Motopoed
#1

Nimetage motopoode (Tln., Tartus) kust võiks leida juppe vene tsiklitele. Näiteks uusi 6V süütepoole IZ-ile. Tänud.
Vasta
#2

Krt see teema on sada korda siit foorumist läbi käind aga ikka ei viitsita otsingut kasutada.

Kõige soodsamalt saab tsiklijuppe Kurtna laadalt (mai ja oktoobri 1. pühapäev)

Tartus
Kastani 43 Brauer

Tallinn
Kloostrimetsa tee 56a -teletorni all
Tondi 44
Veerenni 54 Järvevana, Subaru kõrval
Vasta
#3

kas see veerenni podd kinni ei ole pandud we??
Vasta
#4

Täna oli küll veel täitsa lahti.

Käisin siis kah täna esimest korda pealinna motopoodides. Veerenni müüja oli väga \"sõbralik\" ja poe hinnatase tundus hirmkallis olevat. Vähemalt nende hindadega võrreldes,millega mina harjunud olen.

Tondi Motopoes suhtumine klienti kõvasti parem ja püüti igatmoodi aidata. Hinnad tundusid olevat keskpärased või veidi siis kallimad.

Motodepoo lõi pahviks oma megasuure tsikliriiete ja muu sõiduvarustuse hulgaga. Raha puudumisel eriti hindu ei vaadanud, aga 20 000-30 000 krooniseid lääne tsikleid näppides kiskusid mõtted küll selle poole,et peaks midagi maha müüma ja korralik kaherattalise ostma.

Muuhulgas käisin läbi ka Volga poest ja koht tundub päris normaalne olevat. Nüüd siis tean,kust venelastele juppe otsida.

valts@käis rexil, poodides ja jäi päevaga rahule.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#5

No see jutt küll jama, et Tondi poe mutid viisakamad on kui Veerenni poe sell. Iga kord, kui ma selles Tondi poes olen käinud, on mutid millegi peale nähvanud ning neilt midagi konkreetset küsides ei oska nad sulle kah midagi tehnika alast vastata. Alati paneb imestama, kuidas sellised anded motopoodi müüjaks on sattunud.
Hinnad Tondi poes minu arus veel kallimad kui Veerennis, pealegi ei ole neil valik eriti lai. Veerenni sell oli Jawa alastes küsimustes küll ülimalt kodus, mõned hinnad võtsid köhima, kuid jupid olid olemas ning mees oskas küsimustele väga hästi vastata.
Kõige targem on külastada Kloostrimetsa motopoodi, kus hinnad kõige soodsamad ning mees valdab teemat.
Vasta
#6

tulevad endalgi vanad head ajad meelde kuidas sai võrrile mingug kolvirõngaid ostma tondile ja siis kodus lõpuks avastatud et ups mopeedi omad oopis

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#7

Kloostrimetsa motopood laupäev pühapäev kinni?
Vasta
#8

Jah,minu kogemused nende poodidega piirdusid küll eilse käiguga ja seega minu jutust abs.tõde otsida ei maksa. Tondis oldi küll väga asjalikud ja sõbralikud, võib-olla siis lihtsalt vedas mul.

Kloostrimetsast olen kuulunud jah,et kõige parem koht,aga kuna see linnast väljas, siis sinna ei hakanud minema.
Peace!

riho Kirjutas:No see jutt küll jama, et Tondi poe mutid viisakamad on kui Veerenni poe sell. Iga kord, kui ma selles Tondi poes olen käinud, on mutid millegi peale nähvanud ning neilt midagi konkreetset küsides ei oska nad sulle kah midagi tehnika alast vastata. Alati paneb imestama, kuidas sellised anded motopoodi müüjaks on sattunud.
Hinnad Tondi poes minu arus veel kallimad kui Veerennis, pealegi ei ole neil valik eriti lai. Veerenni sell oli Jawa alastes küsimustes küll ülimalt kodus, mõned hinnad võtsid köhima, kuid jupid olid olemas ning mees oskas küsimustele väga hästi vastata.
Kõige targem on külastada Kloostrimetsa motopoodi, kus hinnad kõige soodsamad ning mees valdab teemat.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#9

siuke werk kah tartus
raadil
http://www.hot.ee/raadimoto
Vasta
#10

Aga kas keski Pärnus tiab kohta kust saaks võrrile juppe??? Mingi pood pidin kuskil olema ,aga kus???

MArek
Vasta
#11

tondi 44 on muidu hea pood aga hinnad kipuvad kalliks minema kondersaator 60 eek kontaktid 175 eek karbuss 215 eek tihend kolbi ymber 20 eek muidu hea pood aga hinnad kirved
Vasta
#12

võrr Kirjutas:tondi 44 on muidu hea pood aga hinnad kipuvad kalliks minema kondersaator 60 eek kontaktid 175 eek karbuss 215 eek tihend kolbi ymber 20 eek muidu hea pood aga hinnad kirved

Aga kust sa ikka muidu tutikaid varuosi võrrile saad ntx. kolb+rõngad on seal 200.- eeku.

MArek
Vasta
#13

Mul tuli sõbraga mõte osta uued izhid (teate küll neid vesijahutusega...) Kust p.... neid osta saab (eestis?)
Vene motopood on venemaal ja mul EI OLE tuttavaid kes venemaal käivad, ma tean et eestis saab uusi uraale ja dnepre osta aga kust izhi?
Vasta
#14

need pole mitte euronormid vaid euronorimised! >Sad
Vasta
#15

Aga mis nende uute dneprite ja uraalide hinnad/kveliteet eestis on. www.mcasta.ru hindadest peaks need ikka tsuti kallimad olema (tollimaksud ja värgid). Pole küll plaan osta, aga huvitav oleks teada/vaadata.Big Grin Äkki on mõnel eesti vahendajal oma kodukas?

Jõudu kõigile!

Aeateivaski on sygiseks mädand, ku sital ajal raiud (Torma)
Vasta
#16

vaata siia:
http://www.ural.ee/
Vasta
#17

Tänud klaabu! Midagi sellist lootsingi näha.Wink
Aga ega dnepre ei tooda eestisse?

Aeateivaski on sygiseks mädand, ku sital ajal raiud (Torma)
Vasta
#18

see veerenni kauplus on ikka pask.
ma vaatasin izh jupiteri konyakt süüdet.
küsivad katkise alasig geneka eest 850 eeku.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#19

Tere!

Kas see Kloostrimetsa pood veel toimetab või on suletud. Koduleht ja telefon väga hästi ei tööta neil vähemalt.

Sooviksin osta Iz Jupiter 66.a. uut elektrisüsteemi juhtmestikku.
Vasta
#20

Töötab töötab, mine aga kohale.


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne