Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N?
#41

Meile on ka siin foorumis liige, kellel on päris arvestatv kogus RX'se
Vasta
#42

Tere!

Olen siin foorumis uus ja oleks huvi osa võtta Talverallist, kas keegi saaks jagada ralli juhendit/reegleid, mis moodi see asi toimib? Kuupäev ja koht pole vist ka veel paigas?
Autoks muidu 77a Kadett c, kas on vastuvõetav masin?

Parimat,
Kristen
Vasta
#43

(07-12-2015, 23:17 PM)kristen Kirjutas:  Tere!

Olen siin foorumis uus ja oleks huvi osa võtta Talverallist, kas keegi saaks jagada ralli juhendit/reegleid, mis moodi see asi toimib? Kuupäev ja koht pole vist ka veel paigas?
Autoks muidu 77a Kadett c, kas on vastuvõetav masin?

Parimat,
Kristen

77 kaatet sobib uhkesti, eks kõik muud asjad täpsustuvad siis, kui nad parasjagu täpsustuvad. Aeg on traditsiooniliselt ikka ühe talvise paraadi lähistele jäänud.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#44

(07-12-2015, 23:17 PM)kristen Kirjutas:  Tere!

Olen siin foorumis uus ja oleks huvi osa võtta Talverallist, kas keegi saaks jagada ralli juhendit/reegleid, mis moodi see asi toimib? Kuupäev ja koht pole vist ka veel paigas?
Autoks muidu 77a Kadett c, kas on vastuvõetav masin?

Parimat,
Kristen

Kas tegu punase Kaatetiga, mis varemgi korduvalt Talverallit sõitnud? 
Vasta
#45

Teistmoodi küsimine: kas sõiduõpilane, kellel kool pooleli ja dokumendid -juhendaja olemas, saaks rajale?
Lugedes eelmise aasta juhendit, jääb võimalusi mitmeti tõlgendada? :

"Võiduajamine toimub kõikide võiduajajate isiklikul

vastutusel eeldusega, et vahendite juhtide näol on

tegemist oma tegevusest aru andva ja vastutusvõimelise isikuga,

kellele on riiklikult omistatud liiklusvahendi juhtimise õigus"




Vasta
#46

Tsitaat:Kas tegu punase Kaatetiga, mis varemgi korduvalt Talverallit sõitnud? 

See samune jah ma usun.
Vasta
#47

(03-01-2016, 22:58 PM)zazik Kirjutas:   Kuigi B3 Audidega üritatakse juba Talverallilegi trügida. Peamiseks takistuseks on see, et need autod on veel massiliselt igapäevakasutuses. 


Lugupeetav sapakake, miks arvad, et ma kuhugi "trügin"?

Ma muidugi märtavandi eestlasena saan aru, et hoopis parema tunde saaksid sa juhul, kui ma oma 55nda aasta Jaguari või 1978 Fiat cabrioga taas lumiseid teid mõõdaks ja sina saaks siis kõrvalt lausa kõrvaga kuulda, kuidas sool nende keredesse ja hirmkallisse stangekroomi auke näriks; nagu on paraku varem juhtunud.

Aga mina ei taha, et vaid sinul hea tunne oleks. 
Ma tahan ise end ka hästi tunda.

Ja viisakalt uurisin korraldajalt, kas võiks seekord uuemaga tulla.
See, et B3 kuskil veel massikasutuses on, ei sega mind ja tuleb välja, ei sega ka korraldajat. Samuti ei sega kedagi, et tal tsingitud kere on....

P.S. Golf I on mul samuti juba Talverallilt läbikäidud teema, see on väga hea auto antud otstarbeks.
Vist saime omas klassis isegi mingi auhinnalise koha. Tee järgi ja ühtlasi ole edaspidi tolerantsem.

Mäng pole mõisa peale ja seal on peaasi, et lahe oleks.

...........

Aga mis puutub teemaalgatusse, siis arvan, et see on väga hea mõte.
Ja see, kas mingil auto on elektriaknad või mitte, vast ei oma tähtsust. Tähtis ongi, et poleks tegu laibast korraks elustatud autoga, vaid, et inimene suhtuks oma autosse tõsiselt ning ei prooviks tehase inseneridest/disaineritest targem olla.
Siis oleks kõigil hea vaadata.
Vasta
#48

(07-01-2016, 22:51 PM)stihl Kirjutas:  
(03-01-2016, 22:58 PM)zazik Kirjutas:   Kuigi B3 Audidega üritatakse juba Talverallilegi trügida. Peamiseks takistuseks on see, et need autod on veel massiliselt igapäevakasutuses. 


Lugupeetav sapakake, miks arvad, et ma kuhugi "trügin"?

Ma muidugi märtavandi eestlasena saan aru, et hoopis parema tunde saaksid sa juhul, kui ma oma 55nda aasta Jaguari või 1978 Fiat cabrioga taas lumiseid teid mõõdaks ja sina saaks siis kõrvalt lausa kõrvaga kuulda, kuidas sool nende keredesse ja hirmkallisse stangekroomi auke näriks; nagu on paraku varem juhtunud.

Aga mina ei taha, et vaid sinul hea tunne oleks. 
Ma tahan ise end ka hästi tunda.

Ja viisakalt uurisin korraldajalt, kas võiks seekord uuemaga tulla.
See, et B3 kuskil veel massikasutuses on, ei sega mind ja tuleb välja, ei sega ka korraldajat. Samuti ei sega kedagi, et tal tsingitud kere on....

P.S. Golf I on mul samuti juba Talverallilt läbikäidud teema, see on väga hea auto antud otstarbeks.
Vist saime omas klassis isegi mingi auhinnalise koha. Tee järgi ja ühtlasi ole edaspidi tolerantsem.

Mäng pole mõisa peale ja seal on peaasi, et lahe oleks.

...........

Aga mis puutub teemaalgatusse, siis arvan, et see on väga hea mõte.
Ja see, kas mingil auto on elektriaknad või mitte, vast ei oma tähtsust. Tähtis ongi, et poleks tegu laibast korraks elustatud autoga, vaid, et inimene suhtuks oma autosse tõsiselt ning ei prooviks tehase inseneridest/disaineritest targem olla.
Siis oleks kõigil hea vaadata.
Pole vaja tunda ennast solvatuna.

Mina lihtsalt ei mõista, mis rõõmu on B3 Audiga (Või 700/900 Volvoga või...) sellisel üritusel osalemisest. Tegu on siiski NII HEA ja tänapäevaste sõiduomadustega autoga, et... pole endal seda õiget vanatehnikarõõmu ja pole kaasvõistlejatelgi midagi vaadata. Sama hästi võiks mingi selle sajandi alguse autoga sõita. Vanatehnika kontekstis ei ole see Audi mitte midagi väärt minu silmis.

Selles suhtes on Priit vägagi liberaalseks muutunud ja võtab kõik vastu, eriti vanad kalad. Kvaliteet on alla käinud, asendunud kvantiteediga. Vanu ja erilisi autosid vaat et vaadatakse juba imelikult, sõitjatel pole ju üldse soe ega mugav...
Golf on selline vahepealne, võrreldes Heiksoni GAZ-21-ga, mille kaardilugejana esimesed Talverallid läbisin, on ka Golf äärmiselt heade sõiduomadustega soe ja mugav auto.

Minu Golf on muide seesama, millega Sa 2010 tegusid tegid ja tõesti mingi auhinna said. Mul pole tõesti Talverallilt ühtegi auhinda ette näidata, korra õnnestus vaid kiiruskatsel 2. aeg sõita (olid ajad!). Samas kas see on antud ürituse kontekstis mingi näitaja?
Vasta
#49

tunnistan, et mina ei tunneks ilmselt kah eriti mõnu üheksakümnendate masinaga osalemisel. On küll kummastav neid stardirivis näha, aga ju siis on nii.
nagu Priit eelregistreerimisteemas selgitas, on rõhk ürituse nimes rohkem ralli-sõnal. Sellele vaatamata kergitan mütsi nende suunas, kes ikka viie-kuue-seitsmekümnendate masinatega viitsivad osaleda - lipp on nende abil kõrgemal.
lugesin eelregistreeritud vanemad masinad üle:
- '50s: 3tk
- '60s: 15tk
- '70s: tervelt 60tk ja ei ole puhas vaz-mosu-tellisvolvo armee: nimistu on palju huvitavam

kokku eelregistreerituid 168tk, niiet pea pooled (46,4%) talveralli sõidukitest on siiski masinad, milliseid eeldatavalt igapäevasõidukina enam ringi ei vura.
tegelikult saaks vast ka nende põhjalt usutava "rallimassi" kokku. Vähema rahvamassi puhul teeks ma muidu meeleldi kuuekümnendate lahtrisse +1 (ma ei fänna lihtsalt massiüritusi - 500+ inimest seda aga on) ja kuna autod on tarbimiseks, siis ikka sinise ehk värskendatud põrnikaga. Võimalik, et ma pole ainuke ja kui keegi soovib ja viitsib, võib ju proovida tulevikus korraldada ka rohkem uunik-sõnale rõhuvat "uunikute talverallit" Wink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#50

(07-01-2016, 23:32 PM)zazik Kirjutas:  
(07-01-2016, 22:51 PM)stihl Kirjutas:  
(03-01-2016, 22:58 PM)zazik Kirjutas:   Kuigi B3 Audidega üritatakse juba Talverallilegi trügida. Peamiseks takistuseks on see, et need autod on veel massiliselt igapäevakasutuses. 


Lugupeetav sapakake, miks arvad, et ma kuhugi "trügin"?

Ma muidugi märtavandi eestlasena saan aru, et hoopis parema tunde saaksid sa juhul, kui ma oma 55nda aasta Jaguari või 1978 Fiat cabrioga taas lumiseid teid mõõdaks ja sina saaks siis kõrvalt lausa kõrvaga kuulda, kuidas sool nende keredesse ja hirmkallisse stangekroomi auke näriks; nagu on paraku varem juhtunud.

Aga mina ei taha, et vaid sinul hea tunne oleks. 
Ma tahan ise end ka hästi tunda.

Ja viisakalt uurisin korraldajalt, kas võiks seekord uuemaga tulla.
See, et B3 kuskil veel massikasutuses on, ei sega mind ja tuleb välja, ei sega ka korraldajat. Samuti ei sega kedagi, et tal tsingitud kere on....

P.S. Golf I on mul samuti juba Talverallilt läbikäidud teema, see on väga hea auto antud otstarbeks.
Vist saime omas klassis isegi mingi auhinnalise koha. Tee järgi ja ühtlasi ole edaspidi tolerantsem.

Mäng pole mõisa peale ja seal on peaasi, et lahe oleks.

...........

Aga mis puutub teemaalgatusse, siis arvan, et see on väga hea mõte.
Ja see, kas mingil auto on elektriaknad või mitte, vast ei oma tähtsust. Tähtis ongi, et poleks tegu laibast korraks elustatud autoga, vaid, et inimene suhtuks oma autosse tõsiselt ning ei prooviks tehase inseneridest/disaineritest targem olla.
Siis oleks kõigil hea vaadata.
Pole vaja tunda ennast solvatuna.

Mina lihtsalt ei mõista, mis rõõmu on B3 Audiga (Või 700/900 Volvoga või...) sellisel üritusel osalemisest. Tegu on siiski NII HEA ja tänapäevaste sõiduomadustega autoga, et... pole endal seda õiget vanatehnikarõõmu ja pole kaasvõistlejatelgi midagi vaadata. Sama hästi võiks mingi selle sajandi alguse autoga sõita. Vanatehnika kontekstis ei ole see Audi mitte midagi väärt minu silmis.

Selles suhtes on Priit vägagi liberaalseks muutunud ja võtab kõik vastu, eriti vanad kalad. Kvaliteet on alla käinud, asendunud kvantiteediga. Vanu ja erilisi autosid vaat et vaadatakse juba imelikult, sõitjatel pole ju üldse soe ega mugav...
Golf on selline vahepealne, võrreldes Heiksoni GAZ-21-ga, mille kaardilugejana esimesed Talverallid läbisin, on ka Golf äärmiselt heade sõiduomadustega soe ja mugav auto.

Minu Golf on muide seesama, millega Sa 2010 tegusid tegid ja tõesti mingi auhinna said. Mul pole tõesti Talverallilt ühtegi auhinda ette näidata, korra õnnestus vaid kiiruskatsel 2. aeg sõita (olid ajad!). Samas kas see on antud ürituse kontekstis mingi näitaja?

Valame õli juurde.
Mul tekkis ka nüüd küsimus. Kuna "arbuus" on juba mitu korda osalenud ja sool teda kõvasti purenud. Samas tuul puhub sisse, uks hüppab väristades lahti, klaase tuleb jääst seestpoolt kraapida ja veel sada häda, Ziguleid aga tohhujjaa rivis.

Kas ma võiks Eesti mõistes (ka kogu maailma) haruldase 2003 aasta Mazdaga tulla? Nimelt "kuuega" haruldaseks teeb, et rooste sööb teda üldiselt kiiremini kui Tauriat või Aleko mosset. Ja veel erilisemaks et minu oma on puhas 4WD, mida Eestis vähe esineb. Tõsi väliselt ei ole midagi aru saada kui, et tagarattad veavad ka kaasa Smile

Okei, see oli nali, naudin jaapanlast niisama talveteedel aga mõte jääb ikkagi püsti ka minu puhul. 90ndate Quattroga saab niisama Ülemiste parklas sõõrikuid teha. Puhas S2 oleks haruldus, kuigi tavainimene ei tee neil kahel mingit vahet ilmselt.
Vasta
#51

Osalevad autod on jätkuvalt korraldaja oma vaba valik, ning kui tal peaks tulema tunne, et tahab kauge sugulase 2010 aasta RAV4-ga seiklema saata, siis ta ka kleebib sinna numbri peale ja laseb rajale. Kui ei sobi, on alati võimalus ise kätte võtta, varuda aega, et teha ca. 3 kuud intensiivset tööd ja asjaajamist, vastutada stardimaksude näol tuhandete eurode eest ja ise üks mõnus talveralli korraldada.

Vaevalt, et kellegi talveralli kogemus selle pärast halvemaks muutuks, et mingi natukene värskem auto rivis on. Auhindu pole nad kunagi saanud (või kui isegi on auhinnalisele kohale nt kiiruskatsete arvestuses sõitnud, siis siiski antakse auhind autentsele vanasõidukile)

Lisaks, ilmselt needsamad, kes see aasta tulevad äkki uuema autoga, saavad ka niiöelda "pisiku" ja ehk järgmine aasta ollakse näiteks quattro kuubikuga rajal.

Ühesõnaga, kuna tegu on ühise väljasõiduga, mitte mõisa peale võiduajamisega, ürituse reeglid on täpselt need, mis korraldaja parasjagu enda peas välja mõtleb ja ükski ametlik autospordiinstants seda asja ei reguleeri (ega ei hakka ka, muidu võiks 75% osalejatest startimisest suu puhtaks pühkida) siis virisemine jätta ja suunduda garaazi autot ette valmistama.

Ja igaks-juhuks mainin veel (äkki toob korraldaja otsusele vähe selgust juurde) et antud boleemikat tekitanud Audi 90-s istuvad mehed, kellest ühe erinevas seisukorras vanatehnika hoiustamiseks ca. 70m2 pinda sai ette valmistatud ja siiski kõik ära ei mahtunud ja teise kodaniku sünnikoha garaazist on välja veerenud ühed eesti parimad musta numbriga autod ja tsiklid, mille taastamisel ka tema enda käsi küljes käinud on, ehk mõlemad mehed on vanatehnika taastajate "uus põlvkond"
Vasta
#52

Jutt ilus ja pikk.

Saan aru, et mingi aeg antakse teada, et kes eelregistreerinutest saab stardikoha ja kes ei saa.
Isiklikult tahaks ikka paar nädalat aega saada.
Autol veel suverehv all ja lina peal.
Peaks ikka jääma aega sättimiseks jääma- üllatused tavaliselt ilmnevad liiga hilja.

Edud.
Janek.
Vasta
#53

(08-01-2016, 19:51 PM)Janek126 Kirjutas:  Jutt ilus ja pikk.

Saan aru, et mingi aeg antakse teada, et kes eelregistreerinutest saab stardikoha ja kes ei saa.
Isiklikult tahaks ikka paar nädalat aega saada.
Autol veel suverehv all ja lina peal.
Peaks ikka jääma aega sättimiseks jääma- üllatused tavaliselt ilmnevad liiga hilja.

Edud.
Janek.

Heh naljamees. Töö käib/algab ikka viimase minutini/minutil kui vaja. Üle eelmisel aastal sai peale 48+/h jutti lõpuspurti otse esimese sõiduna bensukasse(kus selgus,et paaki ei saa päris täis tankida kuna ülalt jookseb välja) ja siis läbi tallinna stardipaikka Big Grin
Sidur kadus vahepeal ära, laadimine lõppes öösel metsavahel ka ära. Peale hommikust remontti laadis genekas nii,et tagasi Viimsisse jõudes oli aku ümmargune nagu jalgpall. Isegi päiksepaistel särasid vastutulevad liiklusmärgid pooltulede valgel nagu pühademunad Big Grin
Aga fiiling tehtud tööst ja raja läbimisest oli seda suurem. 
Selle aasta projektil on vaja teha uued tagatiiva ääred, esitiivad parandada, tagapõll ise uus teha, tagumiste koobaste otste juures palju uut plekki keevitada mõned augud karbis ära lappida tagaluugile uus serv jne.
Tööde algus on planeeritud veebruari esimese nädala lõpust. Kui üllatusi ei tule siis peaks jõudma(vist)

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#54

Big Grin viimase postituse valguses tundub, nagu oleks kõige ägedam talveralli auto ettevalmistamine nii, et peale eelmist rallit pandaks kõik autod ühte suurde angaari, ja siis 3 päeva enne uut rallit saavad sealt kõik oma roikad kätte ning hakataks elu eest ööpäevaringselt putitama, et paari päeva pärast vähemalt 12h rattad all ning tuli kolvil püsiks Toungue
Vasta
#55

(11-01-2016, 09:37 AM)wax Kirjutas:  Big Grin viimase postituse valguses tundub, nagu oleks kõige ägedam talveralli auto ettevalmistamine nii, et peale eelmist rallit pandaks kõik autod ühte suurde angaari, ja siis 3 päeva enne uut rallit saavad sealt kõik oma roikad kätte ning hakataks elu eest ööpäevaringselt putitama, et paari päeva pärast vähemalt 12h rattad all ning tuli kolvil püsiks Toungue

Kusjuures see oleks IDEE  Rolleyes
Nagu mini kestvussõit või selline. Mu roigas on nii külmunud ja maa küljes kinni, garaaz ka ühte USA roigast täis, et ma vist hakkangi 3 päeva ennem vaatama mis saab.
Vasta
#56

Krt, seeaasta oleks vanaisa skoda felicia rajale saand. Kahjuks esindus ostis ära ja pani klaasitaha seisma Sad



Vasta
#57

(11-01-2016, 12:38 PM)Jossu Kirjutas:  Krt, seeaasta oleks vanaisa skoda felicia rajale saand. Kahjuks esindus ostis ära ja pani klaasitaha seisma Sad

Kas selle kohta mingit pilti või taustainfot ka saaks?
Vasta
#58

Ei saa. Enamus kordadel moded mu uue auto pakkumise kustutasid siit koguaeg...



Vasta
#59

Võin kõiki lohutada, et tõenäoliselt originaalkorras B3 kerel S2 couped ei ole eestimaa pinnal olemas. B3 kerega audisid siiki enam väga linnapildis ei kohta, enamik siiski B4. Kui keegi leiab orignaal S2 siis seda oleks vahva näha.

Ise pooldan samuti vanemaid autosid aga tulengi neid vaatama ja rallist osa võtam ning üritust ilmselt ka rahaliselt toetama. Võiksin seda ka teeäärest tasuta teha aga see poleks see, osavõtt ikkagi kõige tähtsam.

Ise ilmselt mingi vana uunikumiga rajale samuti soola jms jama pärast väga ei tuleks ja austan mehi kes tulevad ja pärast selle kõik maha pesevad, et auto säiliks.

Sorry aga minu meelest on 06 sama tihedalt liikluses näha kui vana kuni 85a sierra või -91 aasta B3.....

Tahtsin lihtsalt südamelt ära saada Smile ja olen rõõmus, et saab ka B3 kaasa lüüa.
Vasta
#60

(11-01-2016, 22:54 PM)oliver85 Kirjutas:  Ise pooldan samuti vanemaid autosid aga tulengi neid vaatama ja rallist osa võtma ning üritust  ilmselt ka rahaliselt toetama. Võiksin seda ka teeäärest tasuta teha aga see poleks see, osavõtt ikkagi kõige tähtsam.
Ise ilmselt mingi vana uunikumiga rajale samuti soola jms jama pärast väga ei tuleks ja austan mehi kes tulevad ja pärast selle kõik maha pesevad, et auto säiliks.
Kogu küsimus taandub mõistele "vanemaid". Kas need on ennesõjaaegsed või peale sõda enne Jossifi surma tehtud, või ajastust, kui Kennedy maha löödi, on need suure kütusekriisi ajastust või Brežnevi surma ajast...
Kogu Euroopa vanatehnika spordilaadne tegevus ja Talveralli sarnane pikem sõit avatud liikluses on ammu "ära bänninud" sõidukõlbmatud ennesõjaaegsed autod. Neile tehakse omi sõite, tehakse ka ringrajal tõsist sporti kuid üldises plaanis tähendab praegu reaalne sõitmine siiski pealesõjaaegseid SÕIDETAVAID autosid. Ehe näide: M-B w116 ja w123 on 40+ aastat vanad!!! Eelmine kord, kui vanatehnikaliikumine Eestis alguse sai, tähendas see aastat 1936/37 ehk siis kadunud Enno Poldre M-B 290 Pullman oli samaväärne selles ajas. Praegu rallile tulev BMW "neue klasse" ehk 2002 kere on täna vanem, kui sel ajal oli ristpeadega 328-bemmi kupee. Korraliku mootoriga e21 on praegu sama, mis siis need autod. 
Muuseas, ka Porsche 924 on nüüdseks 40 aastat vana ja mitte kellelgi ei teki küsimust, kas sellega on mõistlik aastaringselt sõita või mitte! See, et teatud seltskond arvab, et pealesõjaaegsed autod ei ole sõitmiseks või et 60'test pärit riistapuud, mis on siiski pool sajandit vanad, et võiks ka talvel liigelda... 
Aga too 924 on praegu just selline auto, et praegu VEEL leiab mõistlikus hinnas vanu korralikke isendeid, millega sobib nii klubi kokkutulekutel kui vanatehnikasõitudel üle maailma käia. Rootsist 2K euri ja Soomest 3K aga Eestis ja registris on mõlemal lõpuks sama hind. 

Ehk mõiste "vanatehnika" on alati suhteline ja ajas muutuv. Klassikaline on 25+ aastat vana ehk täna 1991 ja vanemad. Eesti Maailma kõige karmim "Must Number" on 35 aastat ehk 1981 ja vanemad. Nii on juba esimeste tootmisaastate C4'd (1990 algus) ka vanatehnika! Minu kvadro saab järgmine aasta 25 vanaks... Mis kõige hullem: poiss aka Malloc saab homme 25 ja on ju "vana"??? Ta veel veneaegse sünnitunnistusega, seega me lihtsalt "peame" kõike, mis on lapsest vanem, võtma uunikumidena Big Grin Kui meie olime 25, oli 1964 aasta Valiant meil IGAPÄEVAAUTO ja seda just talvel! Vanimal sõbral oli igapäevaautoks 1968 aasta Cortina. 1973 aasta Saab oli "puhta uus" masin Wink  Ning kui Matkar Auto müüs esimesed C4'jad, siis need olid ULME. 

Lisaks, tegu ju siiski 15.Talveralliga ja täpselt niipalju aastaid on ka autod vananenud! Kusjuures tegelik autode rivi ei olegi oluliselt muutunud, need mõned uuemad kupeed lihtsalt on ehe lakmuspaber, mis peaks meid panema natuke asju ümber mõtlema. See 600-rutsine  punane Alfa oli siis tuliuus... ja 1600-rutsine Vel Satis ulmeauto. Ning peaaegu täpselt esimese Talveralli toimumise ajal nägi ilmavalgust esimene ülikiire digimuundumisega Mazda 6... 

Muuseas, eks meiegi pea oma "suhtumises" nii Sirjesse kui kolhvkahte muudatusi tegema Big Grin  Selline isend hakkab juba täitsa kabe ja ilus tunduma ning enam ei saa kuidagi öelda, et seuhke pumbatava istmega Sirje oleks kuidagi vähem vanatehnika, kui suvaline laada või mosse, rääkimata haininast Big Grin 
Mis veel: HETKE seis, kui kõikide autode tegelik tootmisaasta on õige, siis kogu selle 171 auto KESKMINE tootmise aeg on 1979!!! Ehk keskmiselt on autod 37 aastat vanad ehk Musta Numbri minimaalsest vanusest vanemad ja ma arvan, et võiduajajate keskmine vanus on väiksem!!! Tegelikult võetakse vanatehnikaspordil auto vanuseks antud mudeli homologeeringu aeg ja nii läheb see keskmine vanus kõvasti vanemaks. 
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne