Teema on suletud

Mida kõike meil Eestimaal leidub ?

PETSS Kirjutas:Õismäel välisringil ühes hoovis 3 GAZ 24 ja.

Kokku on õismäel tsirka 10 GAZ-24.
Ja vähemalt 12 ZAZ-968M.

Ma toda Volgat korralikult ei näinud.Tollel oli mingi saan veel ees.Aga eks ma järgmine teisipäew juhtun jälle sinnakanti.Eks ma proovi siis miskit järgi uurida.Lõpetuseks loll küsimus,mis tollest Tulika Volgast saanud on?

Jõgewal sääl kus paljud meie sõbrad oma otsa leiawad on tolle asutise kõrval talu hoovis GAZ 21 musta värvi.Lähen sinna neljapäewal ainult väljasõit Tallinnast on 5:00.

Paneks siis endapoolt kirja minu kooliteel (tamme linnas) nägtud varandus, alustaks siis oma kodupoolt ja hakkaks ülesse minema.

1) m402/3/7(valge) ja m402/3/7baasil universaal m424 siis vist (punane) muhk(hall) bobi (sinine, punase kiiksuga)

2)m402/3/7(roheline) samas ajas Nysa (värvi ei mäleta) muhk (oranz/must) seal oli veel mitmesugust tehnikat kuid mälu nii kuis on.

3) eelmise naaber m400/1 leekidega

4) bobi x2 (emeksis üks kindlalt teist ei tea) NYSA x2 üks on suht komplektne teine on paljas kere tagasilla ja esisilla jäänustega (sinakad hallid)

5) m401 taastamisel

6) hulk m401 tesid (4-5 tk eri seisustes, hallid, vana ei müü ühtegi, varem oli neid rohkem, vähemalt lapsepõlve mälestustes, ei tea mis saanud) samas kõrval oli varem vanemat tüüpi RAF, sammuti kadund.

need on siis õues silma jäänud masinad, on veel kindlasti vanatammelinna garaazides, kuid iga aastaga järjest vähem kui keegi on veel masinaid märganud pange aga juurde, ja vabandust kui kellegi auto äramärgitud sai mis pidi salatusse jääma.

Seoses garaažidega tuli praegu meelde, et eelmise aasta suve lõpu paiku toimus Pääsküla ja Kivimäe jaamade vahel raudtee ääres asuvas garaažidekompleksis tulekahju. Põlesid 4-5 boksi, mis ei olnud mahajäetud ega tühjad. Kuna uksed olid lukus, lõigati need ketaslõikuritega puruks. Kui kustutustööd juba lõppema hakkasid, võis peaaegu igas boksis näha ühte Moskvitši, mis oli tuleroaks langenud. Enam küll täpselt ei mäleta, aga ühes boksis oli 426/427, teises vist 402/403/407. Pead ei anna, aga ühes oli vist ka 423/424. Autodest ei jäänud loomulikult peale kerede suurt midagi järgi. Paraku ei tea, mis seisukorras olid need mossed enne tulekahju, arvata võib, et üsna korralikud.

kalevpoeg Kirjutas:Vabandust Härra Professor,et Te ennast puudutatuna tundsite! Kuid kuna olen ise ka VW 181 omanik mõnda aega olnud, oli aega dokumente uurida ja kuskil polnud mainitud Kübelwagenit ega ka Thing\'i kuigi see on auto hüüdnimeks.On ju ka Muhk olemas, kuigi dokumentides seda kirjas pole.

Loe palun uuesti \".... üldse oleks parem kui inimesed räägiksid asjadest mida nad teavad ...\"

Kui sa ei tea siis ole vait ja vaata mida targemad räägivad, see et ühte või teist asja ei tea ja oma teadmatust suurelt demonstreerid, toob ka edaspidi kaasa minu vastavasisulisi kommentaare.

Dad.

Siimustis jäi täna vaatewälja GAZ 3307 pika kabiiniga.Autol numbrid puudusid.

Jõgewal, sääl ka mingi busside remondikoht.Sääl seisavad kaks MAZ 503,üks metallkastiga porte ,teine vist täkk(käiwitus abi).See must 21 oli täna seal talu hoovis igatahes alles.Sääl veel metsatehnikat ja kaks UAZ bussi.

Täna Pärnus ringi sõites jäi pull pilt silme ette, kiruda vaid, et fotikat ühes polnud. ZIL sadulveok poolhaagisega Riia mnt. ääres seismas ja puldanmantlis vanamees noka ees käivitusvändaga vehklemas. Tulid nigut kaugemad lapsepõlvemälestused meelde Smile

loll on loll olla.

Huvitav kus too 3307 pikk kabiin tehtud oli.See asus endise EPT territooriumil.

Tartus Tammelinnas tean seismas ühte Gaz 53 nina ja Villise tagaosaga autot.Minu teada on see Eestis ümber tehtud.Aga ma ei tea selle mudelinime ega täpsemalt kus seda ümber tehti?

andres22 Kirjutas:Tartus Tammelinnas tean seismas ühte Gaz 53 nina ja Villise tagaosaga autot.Minu teada on see Eestis ümber tehtud.Aga ma ei tea selle mudelinime ega täpsemalt kus seda ümber tehti?

see masin jäi nimetamatta mul Sad kuid olen pikka aega huvi tundnud mis hübriid see on, ei ole julend lähemalt uurima minna. aga peab vist julguse kokkuvõtma! Selle auto kohta on siin ennegi arutletud.

Kui te arutate seda Pärnu Zilli siis see peaks saepuru kusagil paikusel vedama ja tee ääres seisab ta tihti

pvr Kirjutas:6) hulk m401 tesid (4-5 tk eri seisustes, hallid, vana ei müü ühtegi, varem oli neid rohkem, vähemalt lapsepõlve mälestustes, ei tea mis saanud) samas kõrval oli varem vanemat tüüpi RAF, sammuti kadund.
´

Ma tean ka ühte kohta tammelinnas kus on 4 M400/401,RAF977 ja ZAZ 968.See võib ka seesama koht olla.Samuti tean ühte M 400/401 seismas.

selline Gaz 53 ja Gaz 69 hübriid oli olemas ka Ida -Virumaal Avinurmes, või õigemini Kõveriku külas, eelmisel suvel oli täiesti korralik igatahes.Sellel suvel ma seda autot ei näinud ,mis aga ei tähenda ,et teda olemas ei ole.

Lasnamäel täna jäi silma kinnikeewitatud akendega kandiline LAZ, seal kõrval 401 ja veel kolm Mosset .Väga ligi es saanud .Tegemist kas 402,403 või 407 ga.Siis veel väga sarnane TA 3767 le auto.

Ida-Virumaal nägin kahte GAZ 51, üks oli toorik(ainult roostes kabiin, kuid väga ühtlaselt roostetanud) ja teine oli veel korralik. Teisel oli peal kalluri kast kuid muidu oli olnud porte raamiga, seega kallutada ei suuda.

http://www.pilt.ee/view/227786/ Ka päris vägev

grahv Kirjutas:http://www.pilt.ee/view/227786/ Ka päris vägev
Kunagine kiirabiauto Škoda 1201, millel omapärane tagaluuk - avaneb ühes tükis allapoole (nagu siin). Selline sõiduk vääriks küll taastamist.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.

vahepõikeks- see sinine rekord ,mida carfan oli pildistanud on juba päästeud ning seisab uhkelt miu hoovis,nii et mõnigi vedelev masin leiab veel niiöelda hea kodu .


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne