Tõstemehhanism
#1

Tere

Oleks vaja kaasfoorumlaste abi ühe hea tõstemehhanismi väljamõtlemisel, kuna netist ise midagi asjalikku leidnud ei ole.

Põhimõte sarnane, nagu on RMK grillkohad: http://static3.nagi.ee/i/p/679/49/16987441b0384b_m.jpg
kuid restiga liigub sisemine toru ning välimine on ülejäänud grilli karkassi külge kinnitatud. Käik ca 400mm. Keeratav ei pea olema, kuid käsitlemine peaks olema kerge, kuna peamiselt seda lahendust on naisterahvaste jaoks vaja.

Üks variant oleks tsiklipuki lahendus: http://g01.s.alicdn.com/kf/HTB1Zjv2GXXXX...XFXXX9.jpg kuid sellega on 400mm käiku halb saavutada.
Teine variant oleks kettülekandega.

Igasugused hüdro ning elektriajamid välistaks. On kellelgi mõni hea lahendus kusagil ette juhtunud ning saab seda jagada.

Tervitades
Prii
Vasta
#2

(24-11-2015, 23:19 PM)Prii Kirjutas:  Keeratav ei pea olema, kuid käsitlemine peaks olema kerge, kuna peamiselt seda lahendust on naisterahvaste jaoks vaja.

Minu arust on naisterahvaste grillimine tänase seadusandluse juures üsna keeruline, kui mitte vist isegi keelatud, pead ei anna muidugi. Kuid nii ehk naa, tuleks arvestada siinkohal ka naisterahvaste raskusega, et torud omavahel kinni ei kiiluks. Keskmine naine kaalub kindlasti oma 60kg. Sellise raskuse restile asetamine aga tekitab üpris suurt hõõrdejõudu liikuvates osades, ning kindlasti oleks vaja sellisel juhul aparaadi käsitlemise kergust, ehk isegi natuke ergonoomikat ei teeks paha. 

Ma natuke mõtlen ja arvutan. Ehk homme annan vähe targema vastuse. 

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#3

Infot on vähevõitu. Mul on mööda kanali serva sõitev käigukasti käärtõstuk kunagi ammu tehtud, ehk midagi sellist? Pilte ei ole hetkel, ehk homme, tõstekõrgus sõltub x-de arvust.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#4

Tänud kaasamõtlemise eest. Hetkel tundub, et üks mõistlik lahendus oleks keti või trossiga. Fikseerimine käiks ikka tiftiga, kuid resti tõstmine ja langetamine jalghoovaga, mis selle lihtsamaks muudab. Kellelgi mõni parem idee?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#5

Mul selline varjant kips plaadi tõstukile tehtud.Kaks toru, suuremal soon sees ja väiksemal kõrv külles.Ülejäänud on pildilt näha.
[Pilt: 2ltpqqa.jpg]
Vasta
#6

(25-11-2015, 01:16 AM)viplala Kirjutas:  Minu arust on naisterahvaste grillimine tänase seadusandluse juures üsna keeruline, kui mitte vist isegi keelatud, pead ei anna muidugi.... Keskmine naine kaalub kindlasti oma 60kg. 
Ämma grillimine peaks erandkorras lubatud olema, kui tuleohutuse nõuded täidetud. Paraku kaalub keskmine ämm üsna üle 60kg...

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#7

(26-11-2015, 19:27 PM)Basilio Kirjutas:  
(25-11-2015, 01:16 AM)viplala Kirjutas:  Minu arust on naisterahvaste grillimine tänase seadusandluse juures üsna keeruline, kui mitte vist isegi keelatud, pead ei anna muidugi.... Keskmine naine kaalub kindlasti oma 60kg. 
Ämma grillimine peaks erandkorras lubatud olema, kui tuleohutuse nõuded täidetud. Paraku kaalub keskmine ämm üsna üle 60kg...

Teades tänast ämmade seadusandlust, siis sellest tulenevalt on nende grillimine suisa soovitatav. Tuleohutuse nõuded tuleks siiski järgida. Erandina on lubatud suitsuanduri lähedusest eemaldamine, kuna tihti lugu kiputakse liha vihaga kärssama laskma. Pole erandid ka olukorrad, kus peale grillimist on järgi ainult suitsevad ja sapiselt susisevad söed. Kui nüüd avalikult julgeks plärtsuda, siis peaks sama seadusandlust laiendama ka nõidadele ja ussidele, olenemata kaalu kategooriast.

NB: Mul tekkis väga tähtis küsimus...Kas seda teemat oleks võimalik arvutis paroolidega kaitsta oma naise eest? 

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne