Reduktor vaja tuvastada
#21

Palju töölaiuseks tuli?
Reduktori väljundvõlli juurde mõtekas ka mingine krae teha. Muidu mässib heina ümber võlli ja simmer katki.
Vasta
#22

Mul meeletuid hektareid ei ole plaanis niita ja kogu aparaat tuli 152 cm lai, sest materjal oli 152 cm lai. Rootori toru on 110 cm ja terad veel otsa  kokku  umbes 138 cm. Tera käib külgmisest servast umbes 2 cm kauguselt mööda. kogu kaal umbes 300+ kg. Soojendamisega said terad ka sirgeks tehtud. T-40 on palju lahjem ka kui Jumz ja reduktor tõstab rootori pöördeid ca 2 korda võrreldes kardaaniga. Siit tuleb järelikult jõus kadu 2x. Peab lootma , et inerts on piisav ,et jõuab kõik ära purustada.  Nüüd mõtlen kuidas teha kaitseks sidurit. Mul siin on kardaan tehtud ühelt poolt 30x30 nelikant täismaterjalist ja 40x40x4 torust. niiduki poolt panen 30 mm ümarmaterjali ja plaan oli 6 mm polt läbi panna kaitseks. Mitu polti peaksin panema?  Plaan oleks eelkõige mitte traktorit tuksi keerata ja reduktor võiks ka ellu jääda. Üks oht on on ,et kuna rootor toetub tapperlockiga rihmarattale ja on poltidega kinni ,siis teoreetiliselt on võimalik selle rihmarattaga millegile otsa sõita ja reduktori võll kõveraks saada, reduktori võllid sisse ja välja mõlemad 30mm .  Selle alumise simmerlingiga on see teema ,et seal on 6 pikka polti mis ei tohiks lasta heinal ümber tihendi osa kerida. Kuna reduktor tõenäoliselt õli ei pea kuna on külili, siis panen sinna hea mitu kg määret.   Esimene niitmine on kõige probleemsem aga üldiselt on plaan niita igal aastal sama teritooriumi oma tarbeks. Metsa tingimustes on traktori remont üsna tülikas.
Vasta
#23

Juba käivitamisel läheb m6 polt pooleks. 3tk kestsid esimese 3cm läbimõõduga oksani. 8mm 2tk kannatas enamvähem niita aga kiviga läks katki. Rootorile on vaja hülsid panna ja veel natuke modifitseerida.
Vasta
#24

Osadel teedel on mul kruus, 5 cm lai suusk kipub sisse vajuma ja siis leiab tera ka kivi. Peab mingid rattad või laiemad suusad mõtlema.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne