jupiteri ja planeta ristsugutis...
#1

sygisel siis leidsin prygim2elt yhe planeta... asi oli kyll omadega p2ris l2bi... aga siiski v6tsin mootori k2sile... tundus et taastamiseks p2ris palju juppe vaja, aga 6nneks leidsin sugulase kuuri alt yhe jupiteri, millel samuti pooled jupid puudu... siis panin kahepeale midagi kokku...puhastasin 2ra ja v2rvisin korralikult, tsiklid v6tsin t2iesti algdetailideks... jupiteri mootor sai kapitaalremondi(tihendid ja hammasrattad vahetatud ja mootor puhastatud)... elektrisysteem korda tehtud ja k6ik uued juhtmed pandud ja pirnid, kett vahetatud, uued trossid, uus syytesysteem... iste on veel tegemisel...

abi oleks vaja jupiteri ja planeta tuvastamisel... mis rataste ristsugutise ma siis teen?

alguses on planeta pildid ja l6pus jupiteri omad...

..::LINK::..

masin on siis muidu valmis, ainult veel istmeta... kui saan digika, siis panen siia ka pildid yles Toungue
Vasta
#2

selle planeta peal olev karbuss pärineb vanemalt izilt (350/49/56).Kas sa ajad talle ka dokumendid?Jõudu tööle!Smile
Vasta
#3

teema PEALKIRI!!!!
Vasta
#4

dokumente ma talle ei hakka ajama... pigem on plaanis see masin maha myya varsti... Rolleyes aga kas keegi ei oskaks öelda siis mis jupiter see t2psemalt on?
Vasta
#5

Izh Jupiter 1 pakun, küljekarpide ja paagi pärast aga võib ka 2 seeria oma olla
Vasta
#6

jupiterist: aga 3. seeria ülevoolukanalid olid ühe auguga, 2. kahega (nagu ka viiel)? ma pakun pigem, et tegu on terve 3. mootoriga, sest silindripead on kindlasti sealt. ja teise karter kolmanda silindritega ei istu.
Vasta
#7

mootori kaaned ei tohiks kohe kindlasti jup3 oma olla ja need silindri pead ka kudagi liiga ümarad. ehk on silmapete.
Vasta
#8

nii... nyyd siis 3 viimast pilti antud lehel on praegusest masinast tehtud... kvaliteet j2tab soovida, aga arvamuse saab ikka öelda Smile iste siis veel praegu tegemisel ja yhele silindri kaanele, millel vint maas oli, lasin ka puksi sisse panna ja uue vindi keerata, seda pole veel peal...
Vasta
#9

silindrid on jah pärit 3-lt aga karter ja siduripoolne kaas on 2-selt.seega on see mingi ristsugutis.mul on omal ka jupiter 3 mootori ja planeta 5 raam ja muud vidinad.tegelt on ka pildid olemas aga ei ole kodus netti et neid üles panna.aga kunagi see tehtud saab .
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne