Weobagi 3
#21

(21-03-2016, 00:17 AM)einota Kirjutas:  Üks võimalus kuidas kättesaada kinnijäänud kolb  Big Grin
   Minu meelest kõige mugavam on kasutada nn "tavotipritsi".
Vasta
#22

selliste  vedrudega  kinnitub mx mootorratta  sumps  silindri külge , kus  letis on   kahjuks  ei  tea  , isegi   soetaks .  biltemas  kindlasti on .
Vasta
#23

Ennemuistsel aal kasutati seal välivoodi vedrusid. Olid niisugused kooslused al torudest ja presendist mida 10X vedru koos hoidis. Just paraja jäikusega.

Ära vägista, võta suurm haamer!
Vasta
#24

vanu batuute vedeleb ikka kuskil kellegil ehk need pole igavesed asjad ja peale lagunemise jääb sealt kasuliku kraamina ainult vedrud järgi
kui selle vedrud just liiga tugevad ja jämedad ei ole ?
mul siin on üks käepärast stiilis mingi jyski või handimanni odavbatuudi vedru

[Pilt: upload_-1]
 
Vasta
#25

Kaldun arvama et need batuudi vedrud ei sobi. Esiteks pikad, muidugi saab lühemaks teha aga on ka jämedad ning ruumiga kitsas. Algupärane vedru on 10mm jäme ja koos kummiga 13mm.
All pilt ka.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#26

miks teha vedru lühemaks kui saab uued kinnitus aasad teha - oleks nagu lihtsam lahendus ?
seega võiks sobida igasugune vedru mis piisavalt tugev on ?
Vasta
#27

Kelkudel suur valik summutivedrusid, lehekülg 173 (virtuaalne kataloog)
Kui miskit sobib, vöin tellida, tarne 2-3 tööpäeva.
https://issuu.com/metztrekker/docs/mk-16...5538239785
Vasta
#28

kelgu/mootorratta  vedrul  on  üks  pisike  positiivne  omapära   , nimelt on  üheotsa  konks  pööratav  ,  mis  teeb installi  vägagi  lihtsamaks .
Vasta
#29

trummelpiduri klotsivedrud.
head peened ja tugevad.
sobivat pikkust vist peab otsima.
aga eespool mainitud kõrva(de) ringipaigutamisega saab paljud vedrud sobima.
Vasta
#30

(24-04-2016, 15:48 PM)diesel Kirjutas:  trummelpiduri klotsivedrud.
head peened ja tugevad.
sobivat pikkust vist peab otsima.
aga eespool mainitud kõrva(de) ringipaigutamisega saab paljud vedrud sobima.

piduriklotsi  vedrud  kaugelt  liiga kanged  ,  õigeid  vedrusid  saab  lasnamäelt , tähesajus  on  uus  motokaubamaja , mis  kopeerib suuresti  biltemat  või  all right-i  , enamus  asjad  samad .  hinnad  olid   soolased  mõnes  segmendis .
Vasta
#31

Eestis täiesti saadaval; http://www.motonet.ee/et/toode/136350/Mo...lekt-90-mm

Ära vägista, võta suurm haamer!
Vasta
#32

Sorry, kiired ajad ja minu viga (loll kes vabandust ei leia) et pole märku andnud. Vajaminevad vedrud soome Biltemast muretsetud. Ja autogi varsti valmis ehk siis suured tööd on tehtud ainult jäänud veel 1001 pisiasja aga noh aega veel nõks vähem kui kuu Big Grin Kõige suurem mure on nende pagana volkari suportitega, õhk ei taha kuidagi välja tulla Sad
Vasta
#33

(07-05-2016, 03:38 AM)einota Kirjutas:  ... Kõige suurem mure on nende pagana volkari suportitega, õhk ei taha kuidagi välja tulla Sad

Sihuke asi pole võimalik.
Mingi muu viga on sääl. Piduripedaal võib olla pehme sellest, et ketta pind on pisut kumeraks kulunud aga uued klotsid on sirged. Läbipaine ongi "õhk", mis välja ei taha tulla.
Suportid on teise nurga all ja õhutusnippel pole üleval. Siis tuleb suport lahti võtta ja siis õige nurga all õhutada.
...
Vasta
#34

Lisaks oleneb ka õlist - ise läbi elatud.
Castroli hüper-super racing õli läheb süsteemi õhutades väga kergesti "vahtu" ja peab kordi vähemalt kolm õhutama ennem kui talutavaks saab. Selleeest ferodo omaga piisab ühest.
 Castroli ja ferodo õlide keemistemperatuurid on enam-vähem ühte auku. Kuid siiski castrol ei andnud kinnitust sellele ja peale igat pikemat ning kurvilisemat katset oli pedaal pehme - keema läinud ja õhu süsteemi tekitanud.
Seega tuleks kriitilise pilguga ka õlisse suhtuda.
Vasta
#35

Tsitaat: "Castroli hüper-super racing õli läheb süsteemi õhutades väga kergesti "vahtu".    
                                            [Pilt: eek2.gif]


Mida te nende õlidega teete?  mannavahtu klopite?  kuidas saab õli õige kasutuse korral vahtu minna?

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#36

Õli kasutan Olerexsist ostetud Dot-4 aga mes puutub õhutamisse siis oma viga Big Grin Tagumised suportid tegime kiirelt ära (peapump kahe süsteemne ette ja taha eraldi) aga esimestega hakkas nali pihta Cool Ei tea mitu tundi oli läinud ja õli oli juba 4,5 liitrit läbipumbatud aga õhku tuli ja tuli ja lõppu polnu näha Sad siis helistasin tuttavale kellel selline volkar ja küsisin midä perkelä Toungue Vana küsis siis et kas ikke mõlemist nipplist õhutasin (sellel suportil kaks nipplit), noo loomulikult õhutasin ainult sellest mis väljapaistis, teine oli ratta kilbi sees varjus Big Grin Kruisin mina rattad alt ja asi hakkas kohe paremuse poole minema Smile aga kahjuks Miniklubi seltskond vajus kohale (tulivad bagiehitus talgudele) ja tuli tegelda muude asjadega ning jäigi õhutamine pooleli Sad Aga kui kodus jälle siis võtan lõpetan töö ära sest pidurid peavad selle massinal korras olema mitte nii nagu mõnedel Big Grin ja siis sõidab või rajakohtunikud pikali Big Grin


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#37

(07-05-2016, 13:21 PM)h2rra Kirjutas:  Tsitaat: "Castroli hüper-super racing õli läheb süsteemi õhutades väga kergesti "vahtu".    
                                            [Pilt: eek2.gif]


Mida te nende õlidega teete?  mannavahtu klopite?  kuidas saab õli õige kasutuse korral vahtu minna?

Ei tea kuis sina seda nüüd mõistsid, või soovid lihtsalt tähte närida aga mina mõtlesin selle all seda, et õhutades mitte õli ei lükka õhku otse välja vaid suuremad õhumullid "lammutab ning tekib hästi palju väikseid mulle õli sekka. Peale mõningat aega seismist kogunevad need mullid jälle kokku suuremaks. 
Kui ei usu, siis võin sulle seda õli täitsa müüa ja saad ise järgi katsetada. 1L pudel oli vist ca 45eur. Kui sinu jaoks tundub kallis katsetamiseks siis võid selle koha pealt suu kinni hoida. Mina kirjutan sellest mida ma olen ise oma silmaga näinud, mitte ei oleta.
Vasta
#38

Tsitaat: "  õhutades mitte õli ei lükka õhku otse välja vaid suuremad õhumullid "lammutab ning tekib hästi palju väikseid mulle õli sekka. Peale mõningat aega seismist kogunevad need mullid jälle kokku suuremaks. "
  Kummaline õhutamine Teil.     Võtsin Googlest esimese lihtsamini mõistetava  õpetuse.  Eriti aeglaselt tuleks mõttega lugeda punkte 6 ja 7.


   http://www.kuidas.ee/127/kuidas-ohutada-auto-pidureid



Pedaalide kiireks, jõuliseks "trampimiseks" on leiutatud jalgratas. Viga ei ole õlis, vaid mehes, kahjuks.


Siin ka üks video näide pedaalide mõtlematust pumpamisest käivitamisel.

   http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid389323



Ja tänapäeval on palju abivahendeid, et üksi uus vedelik "sisse imeda" või  "sisse suruda"

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#39

1 - Keegi ei sõtkunudki seda pedaali kiirelt.
2 - See imur ei tiri kogu õhku välja
3 - Seda surve meetodil õhutamist proovitud - kiiremini saad küll õhutatud aga keemis probleemi see ei lahenda.
4 - Lõpetuseks ütlen ikka, et vedelik pole enda lubatud tasemel.
5 - Kui arvad, et ikka mehes viga siis ole mees ja osta see õli ära ning proovi ise järgi!

E: pudeli hind on ~50 + transport
Vasta
#40

Noh aga siis on ju võimalus Eesti riik päästa ja otse valmistajale saata kiri, et mida  paska te meile saadate, see kõlbab ainult arengumaadesse, ja testimise viisid läbi eksperdid Pets  Ats ja Kolla

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne