´Mingi jama jälle
#1

Asi siis nii et iz ei lähe käima. Kuigi peaks. Säde on korralik, bensu saab ka kätte ja kõik muu oleks ka nagu tip top aga....vot ei käivitu....isegi ei luba kah. Tegin siis nii et panin aku plussi otse süütebooli plussi. Siis kadus säde üldse ära. Kas viga on ikkagi mõnes valesti ühendatud juhtmes?

Cool
Vasta
#2

Äkki on süüde väga mööda? Kontrolli see järgi. Kui säde on tugev ja süüde õige, siis ei tohiks nagu käivitamisel suuri probleeme olla.
Vasta
#3

nuja,,,ega ta nyyd väga täpne ole jh a ma olen neid kontakte timmind seal juba oi kui palju. Lubama või paukuma peaks ta ikkagi ju

Cool
Vasta
#4

ma jagan väga vähe motikatest aga omast kogemusest tean yhte põhjust miks tsikkel ei käivitu Big Grin ......ega sul silindri kaane tihendi vahelt lisa õhku ta ei saa Toungue ?
Vasta
#5

kui paned voolu otse syytepooli plussi siis tuleb ka geneka kyljest juhtmeid ära võtta(laadimisomad)sest mul kärsatas omal geneka läbi...
Vasta
#6

pane pisut topkat ja vaata mis juhtub. kui ei käivitu ja süüte ikka enamvähem on, siis vaheta küünalt, mõni raibe ei taha surve all sädet anda, kuigi sama võib juhtuda, kui aku miski räbal/pooltühi on.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#7

lükkamine kergendab ka sageli asja.
Vasta
#8

hea öelda lükka...krt kolmandaga võtab ka veel ratta blokki

Cool
Vasta
#9

mina kasutan sellist meetodit (ja planeta spordil on surveaste >10): vabakäiguga hoog sisse ja käigu sisselülitamise hetkel peale hüpata. muidugi tuleb mõõdutunne ka kasuks, sest turskem mees võib hooga käigupedaali ka kõveraks hüpataSmile . saab esimese käiguga ka hakkama.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne