Teeks ise võsalõikuri.
#21

(23-02-2016, 08:24 AM)muska71 Kirjutas:  
(23-02-2016, 00:53 AM)viplala Kirjutas:  
(23-02-2016, 00:50 AM)Dexter Kirjutas:  
(22-02-2016, 23:58 PM)maitus Kirjutas:  
(22-02-2016, 20:53 PM)Veskioja Kirjutas:  Põhimõtteliselt  Wink
https://youtu.be/L_VljUmmCvE

Ma kujutan ette mis saab kui ühte puud juhuslikult läbi ei võta Big Grin

Mis siis ikka - minnakse ninaga maad kündma Big Grin

Siis minnakse suurema hooga.

Uaazik oma massiga lihtsalt juurib.
Siis kehtib jeebimeeste vanasõna-mida vingem jeep,seda pikem tee traktorini.
Vasta
#22

(23-02-2016, 14:19 PM)Marko Kirjutas:  Viidatud vidinal on kavalad pöörlevad lõiketerad, mis vajalikku lükkejõudu oluliselt vähendavad. Samas algse projektülesandega vist hästi ei haaku, just lõikelaius jätab soovida.

Vot see lõikelaius, või see sisenemisava nö. ongi ilmselt see, mis kõige kahtlasem on.
Eksimisruumi on maru vähe selle kiiruse kohta. Algul lennatakse sadulast ilmselt kogenematuse tõttu, hiljem juba liigsest uljusest.
Vasta
#23

(23-02-2016, 14:33 PM)ahtos Kirjutas:  
(23-02-2016, 08:24 AM)muska71 Kirjutas:  
(23-02-2016, 00:53 AM)viplala Kirjutas:  
(23-02-2016, 00:50 AM)Dexter Kirjutas:  
(22-02-2016, 23:58 PM)maitus Kirjutas:  Ma kujutan ette mis saab kui ühte puud juhuslikult läbi ei võta Big Grin

Mis siis ikka - minnakse ninaga maad kündma Big Grin

Siis minnakse suurema hooga.

Uaazik oma massiga lihtsalt juurib.
Siis kehtib jeebimeeste vanasõna-mida vingem jeep,seda pikem tee traktorini.

Mina olen isiklikult pitsalõikuritega uaazikuga klooga rabas puid juurinud vintsiga ja lisaks tõmbasin rehvi veljelt maha ankrumasinal.Juuritud puud olid jämedamad kui atv ees kuused.Pitsalõikuritega sõita sai,aga seisma ei tohtinud jääda vajus kohe läbi.
Vasta
#24

(18-02-2016, 20:42 PM)pen.skar Kirjutas:  Kui öko see on, aga kasutan iga 5-6 aasta järel Selteretist ostetud puutekeppi. Selle läbipaistev vars on täidetud Karate või Roundupi lahjendamata vedelikuga. Kepi märguv ots vildi moodi pehme.  Millisel toomingaväädil üht lehtegi puutun, see põõsas järgmine aasta kuivanud.

Mis asi see täpsemalt on ja kuidas saaks osta? Selteretist ma sellist toodet ei leia praegu. Mul ühel langil toomingat väga palju, tahaks sellest lahti saada.
Vasta
#25

Vahepeal oli jutt,et Roundup ära keelatakse.
Vasta
#26

Üsna hea taimede arengu piiraja on seebikontsentraat, mida kasutavad pesumajad. Mulle tuli ühe tonnise plastnõu põhjas natuke, keegi tundis sildil oleva nime ära ja ma kasutasin seda "tilka" (50liitrit) kohtades kuhu niiduki või trimmeriga ei pääse. Plussiks see, et vähemalt teoreetiliselt on ta biolagunev. Kuiva ilmaga toimis paremini.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#27

(18-02-2016, 20:42 PM)pen.skar Kirjutas:  Kui öko see on, aga kasutan iga 5-6 aasta järel Selteretist ostetud puutekeppi. Selle läbipaistev vars on täidetud Karate või Roundupi lahjendamata vedelikuga. Kepi märguv ots vildi moodi pehme.  Millisel toomingaväädil üht lehtegi puutun, see põõsas järgmine aasta kuivanud. Vaarikas kaheaastane, ei see sega traktorit. Pole astronoom-hiromant, võsalõikuri kännud mul  enamus kasvavad edasi kümnes harus, loobusin. Kui Unimogi ninasse hooldusniiduk riputada ja kivideta tee, saab tehtud. Aga Uaziga? Pole tal ees jõuväljavõtetki.

Mis nime all toda puutekeppi müüakse? Vaatasin ka sinna Seltereti kodulehele, aga ühtki säherdust asja silma ei hakanud.. Ise ka toomingaga hädas.
Vasta
#28

Viimati nägin seda keppi müügil Viljandi raudteejaama endises punasest telliskivist laos asuvas väetisi, kemikaale müüvas firmas. Eriti hinnatud mahetootjate poolt, kuna ei jäta pinnaseproovi kasutamisest jälge.
Vasta
#29

Toru ühte otsa tugevalt kaltsu toppida, toru seest Roundupi täis valada ja teise otsa kork, ning valmis see kepike ongi.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#30

Mis UAZ see on, mis vaarikavarsi ja väiksed võsa kardab. Las kasvab.
Vasta
#31

Kus müüakse veel Roundup´i ? Oleks soov osta natuke.
Vasta
#32

Väikese pudeli sain bauhofist.  Teine koht Jõhvis on nurga aiakeskus, mööda rakvere tänavat statoili poole sõites läheb üks tänav paremale(saepood jääb vasakule).  Ning seal majade taga on(vähemalt oli kunagi).
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne