1982 Dodge Colt 1.6 karparaatar ja tomatikast
#1

Nagu pealkirjas mainitud, siis tänasega sai omastatud järjekordne suur ameerika maanteelaev. Tegemist on Dodge Colti neljanda põlvkonnaga millel aistevahel Sutsupitsu 4G32 jõumasin pretensioonitu liignimega Saturn, mis tehaseandmetel pidanuks 1982 aastal evima 72 eeslijõudu aga ARK-i andmetel on sootuks 66 kilu ja vatti ja puha, mis võiks tähistada omakorda 90 eeslijõudu. Bore x Stroke: 76.9 x 86.0 mm (3.03" x 3.39") ja viis raamsaalet. Käimakotiks Sutsupitsu KM-170 miskit. All vileuued Barumi naelsussid. Kere oma vanusekohta igati aktseptaablis korras ning orihuinaalvärviall, sisu väegadegi viisakas. Igasugu muud täpsemad spetsifikatsioonid hiljem. Eestisse saabunud Suomaaliast aastal 2012 ja siis mingiaeg sõideti käimakott millegiotsa lõhki, nii, et mahlad lahisesid vabadusse. Siis sikutati paelaotsas kuusealla ja seal seisis tänaseni. Pildid 2014 suvest, kui esimest korda kiibitsemaskäisin. Toona tehinguks ei läinud, kuna kataloogihinnaga ei tahetud loobuda. Tänaseks, seoses sundkindlustusega, saabus ka kataloogihind ja enam polnud mõelda miskit. Eks lähiajal saab kodanik 90Deville poolt paremaid pilte ning kindlasti selgub ka kahjustuste tegelik ulatus. 

http://www.automobile-catalog.com/car/19...matic.html

Pakkuda on lahkesti lubatud mägrapoolset ninamist stangeotsaplastikut või sootuks kogu stanget. Niisamuti ei pahandaks meist ilmselgelt kumbki sugugi, kui keegi üritaks kaubastada originaalset õhufiltrikopsikut. Mägrapoolset ninamist suunatuldki ei saadaks uksetagant selgees minema.

Ahjaa, loomulikult oleks äärmiselt teretulnud ka mingid ajastutruud ja võimalikult väheste tollidega võluveljed. PCD 4x114,3 tehasest 13x5,5" ning ohvsett 37mm

"A fuel economy around 27/34 mpg was another attractive feature that lured many first-time buyers" elik meiekeeli saadi kepikotiga versiooni linnakuluks 8,7 liru ja maanteel 6,9.

[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

Nüüd on vähemalt olemas sobilik massin mida Hõumerile kasti toppida talvel raskuseks, kuna aastaarv klapib ja toona kaubastas Suomaalias mõlemit marki sama butiik.

[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#2

Oleks sellel tagavedu ja manuaal,siis saaks veel aru aga vööriveoline tomat?  Sad
Vasta
#3

Ma pakun,et seda pole Soomes uuena ostetud vaid imporditud hiljem
Vasta
#4

kas pole mitte tartu anatoomikumis mingi väljapanek looduse vigerpussidest tingitud väärarengutest, mis on piirituse purkidesse pandud, äkki saad sinna kõrvale oma massinatest ka väljapaneku panna
Vasta
#5

Ninavedune nelibänger slushbox ongi kõige luksussportlikum suurturismikombo üldse. Lihtsalt see on kiivalthoitud saladus Smile Niisamuti, nagu vähesed tunnevad ära ilusa auto Big Grin

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#6

(07-11-2015, 18:36 PM)AsTroSS Kirjutas:  Ma pakun,et seda pole Soomes uuena ostetud vaid imporditud hiljem


Ma ise ei hakand pakkuma seda, panin lihtsalt pildikese mikistani diileri sildikesest Wink A totse müüdi ka suomaalias samalajal. Ilmselt sootuks teistsuguste hindadega. Pole küll auto ajalooga kursis, a ega väga ei imestaks, kui see mingi ümberasuja varana sinna kunagi jõudis. Iseenesest on kindalaegas igatmasti papreid täis aga kuna tänane päev nägi välja Kilulinn - Kolga-Aabla - Haapsalu - Mägrafarm - Laulasmaa - Kilulinn ja sisaldas kolme autu treilerdamist ning mingeid aktiviteete Mägrafarmis, siis pole jõudnud nendega tutvuda. Eks herr 90Deville teeb seda millaski meie kõigi eest aga temagi päev pole veel õhtus, kuna suutis koduasemel nina hoopistükkis Pernau poole keerata ja veel mingit Haidaatsu turbotehnikat imetlema minna.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#7

Ei tea miks selline dragster nii lahjat käru võib vaid vedada...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#8

Kastil korpus pooldunud, ilma väliste mehhaaniliste mõjurite jälgedeta. Järelikult saab prognoosida oskuslikku kasutamist Big Grin Igatahes on nüüd lubatud pakkuda ka seda KM170 kasti või mõnda kolmekäigulist derivaati kuni seeria lõpuni.

[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#9

[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

Endiselt on lubatud sedasama käimakotti pakkuda. Kodanik 90Deville pani ostukuulutuse, mispeale mingi kodanik helises ja pakkus asja 100 juudiruubliga. Hind tundus loogiline, sestap jäi jutt, et viskab asja kulleriga teele ja kui asi käes, siis saab ka raha. Õhtupoole helistas kaaskannataja üle, et kas asi on juba teel. Seepeale tuli vastus, et enne ei liigu midagi, kui pole va raha käes. Sai siis kodanikule selgitatud, et ma võin kohe järgi sõita sinna Kuusallu, kus asi väidetavalt olema pidi. Siis öeldi, et a ta pole enam Kuusalus vaid juba Tallinnas. Helistasin siis tegelasele ise ja küsisin, et kuhu ma sõitma pean, et hakata kiiresti Kuusallu minema. Seepeale tuli suht segast juttu, et ta helistab ise mingi aja möödudes. Ma küsin, et mis aeg on mingi aeg, et pole nagu plaanis maailmalõpuni mingis taksojuhiasendis kükitada. Nu lubati siis poole tunniga helistada. Mida muidugi ei juhtunud. Helistasin siis ise ja sain teada, et aega läheb veel. Ma jälle küsima, et kuipalju. Nu veel. Ma küsin, et kas 10 või 15 või 20 või mitu minutit, et ei kavatse maailmalõpuni ooteasendis olla. Seepeale äss teatas, et söögu ma sitta ja ta ei müügi meile seda kasti. Soovitasin sodoomil end iseendale lahkesti sisseistuda ja sinna see kastiost siis jäi. Selline umbmäärane sogamine jättis kangesti mulje, et tegemist oli huiariga, kelle plaanidega kast-rahavastu diil vägahästi ei tahtnud sobida.

Selgesti ei tee paha, kui ka laiem avalikkus tubli inimese numbrist teadlikuks saab: +37256188535

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#10

http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=162467
Vasta
#11

Kahjuks on selliseid tüssajaid ja n.ö külm arve tegijaid teisigi. Kahjuks on seaduse võim nende vastu üsna jõuetu. 

Kas antud käigukasti korpus on nõnda õhkue,et seda alumiinium keevitusega ära paigata ei anna? Kui eestist ei õnnestu leida äkki,soome maalt leiab ennem selle kasti ja ei pea selliste petistega kokkupuutuma.


Vasta
#12

Töö käib garaazis.... Big Grin, paraku päevase tariiifiga valgust on kasinalt...
Vasta
#13

(14-11-2015, 21:43 PM)MAZ Kirjutas:  Kas antud käigukasti korpus on nõnda õhkue,et seda alumiinium keevitusega ära paigata ei anna?

Selliselt pooldunud kastil on midagi nii segamini sõidetud, et korpuse paikamine on umbes üks protsent remondieelarvest.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#14

Markol öigus, kuna katkine korpus pole pöhjus, vaid tagajärg, siis seespool asuvaid pulki ilmselt keevitusega ei ravi.
Ei ole ka välismaalt leidnud siiamaani ühtki sobivat kasti, ka mitte koos autoga. Eile toppisin veel okidoki ja kuldsebörsi ka oma ostukuulutust täis, ehk joppab kuidagi.
Vöisiis eliseb huiar tagasi, heameelega kohtuks temaga korra Wink

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#15

(15-11-2015, 08:36 AM)90Deville Kirjutas:  Markol öigus, kuna katkine korpus pole pöhjus, vaid tagajärg, siis seespool asuvaid pulki ilmselt keevitusega ei ravi.
Ei ole ka välismaalt leidnud siiamaani ühtki sobivat kasti, ka mitte koos autoga. Eile toppisin veel okidoki ja kuldsebörsi ka oma ostukuulutust täis, ehk joppab kuidagi.
Vöisiis eliseb huiar tagasi, heameelega kohtuks temaga korra Wink

Kas kuskil interneeduses ei leidu mõnd listi masinatest, millel see kast peal oli? Mul on kuskil kolivirna all üks Sapporo kast aga ma ei viitsi seda välja kaevata, et lihtsalt teada saada, et ei sobi.
Vasta
#16

Ütle siis oma Sapporo valmistusaasta, saan otsida. Vanemad on olnud tagaveolised, mis ei kölba.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#17

(15-11-2015, 09:38 AM)90Deville Kirjutas:  Ütle siis oma Sapporo valmistusaasta, saan otsida. Vanemad on olnud tagaveolised, mis ei kölba.
Esiveoline sapporo vahemikust 88-92 - kere kood E16A, mootor 4g64
Vasta
#18

Ega sul selle kasti juhtplokki pole, tundub netipöhjal et on 4-käiguline ja omab paar elektriühendust ka, erinevalt vanemast. Muidu ehk isegi sobiks.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#19

Kaugelt nagu meenutaks...

[Pilt: large_29377013_KcNG.jpg]
[Pilt: large_29377009_9WnL.jpg]
[Pilt: large_29377007_ikiZ.jpg]
Vasta
#20

Jahutustorude otsad on jäänud sulgematta, sealt sissesattunud juhuslik prügi satub tõenäoliselt määrimiskanalitesse...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne