[poolita] postituse pikkuse loomkatsed VW Type2 juurest ära
#1

sõna
enter
tühikujoru
enter
tühikujoru
enter
tühikujoru
ja teele

I`m  good  Big GrinBig Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#2

Kõik inimesed ei peagi kõigest aru saama, muidu ei paista targad välja Smile
Meelisele veel: Vanker peaks olema muudetava pikkusega, seal võivad ka tihvtid olla keerme asemel.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#3

Miksi kohta:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#4

(09-09-2015, 22:31 PM)aavu Kirjutas:  Miksi kohta:
Miks oli esimene, aga mis on need ülejäänud 6 antud tabelis figureerivat sinist joont ?
Vasta
#5

Need on need tühikud, mis ma lisasin mahu täis saamiseks, loomulikult on nad nähtamatud kuni copy jaoks aktiveerimiseni.
Kas admin viitsiks algusse selgitava posti teha, loomulikult on kahte paralleelset asja koos arutatud osa võimatu lahutada nii, et kummaski teemas kadu pole.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#6

(10-09-2015, 10:36 AM)Marko Kirjutas:  Kas admin viitsiks algusse selgitava posti teha, loomulikult on kahte paralleelset asja koos arutatud osa võimatu lahutada nii, et kummaski teemas kadu pole.
viitsiks ikka, aga foorumitarkvara tehniline pool toetab (tavavahenditega) vaid postituste kustutamist - mitte tagantjärele vaheleloomist või kuvamisjärjekorra (või lausa "pid") muutmist.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#7

OK, kuna ma olen segaduse tekitamises suures osas vastutav, siis väike selgitus.
MeelisV kirjutas, et ühesõnalist posti ei saa teha. Minus tärkas huvi ja natuke aega hiljem oli visuaalselt ühesõnaline postitus valmis. Selle peale palus diesel, et ma avaldaksin saladuse selle tehnoloogiast. Edasi läheb nüüd siinsest esimesest postitusest.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne