Otsin: matuseautot
#1

Tere, imelik küsimus võibolla aga kas keegi oskab soovitada .Hetkel mis Tallinnas pakkuda on VW pirukakuut, punnsilm mersu jne. millega ei kõlba auväärt vanainimest kuidagi sõidutada. Vaja oleks reedel kell 12.00 Rahumäe kabelist samasse surnuaiale sõidutada. Kui kellegil midagi pakkuda siis 56981497 Sobiks kasvõi 51 
Vasta
#2

Vaja on seega väärikat vanaautot?

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

Midagi paremat ikka kui vw pirukakuut või pungsilm mersu. Ma ei uskunud ,et matuseauto valik nii kesine suudab olla.
Vasta
#4

Minu teadmist mööda ei ole üldse juba mitu head aastat lubatud kadunukest kirstuga oma sõidukiga transportida.
Kirstuta vist isegi võib.....:-)
Vasta
#5

Seoses õhe mehe kodus lõkkel ärasaatmisele jäi nagu meelde ,et peaasi ,et toiming väärikas on. Surnukuurist antakse küll välja ilma piiranguteta - vea või seljas ära. Peale kabelit vaevalt papp dokke tuleb küsima.

Uurisin seadust : § 3. Surnu vedamine
(1) Surnu veetakse surmakohast surnukuuri surnukirstus või suletavas kilekotis üksnes selleks ettenähtud või kohandatud sõidukiga.

Ehk siis edasi vea kuidas tahad ainult olgu eetiline usuliselt ja väärikalt. Siis lugesin välja ,et kommunisti ei kõlba kapitalistliku masinaga matta ja vastupidi.
Viimane seadusparandus on tehtud ,et matja võib olla ka pagulane Big Grin
Vasta
#6

http://www.16366.ee/d/11045168/Tavand-RR...mateenused
Neil pakkuda vana cadillac
Vasta
#7

Tere.
Need mehed asuvad Tartus.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#8

(28-10-2015, 12:17 PM)vedru Kirjutas:  Midagi paremat ikka kui vw pirukakuut või pungsilm mersu. Ma ei uskunud ,et matuseauto valik nii kesine suudab olla.

Mis see väärikam peaks olema?

Lahtine Horch? Suurtükikilafett kuuehobuserakendiga? Molotov? Stepside-kastiga "piikinokkachevy"?
 
Ma ei ironiseeri, vaid juhin tähelepanu teemapüstituse poolikusele. Veel on aega: jõua endas selgusele, mihukest autot soovid ja siis saavad vastavad inimesed reageerida.

Näituseks sõjalise taustaga inimese viimse teekonna sõidukiks sobib mo arust Denisi Dodge suurepäraselt, eluaegsele maamehele mõni siledamat sorti molotov.
Vasta
#9

Auväärt vanainimese veoks viimsesse puhkepaika võiks sobida heaste näiteks korralik GAZ 69: present maha, tagaluuk lahti ja kirst peaks ilusti ära mahtuma, lilled/pärjad kahele poole istmetele. See oleks igati soliidne lahendus.
Sellise masina vast ikka leiab?
edit: reaalselt on sellegi peale ka mõeldud aga riita pole ju vaja laduda! Tegu pole lahinguväljaga.
   
Vasta
#10

(29-10-2015, 11:06 AM)v6sa Kirjutas:  ... Lahtine Horsch? ...
Parandan (ka tikutaku-foorumis esinenud) trükiviga:
Horch.
Vasta
#11

Forsiusel on ju kädid, mis neil viga.

Aa ok, vaatasin, et vanatehnika alla liigitatud teema. Siis ilmselt on viga.
Vasta
#12

Kirsil on Tsaika katafalk, see peaks olema endine TallinnFilmi oma ja millega saadeti nõuka ajal minu vanaisa väärikalt ära
Vasta
#13

Sm. Kirss on venemaal ja ta tahaks seda GAZi laenata päriseks 20kilo eest Smile
Vasta
#14

Kalurile sobilik viimsele teele sõidutamine.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne