#1

Seisab selline mtz-2. Küsiksin mis võiks sellise masina hind olla hetkeolukorras?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   
Vasta
#2

Kui mootor veel ringi käib siis on hind kallim. Wink 
Võta hetke vanarauahind ,korruta kaaluga ja saad teada alghinna. Siis liida transport juurde..... mis vanarauaplatsile  sõiduks kulub.... ja saadki hinna teada.
On veel liikvel eri hinnad...näiteks kahekordne metallihind ja ka 0.5€ kg.
Aga mida odavamini saad seda kasulikum on. Seda teab igaüks. Wink 
Aga tavaliselt küsivad omanikud hulga rohkem,sest on ka veel olemas emotsionaalne väärtus jne.
Ja osad omanikud ütlevad,et kui kallilt ära ei osta siis viivad vanarauda! Big Grin

T.
Vasta
#3

Suhteliselt haruldane isend. Tundub, et selles kohas seisnud juba aastakümneid. Vaevalt et mootor enam ringi käib? Minu silmis vääriks kindlasti säilitamist. Kus asub ja mis esialgne hinnasoov?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#4

(15-02-2016, 23:52 PM)saarrand Kirjutas:  Suhteliselt haruldane isend. Tundub, et selles kohas seisnud juba aastakümneid. Vaevalt et mootor enam ringi käib? Minu silmis vääriks kindlasti säilitamist. Kus asub ja mis esialgne hinnasoov?

Mingi plekkpurk on väljalasketoru otsas. On veel lootust. Wink
Vasta
#5

(15-02-2016, 23:52 PM)saarrand Kirjutas:  Suhteliselt haruldane isend. Tundub, et selles kohas seisnud juba aastakümneid. Vaevalt et mootor enam ringi käib? Minu silmis vääriks kindlasti säilitamist. Kus asub ja mis esialgne hinnasoov?

Masinast oskan ise niipalju öelda, et vähemalt 25 aastat on ta ühekohapeal olnud. Lisaks on veel olemas originaal kapott ka, kuid sellest saan homme alles pildi teha. Asub Võrumaal ja hinna lasen ostjal pakkuda. (Kuid vanaraua hinda mitte pakkuda. Uurin veel ise ka masina hindasid.) Müügiga kiire pole.
Vasta
#6

"Traktorit Belarus MTZ-2 toodeti Minski traktoritehases alates 1953. kuni 1957. aastani ning Lõuna Masinaehitustehases (ЮМЗ) alates 1954. kuni 1958. aastani. Kokku toodeti 148800 traktorit. Traktorile MTZ-2 on paigaldatud diiselmootor D-36 (Д-36) võimsusega 37 hj. Traktori käigukast võimaldas 5 käiku edaspidi ja 1 käigu tagurpidi. Traktori maksimaalne kiirus oli 13 km/h."

Your mama might be proud of you, but this ain't your mama's world.
Vasta
#7

Pidage nüüd hoogu sõbrad.

Tõsi MTZ 2 pole asi,mida just iga aasta vabamüüki tuleb ja ilmselt neid on vähe järel. Samas ei maksa nüüd arvata,et tegu on asjaga,mille eest huvilised on nõus kullahinda maksma. Kuna ta on ikkagi 25.a seisnud vihma käes ja mõned defitsiitsemad osad on ka nagu näha rändama läinud(ei hakka ütlema,mis sealt puudu on,kes aru saab see saab). Siis saab lõpphind olla ehk 2,5x metallihind. Tegu on toorikuga,mitte komplektse sõitva isendiga.


Vasta
#8

Mul vedeleb ka üks niisugune jäänus,ilma mootoritta ja ka muid puudujääke on,kellel huvi siis minu tel. on avalik 
Vasta
#9

Huvilistele tegin pilte ka lähemalt.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   
Vasta
#10

Kataloogist lugesin, et tuli Mtz 2 ka üheplunzerilise KSpumbaga! Ju ta mingi Bosch oli? Omab keegi sellist veel?
Vasta
#11

käigukasti kaas on pealt maas, raudselt vett täis ja laagri pesad peetis, minu silmis oleks sellisel asjal ainult vanaraua hinna väärtus, hea tükk rauda vahetusfondiks kui soov midagi muud ja asjalikumat raua platsilt ära tuua.
Vasta
#12

No taastamiseks kõlbab küll.

Tunnen huvi ühe asja vastu. Paluks ära mõõta sumpsi toru keskelt õhupuhastaja toru keskelele mõõt.
 Ja küsimus veel,miks kapott ära on olnud. Kas see ei sobi peale või oli lihtsalt muu põhjus? Võibolla oleks võimalik mängult need ajutiselt külge panna ja vaadata kas üldse saab? Tänan.
T.
Vasta
#13

(17-02-2016, 03:50 AM)pen.skar Kirjutas:  Kataloogist lugesin, et  tuli Mtz 2 ka üheplunzerilise KSpumbaga!  Ju ta mingi Bosch oli? Omab keegi sellist veel?

http://www.traktora.org/toplivnyj-nasos-...tele-d-40m
 Siin veidi juttu sellisest pumbast. Tõsi küll MTZ 5 mootori jaoks.
Olen vestelnud vanahärraga, kes kuuekümnendatel töötas masinal, mille oli sarnane pump. Töökindlus nadi ja vahetati vist reaspumba vastu.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#14

Offtopic: käigukasti korpusele toetatud poolik "klots" on paha asi, mis tasub 112 inimestele üle anda, et neljatähelise organisatsiooniga pärast pahanduste ei tekiks.
Vasta
#15

Antud masin nüüdseks müüdud uuele omanikule.
Vasta
#16

(13-08-2016, 21:27 PM)Lenar19 Kirjutas:  Antud masin nüüdseks müüdud uuele omanikule.

Loodame,et uus omanik oma tegemisi ja traktori käekäiku siinsamas edasi kajastaks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne