Berg 06
#61

Vaatan pilte ja mitte ei saa aru, kas poldid-mutrid on uuesti tsingitud või hoopistükis värvitud?

Edu ja pealehakkamist!
Vasta
#62

Uksed kuivamas

[Pilt: P1013748.JPG]

[Pilt: P1013751.JPG]
Vasta
#63

Vaikselt olen üht-teist teinud ka:
[Pilt: P1013774.JPG]

[Pilt: P1013778.JPG]

[Pilt: P1013779.JPG]

[Pilt: P1013780.JPG]
Vasta
#64

kuna ise olen omanud ühte 03-e siis su pilte vaadates silm puhkab.  Mingeid esisilla pukse mul veel on ja mõned tagasilla simmerlingid! Võiks niisama üllal eesmärgil ära anda! 
Omal on soov osta punane 03 või beez 06 nojah mina olen mina, kes oma asjadega kaugeüpole jõudnud...

Veel pole maha löödud
Vasta
#65

Aitähh! Auto tegelikult ratastel tänaseks. Postitan vaid ajalugu, mõni pilt päevas kui sedagi.
Vasta
#66

Natuke veel suvest
[Pilt: P1013785.JPG]

[Pilt: P1013786.JPG]

[Pilt: P1013790.JPG]
Vasta
#67

Teeme kiirelt!
[Pilt: P1013792.JPG]

[Pilt: P1013793.JPG]

[Pilt: P1013794.JPG]

[Pilt: P1013800.JPG]
Koos see auto veel ei ole.
Vasta
#68

Silm puhkab, respekt!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#69

Külajuttude põhjal: härra Bergil on palju enam autot valmis,kui nendel piltidel kajastub?


Vasta
#70

On jahh tegelikult. Midagi ju ikka külge topin. Käin Väino juures vahel luurel ja nii ta sünnibki. Pildi varud pole veel lõppenud. Sisemus on veel kuradist! Ja see suur, et mis "külajutud" räägivad?
Vasta
#71

Ma ei süvene üldiselt tihti külajuttudesse,kui seal pole just midagi minu jaoks huvitavat infot. Aga vähemalt selle auto projekti kohta on vaid positiivset kuulda olnud. Seega on arvata,et see auto ei jää IZ 412 kindlasti alla. 
Loodame,et summuti otsa probleem on ka nüüd lahenenud. Muideks võin öelda,et need võeti nimme maha,sest olid huligaanidest :Big Grin poisid,kes armastasid neid maha kruttida. Kuid see oli siiski erandlik, peamine põhjus ma usun, on selles,et nad mädanesid tagant lahti ja jäid lihtsalt, sõitmisega teepeal kadunuks.


Vasta
#72

Ok! Luban summutitest ja nende otstest siin mite rääkida! Need juba ammu küljes ja nii jäävad.
Vasta
#73

(07-08-2016, 19:34 PM)MAZ Kirjutas:   Muideks võin öelda,et need võeti nimme maha,sest olid huligaanidest :Big Grin poisid,kes armastasid neid maha kruttida. Kuid see oli siiski erandlik, peamine põhjus ma usun, on selles,et nad mädanesid tagant lahti ja jäid lihtsalt, sõitmisega teepeal kadunuks.

Ma ikka kobiseksin sel sumpsi otsa teemal Big Grin.
Neid ei saanud keegi ära varastada, kuna olid toru külge keevitatud. Ja ei mädanenud lahti ka, vaid olidki algupäraselt esimese otsa autodel tehasest küljes, kuid varuosana poes müüdavatel tagapüttidele enam ei paigaldatud. Ükski summuti ei alusta mädanemist tagant otsast Wink, temperatuurid ei luba.
Vähemalt mu vanaisa nullkolmega läks eluke sedaviisi, et see ots kadus koos uue püti soetamisega. Info, mis puudutab varuosaletti, on pärit tänase päevani tegutsevalt varuosade müüjalt. Spetsiaalselt küsisin eile tema käest üle. 
Reeglipäraselt on nii, et kui originaalsel tagapaneelil vastav laienduskoht puudub, siis polnud seda otsa kindlasti tehasest saati küljes.
Vasta
#74

(08-08-2016, 00:04 AM)Janka Kirjutas:  
(07-08-2016, 19:34 PM)MAZ Kirjutas:   Muideks võin öelda,et need võeti nimme maha,sest olid huligaanidest :Big Grin poisid,kes armastasid neid maha kruttida. Kuid see oli siiski erandlik, peamine põhjus ma usun, on selles,et nad mädanesid tagant lahti ja jäid lihtsalt, sõitmisega teepeal kadunuks.

... Ükski summuti ei alusta mädanemist tagant otsast Wink, temperatuurid ei luba. ...

Kuna endal pole-žigulli olnud, siis ei oska muud kobiseda, et mõnel summutil algab mädanemine mingil põhjusel tagumisest otsast. Igastahes oli mul kunagi mazda-323F (nö sport Big Grin) ja selle summuti  dekoratiivne ots pudenes mitu korda ära (toss jäi tagastange alla kotti), sai mitu korda torujuppe peale keevitatud enne kui terve tagumine pütt sai ära vahetatud ja nii mitme pütiga. Keskmist vahetasin vist ainult korra.
Vasta
#75

Väga kõva töö on tehtud ning ootan juba lõpptulemust näha!
Tekkis üks küsimus pilte vaadates: kas jahutusradiaatori el.vent pöördes mitte pole? Juhtmed peaks tulema allapoole mitte paremale kuna pistik asub vasakul(juhipoolsel) küljel !?

Ats.
Vasta
#76

Oli pöördes jahh! Pöörasin ümber kuna juhtmed ei istunud nagu valatult.
Vasta
#77

Pea kuu jälle läind!
[Pilt: P1013819.JPG]

[Pilt: P1013820.JPG]

[Pilt: P1013822.JPG]

[Pilt: P1013825.JPG]

[Pilt: P1013828.JPG]

[Pilt: P1013829.JPG]
Vasta
#78

(23-02-2016, 17:20 PM)Berg Kirjutas:  [Pilt: P1013737.JPG]

Vaatan neid rehve siin ja turgatas meelde - vasjad toodavad selle mustriga uusi siiani...
Linki võluda kahjuks ei viitsi.
Edu projektiga!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#79

Summuti ots on replika või leitud originaal?


Vasta
#80

Selle sama auto oma, veidi "limpsitud" ja uuesti paigaldatud siina kuhu peab!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne