Pärnu tasulised parklad
#1

Hei!

Kas oskab keegi öelda, kus on Pärnu südalinnas mõni tasuline parkla? Ei tohiks olla väga kaugel bussijaamast.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

Muidugi. Ma ise ju Pärnust.
Üks asub Nikolai tänava Pika tänava poolses otsas, seal lähedal käib praegu ehitus ja mis kõigetähtsam ,see asub paremal pool Pärnu linnavalitsuse hoonet. Bussijaamale ka üsna läehdal ei teagi mingi 200-300 meetrit mööda Pikka tänavat ja oledki bussijaamas, aga seal kõrval teispool linnavalitsuse hoonet on Tasuta parkla, a see alati täisSad

MArek
Vasta
#3

Teades tagamaid siis on siin mõeldud kinniseid tasulisi parklaid kuhu saab auto valve alla jätta. Kuna ma ise seda teenust ei kasuta siis neid parklaid peale maiparkla ei teagi

Vasta
#4

Ma nüid päris kindlasti ei tea aga kas äkki sääl Erki auto aias pole mitte sihukest asja enam. Üksvahe küll vist oli. Ja see oleks kohe bussijaama juures ka, sääl Artur kahe kõrval, Riia mnt. ääres.

Terv. Ivar

edit: mõtlesin siis seda Erki autoteenindust-kauplust ja kus too Erki autospordi töökoda on. Seal aias igamoodu autusi näha olnud, ehk on parkimisteenus ka.

loll on loll olla.
Vasta
#5

IIIFFFAR Kirjutas:Ma nüid päris kindlasti ei tea aga kas äkki sääl Erki auto aias pole mitte sihukest asja enam. Üksvahe küll vist oli. Ja see oleks kohe bussijaama juures ka, sääl Artur kahe kõrval, Riia mnt. ääres.

Terv. Ivar

edit: mõtlesin siis seda Erki autoteenindust-kauplust ja kus too Erki autospordi töökoda on. Seal aias igamoodu autusi näha olnud, ehk on parkimisteenus ka.

Eee.... seal pole minu meelest küll midagi muud kui \"AS A&R Autode ost&müük\" plats ja Politsei parkla, minu isa müüb seal oma autosi.
Vasta
#6

Samas, platsiomanikega või valvuritega annab alati kaupa teha. Küsida kannatab ikke.

loll on loll olla.
Vasta
#7

Njah valvur ei tea ega tee seal midagi, tuleb ikka selle omanikuga ise rääkida ,ta on kuni kella 4-5 seal putkas, jutt käib muide sellest plastsist http://www.ar-autod.ee/donew.php See imelikult üleni valge Astra minu isa oma.

EDIT: andmed kah võib ju ühendust võtta ja küsida järgiWink

E-R 9.00 – 17.00
L 9.00 – 15.00
Tel: 044 20 242
E-mail info@ar-autod.ee
Vasta
#8

Küsisin isa käest ja sai teada ,et seal saab küll parkida ,kuigi see on keelatud ,aga üks autorida seejauks ongi, hind siis 10 eek/ööpäev pole ju eriti palju Rolleyes
Vasta
#9

Tänud abi eest, teema selleks korraks päevakorrast maas.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne