#1

Mis on selle masina generaatori konkreetne mark?Nii palju tean et on vahelduvvoolu genekas, aga ühes vanaraua territooriumil kolades oli midagi mida ma arvan, et ajan segamini 50 kuubikulise mootori omaga,kahtlustan.Lappasin vanu teemasi ,ei leidnud vastust.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta
#2

Minu K-58l on generaatori margiks märgitud G-38M? ,kuid see on väliselt sarnane G-401le. Ja asendatav ka viimasega,kinnitused ja rootor sobivad 1:1 vahetada.


Vasta
#3

G401 mul on aga kui on tõsisem huvi räägib juba sõnumite teel. Originaal K-58 omasid üle pole ja enda masina küljest ainsat töötavat süütemängu ma ära ei müü.


Vasta
#4

(20-10-2015, 17:20 PM)MAZ Kirjutas:  Minu K-58l on generaatori margiks märgitud G-38M? ,kuid see on väliselt sarnane G-401le. Ja asendatav ka viimasega,kinnitused ja rootor sobivad 1:1 vahetada.
Ksf Kass andis ka privas sama tulemuse,nüüd on lihtsalt vaja silmad lahti hoida ja üks neist hankida.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta
#5

Mul selline olemas!!! Ja ametlik nimetus ongi K-58

Veel pole maha löödud
Vasta
#6

(21-10-2015, 13:10 PM)JaakH Kirjutas:  Mul selline olemas!!! Ja ametlik nimetus ongi K-58
Genekas? Terve tsikkel?

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta
#7

Leiab ka geneka, varuosalaost Big Grin Tervet tsiklit ei müü Sad Mul  on 2 korralikku mähist olemas

Veel pole maha löödud
Vasta
#8

[Pilt: 7f32c08a1641.jpg]
генератор г 411 (pilt laenatud)

Veel pole maha löödud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne