Voshod esivelje võlli mutter
#21

Aga äkki elab lgp. ksf! Karl-Freidrich Manilaiul või Piirisaarel vms kohas, pole ühtegi poodi ega kauplust läheduses, ainult üks pooltuttav treial teisel pool vett 70 km kaugusel, kes vb oleks nõus ja vb oleks võimeline tegema ühe pisikese mutri, ega meie ei tea, kus kandis lugupeetud motohuviline resideerub, vb on hoopis väliseestlane ja elab New Yorgis? Seal on üldse mingi tolli-kammi värk hoopis?  Sad
(lapsed, täitke profiilis rohkem lahtreid ära, vanainimeste rõõmuks!)  Toungue
Vasta
#22

No ajan siis ka sõrad välja: Olen võimeline sellise mutri tegema treipingis teraga ...... kui see nii keeruline ja ilmvõimatu tundub teie jaoks.... Big Grin  Loodetavasti saab isand kass siit inspiratsiooni teema auru all hoidmisega.
Aga seda jah,mis te varjate ennast! Nagunii lähima poole aasta jooksul tuleb välja,et kellega tegu,kus elab jne....  Ma loobusin juba alguses oma isiku varjamisest,nagunii kõik teavad ja on minu molu näinud...  Kaamerad igal pool üleval ja kõik jälgivad kõike. Ma ei saa isegi peldikus käia,koguaeg lendavad üle pea ja jälgivad..... Big Grin
Vasta
#23

Ehita peldik majja sisse, siis saad vähemalt seal sala käia Wink
Vasta
#24

(11-09-2015, 12:12 PM)Mahno Kirjutas:  Ehita peldik majja sisse, siis saad vähemalt seal sala käia Wink

Või lasen otse tuppa? Big Grin
Vasta
#25

(11-09-2015, 11:33 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  No ajan siis ka sõrad välja: Olen võimeline sellise mutri tegema treipingis teraga ...... kui see nii keeruline ja ilmvõimatu tundub teie jaoks.... Big Grin  Loodetavasti saab isand kass siit inspiratsiooni teema auru all hoidmisega.
Ma ei saa isegi peldikus käia,koguaeg lendavad üle pea ja jälgivad..... Big Grin

Seda oligi karta, päev õhtus ja väärt teema surnud!
Loodan, et Toomas T. Taluja on siiski saanud peldikus käia, on ju olemas igasugused foolium- ja termokindlad vaibad jne, mis asjalkäimise juures teatud privaatsuse ikkagi tagavad.
Ise olen suutnud ennast tõesti auruall hoida, sellest ka mure südames antud raske kollapsi tagajärgedega võitlemise pärast!
Kas on midagi paremaks muutunud siin niigi hapras maailmas, kas Eesti Vabariik võib sirge seljaga ja naerul näoga vastu võtta õnnetuid sõjapõgenikke mingisugustest kolletest, kus inimesed on ohus ja ilma vasakpeenkeermega mutriteta, mis seab nende elu ja eksistentsi sellisesse ohtu, et nad peavad panema oma elu kaalule ning pürglema Holstresse, kus neil on võimalik hankida "custom-made nut" Voshodi esiratta võllile? Muide, EÜ juhtfiguurid avaldavad arvamust, et Eesti Vabariik peaks olema valmis vähemalt.....
Vasta
#26

Teatan alandlikult siit Holstre ligidalt,et olen ikka peldikus saanud käia. Ei pea siin veel pudelisse laskma,nagu ühel väljamaa peenel treialilt tuli teha. Meil siin ikka kõik vanaviisi. Ei ole hakanud seda ka hirmust pagulaste ees tegema. Üldse me siin ei karda tulnukaid! Meil isegi tühi talu olemas,laseks kohe uued elanikud sisse aga ei mõista ette mõelda,et kuidas neid sealt jälle pärast ka välja saab. Ja kas nad tahavadki sellises kolkas elada. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Tegelt tahtsin öelda,et kartul sai võetud eila. Wink
Vasta
#27

Jah aga ikkagi kas kellelgi leidub sellist mutrit või ei.








Maa tuleb täita lastega ja pagulastega  Wink
Vasta
#28

(13-09-2015, 11:48 AM)roosakummik Kirjutas:  Jah aga ikkagi kas kellelgi leidub sellist mutrit või ei.








Maa tuleb täita lastega ja pagulastega  Wink

No minul pole ja arvatavasti oleks siin juba keegi köhkatanud,kui oleks olnud... Big Grin  Ma tean kindlasti,et kellegil on aga ta ei tea pakkuda,sest meid pole sinnamaani olemas,kui ta ei ole meid märganud... Big Grin
Vasta
#29

(13-09-2015, 11:48 AM)roosakummik Kirjutas:  Jah aga ikkagi kas kellelgi leidub sellist mutrit või ei.
Üks vrakk mul kuskil vedeleb aga kuna hetkel ise tablettide peal nagu nii mõni teinegi lgp. foorumlane siis lähiajal kahjuks ei suuda seda välja kaevata.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#30

No eks ma siis räägin kuida ma selle mutri sain Wink Asi oli suht lihtne võtsin võlli, vaatasin et täitsa tavaline parempoolne keere otsas, ning otsisin suvalise mutri mis sinna otsa istus käia peal ümaraks ja keevitusega natuke väiksem mutter otsa ja valmis ta sai. Wink Ja kui vana inimesi nii huvitab kus asun siis tulge külastage Sangastet ja tulge lossi juurest läbi Wink
Vasta
#31

Vanainimene lihtsalt ei viitsi(kodutu) jaoks poldikastis sorida või muidu vaadata,kas on vastav vidin olemas.Keegi ei hakka ju Ruhnust ühe mutri pärast maale sõitma ja nii jäävadki paljud abita kuigi võib olla naaberkülast.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne