Vanarataste leiu- ja arutelunurk
Väga OK !Uus Saar ,ETK sündinud!
(29-06-2017, 10:51 AM)omenaossi Kirjutas: Tõsiusklikele velopreestritele on see muidugi pühaduseteotus, aga renegaate ja ateiste peab ka olema kuigipalju, et maailm üheülbaliseks ei muutuks. Esimene Apfelwerke Velobastard sisuliselt siis koos. Mittemüüdav, aga vaevalt sellist velokabareed keegi ka himustaks. Raam Bauer, kahvel Masovia, jooksud ja lenks venekad, sadul Lepperi replika, ketiratas minukas, pedaalid pornoländ, kott ostakas, kett ja kell Polaverist. Keskjooks 60, tagajooks 21.
Vasta
Mis perioodil kasutati, võiks ise ka otsida aga laisk nagu ma olen....On keegi Eestis üldse enne näinud sellist? Mille oma see raam võib olla, sildiga ta kokku ei käi ja raaminumbrit ka ei tea

[Pilt: vana_naiste_jalgratta_raam_wanderer_5_we...-137-e.jpg]


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
Vasta
Harukordne võimalus, tõeliselt eksklusiivne pakkumine vanarata huvilistele!!! Kuulus Dürkoppi taburet on pakkuda!!! Tuli ilge rahahädapeale ja on vaja 4 kõrgratast soetada sõbralt ja seetõttu ka selline haruldus müügis!! KUi kõrgrattad müüdud, siis läheb kohe müügist maha. Vahetusvõimalus on ka, 7 kotti kartuleid ja sütega pressraud!

https://osta-ee.postimees.ee/index.php?f...d=98390437
Vasta
https://www.kuldnebors.ee/search/jalgrat..._ids=10710

Jäi selline ratas silma.
Müün: keermetõrv, puidulakk.
Vasta
Nokia Mantel 28 x 1 5/8 - 1 3/4, mis mõõduga asendada? 622? Rolleyes
Vasta
(Eile, 22:59 PM)Reflex Kirjutas: Nokia Mantel 28 x 1 5/8 - 1 3/4, mis mõõduga asendada? 622? Rolleyes

http://www.vsf.de/fileadmin/inhalte/publ...abelle.pdf
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne