peale väiksemat ristmikku on paremal pool tee servas väike maja/talu ja kui nüüd mööda teed edasi minna nii kaua kuni taluaed lõppeb siis kohe seal hoovi taga metsa ääres seisab mingi buss(võibolla ka veok), mis on presendiga kaetud. kaugelt vaadates tundus olevat gaz 51 bussi versioon(nina ja siis sellele bussi versioonile kohane kõrgem ja laiem tagaosa)
kes täpsemalt teab, või oskab öelda millega tegu siis võiks täpsustada ja selle leidsin ka
http://www.pilt.ee/photo/179321/3405824/

>Täpne koht tsenseeritud<

Bmw 750 ILA Highline 1992
#48

k2rpman Kirjutas:selle leidsin ka
http://www.pilt.ee/photo/179321/3405824/
EMW 340, mida üritatud värvida ja \"tuunida\".

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
#49

usku Kirjutas:saaremaalt leidsin ühe huvitava vana opeli:
http://www.zone.ee/alkass/imagepages/image1.html
kahjuks ligi 500 meetri pealt pildistatud (tapjakoer), aga aimu saab

siis tean saaremaal ühte gaz24, mis seisis sealsamas kohas juba 10 aastat tagasi, eemalt paistab veel väga kõbus:
http://www.zone.ee/alkass/imagepages/image3.html

u.

EDIT: sõnajärg

Kommenteerin seda kuu aega vana postitust.

Esimesel pildil Opel Kadett C ... rohkem nagu jah... mis muud . haruldane

Teisel pildil on minu vanatädi mehe auto. Eluaegne taksojuht on autot hästi hoidnud. Peale seda kui majja toodi 90ndate Vectra pidi Volga garaazikoha loovutama... kuid enne seisma jäämist pandi autole uued tagaamordid ja uus sumps. 10 aastat kohe kindlasti ei ole ta seal seisnud. Eelmine aasta tegeles vana veel aktiivselt auto müügiga. Hetkel on üks huviline ... siit foorumist. põnev!
#50

K2rpman, see buss on Borgward, teema on siit foorumist läbi käinud. Et masin on entusiasti käes, siis tsenseerisin täpse koha.

>Täpne koht tsenseeritud<
[/quote]

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
#51

Aspelund Kirjutas:Kräpman, see buss on Borgward, teema on siit foorumist läbi käinud. Et masin on entusiasti käes, siis tsenseerisin täpse koha.

Njahhh... seda Borgwardi sai 1980te lõpul Tornide väljaku haljasalal üsna pikalt uuritud, sest siis oli tavaliikluses selline asi juba haruldus. Siis ta veel tegi haljastustrustis oma igapäevasõite.

Ega keegi ei tea bussi praeguse omaniku koordinaate või on kodanik koguni siinse foorumi liige? Heameelega kui võimalik heidaksin pilgukese taas asjale peale. Igatahes soovin jõudu sellise harulduse taastamisel!

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
#52

noh sai nüüd täna natuke ringi uuritud ja nähtud paari päris huvitavat massinat
peugeot 204 (mingi väga imeliku välimusega, kuigi üpris huvitav)
volga gaz 24 universaalkerega
vauxhall (mingi kahe ukseline)
ja mosse universaal kerega(427 vms)
ja siis see sapika jeep-i varjant nime kahjuks ei mäleta.
pilte pole ja ei tule sest digikas andis täielikult otsad
kõik tundusid nii kaugemalt vaadates korralikud



kellegile huvi pakub võin u2u kaudu täpsemaid kordinaate anda

Bmw 750 ILA Highline 1992
#53

mäost rakvere poole paar kilti seisis täna topeltkabiiniga gaz 53, mlle raam oli keskelt pooleks läinud...päris koomiline pilt..kui keegi sinna satub võiks klõpsu ära teha...
#54

pritsimees Kirjutas:mäost rakvere poole paar kilti seisis täna topeltkabiiniga gaz 53, mlle raam oli keskelt pooleks läinud...päris koomiline pilt..kui keegi sinna satub võiks klõpsu ära teha...

[censored] on topeltkabiiniga GAZ 66.
#55

Vaatan, et siin laia silmaringiga inimesed. Äkki on kellelegi silma hakanud mõni ennesõjaaegne Opel?
#56

pritsimees Kirjutas:mäost rakvere poole paar kilti seisis täna topeltkabiiniga gaz 53, mlle raam oli keskelt pooleks läinud...päris koomiline pilt..kui keegi sinna satub võiks klõpsu ära teha...

Mitte läinud pooleks, vaid lõigatud pooleks - vanarauda kergem peale laadida Sad

Vt mu postitus thread\'is http://forum.automoto.ee/showthread.php?...&pid=57848

Pildi tegin ja lähiajal see siia foorumisse ka ilmub.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
#57

Tartu pontoonsild.

Veidi OT küll, ent siiski oli see oma palkidest jäämurdmistelkidega ülimalt omapärane moodustis.
Mis sellest sai? Olen kuulnud, et triivis Peipsile ja veeti Piirisaare sadamasse. On ta veel alles?
Kui praegu kuskil selline sild oleks, oleks turistidel kôvasti uudistamist.
#58

k2rpman Kirjutas:no mul ka siis natuke ringi joostud ja üht teist pildistatud

http://pilt.ee/k2rpman


vaatasin pilte.. Kas valge fiat- buss mitte kusagil Lääne- Virumaal seismas?
Kui nii, siis tõenäoliselt tean veits selle ajaloost ja minevikust...
#59

mart000 Kirjutas:
k2rpman Kirjutas:no mul ka siis natuke ringi joostud ja üht teist pildistatud

http://pilt.ee/k2rpman


vaatasin pilte.. Kas valge fiat- buss mitte kusagil Lääne- Virumaal seismas?
Kui nii, siis tõenäoliselt tean veits selle ajaloost ja minevikust...


ei ole
konkreetne isend seisis laagis vene parakkide juures, ja nüüdseks on auto läinud sinna kuhu enamus romusid lähebSad










kas keegi oskab öelda kust kohast on see masin välja kougitud [Pilt: xFordGPWvWillysMB_osada.jpg]

[Pilt: xFordGPWvWillysMB_osadb.jpg]

[Pilt: xFordGPWvWillysMB_osadc.jpg]


mul kuri kahtlus et ma tean seda kus ta ennem seisis(siis ma olin küll eriline loll kui ma seda sealt ära ei vedanud:@ )

kas on võimalik et see võis asuda tallinnas järvel





ja selle leidsin ka veel [Pilt: s%f5it%20mossega.jpg?2]
ja selline manta[Pilt: jeff%20mantaga.jpg?2]

Bmw 750 ILA Highline 1992
#60

See autovrakk meenutab mulle pisut Ameerika Willist.

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne