[poolita] Fiat Multipla ilu ja valu (teemast Uued Youngtimerid tulevad peale)
#41

Ma kiirustasingi Smile, küll mitte siinse üleskutse peale, aga jäi kah silma eile.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#42

(22-09-2015, 11:11 AM)indreksirk Kirjutas:  Sõitev Fiat Multipla 300 euroga 
kuulutuses on hea pildiülevaade. Teadvustas vähemalt mulle, et ("uus") Multipla ei ole ainult imelik nina vaid omanäoline tervik ka interjööris.

kes veel juhtumisi ei tea, siis 1956-1965 valmistas Fiat veel ägedamat Multiplat - kaubandusliku nimetusega 600 Multipla, mille puhul mahutati 3,5m pikkusesse sõidukisse 3 istmerida. Sõjajärgse kümnendi kääbikutele on raske midagi hilisemat vastu panna - vähemalt meie regioonis Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#43

(22-09-2015, 12:22 PM)90Deville Kirjutas:  Ma kiirustasingi Smile, küll mitte siinse üleskutse peale, aga jäi kah silma eile.
kuna sääl üksainumas pakkuja oli, siis kas võib järeldada, et su kiirustamine oli edukas?
napikas siis, pagan, veel minut või paar enne kella kukkumist mõtlesin õige tõsiselt oma võlakoorma kasvatamise peale. vaat kui hää, et me omavahel ei hakanud kemplema.
soovin edu multiplika liikuma panemisel ja jätan õhku väikse lootuse, et ehk saab kunagi pool versta proovisõitu.
Vasta
#44

Kuna arve auto kohta mulle väljastati, siis julgen arvata et önnestus jah multiplikaatori omistajaks hakata Smile
Eks nüüd tuleb ära oodata, millal järgi lubatakse minna, siis saab täpsemaid emotsioone kirjeldada
Vaatamas ma loomulikult ka ei käinud enne ostmist, niiet täiuslik pörsas kotis.
Pakkumistega oli nii, et kuna ma pildipealt arvasin tegu olevat harju keskmise räimega, siis ei pidanud vajalikuks rohkem pakkudagi kui alghind, st et kui oleksid oma pakkumise teinud üle selle, siis oleksid ise praegu omanik. 
Kuna teha saab vaid 50 euri kaupa ja mina 400 poleks välja köhinud lihtsalt pöhimötte pärast. 
Aga läks kuidas läks, eks tuleb siia kindlasti teema kah, ja kui see elukas peaks söiduvöimeline olema(müügiportaal muidugi reklaamis teda sellisena) siis minupoolest vöid teda kasvöi nädalavahetuseks laenata Smile

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#45

(22-09-2015, 18:23 PM)90Deville Kirjutas:  Kuna arve auto kohta mulle väljastati, siis julgen arvata et önnestus jah multiplikaatori omistajaks hakata Smile

Eks ole, keskeakriisil, masohhismil, liigse vaba aja olemasolul jms erinevate diagnooside sümptomitel on üks väärt väljund  Big Grin Multipla!
Ilma naljata nüüd - palju õnne, kui vähegi elav eksemplar on. Sellised kole-autod võivad veel hinda minna.... kasvõi näidisena, millist autot ei tohiks teha Big Grin
 
Vasta
#46

Nuh, ega me seda iluetaloni müüma niiehknaa ei kipu. Autude sariostjatel pole lihtsalt säändset kommet külges Wink

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#47

muu asja pärast ei muretseks kui käigukast, õli paistis eemalduma sealt päris usinasti...
Vasta
#48

Nägin seda jah
Hakatuseks loodan lihtsalt, et ehk söidab omaljalal koju, eks teekond jutustaks muud vead ka välja

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#49

Siin võib alata Jumzi sündroomi uus haru, kus Multipla vastu foorumis ülesse näidatud huvi mõjutab oluliselt müügis olevate eksemplaride hindu Smile

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#50

väetimat tuleb ikka kaitsta. kuna nooraegsete teemas tehti selgeks, et vaid s mersu on piisavalt noobel "pruut" ja kõik teised on vannabiid või suisa kolerõveinetud.
kui nüüd keegi õilisameelne ikka rangjalgse "pruudi" majja võtab, siis on see ju meeldiv ninanips kõigile saksikumatele roosidele.
Vasta
#51

Multipla on ehe punk - näpp näkku kõigile. Omandamine ongi (elu)filosoofia küsimus Smile
Vasta
#52

Eile just üks mingitega reklaamlogodega nimetatud pill sõitis Jõmmipealinnas.
 Vaatad ja mõtled, et inetu küll, aga kuidagi stiilselt inetu. Nii inetu, et hakkab juba ilusaks muutuma.
 Sangyong Rodiust näiteks mina stiilseks mõelda ei suuda Smile
Vasta
#53

Villu Vane teatas just, et  öö pimeduses ja suure kuuvarjutusega on kaduma läinud üks Fiat Multipla...  Kas keegi tellis endale juba varuosasi Öökaubamajast?   Big Grin

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#54

(28-09-2015, 17:22 PM)h2rra Kirjutas:  Villu Vane teatas just, et  öö pimeduses ja suure kuuvarjutusega on kaduma läinud üks Fiat Multipla...  Kas keegi tellis endale juba varuosasi Öökaubamajast?   Big Grin

 Või varsti võtavad kriminaalid ühendust:"kui 1/3 kasko raha ei saa, siis toome tagasi" Rolleyes

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#55

See ei saa tõsi olla, libauudised ehk?

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#56

Väga murettekitav, lähen kohe keeran rooli ja ühe pooltelje ööseks küljest, ehk päästab

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#57

Hehee...    http://vikerraadio.err.ee/l/jarelkuulamine    Kell17.15   Sten Teppan  ja  tema 2. tunnis alates  05.25 loeb Villu kenasti numbrid ette....    alla ei pea laadima  piisab, kui klikkad programmi peal

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#58

Ehk siis  Lääne Prefektuur otsib 2000.a. pruuni  FIAT MULTIPLA`d  reg nr- 690 BCS

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#59

Uus pole üldse nii ilus kui vana. 

[Pilt: 4141715321.jpg]

http://www.soov.ee/valgamaa/Fiat_Multipl...m?ca=1&w=3
Vasta
#60

Viidates sellele varuosa autole Tartus, soov.ee lehel on ka jutuks see et ilmselt läheb ka teine auto varuosadeks või tervikuna.
Ei tea kas adminid lubavad panna moodsa klassika teemasse müüki kaks mjultiplöödi?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne