Kommuntaatori rike?
#1

Tirisin sõbra Burani endale kodu aga tundub,et sellega on rohkem tööd,kui mingi suvalise IZH jupiteriga.
Nimelt kaob vahepeal säde ära ja vahet pole ,kas kasutan käsistarterit või elektri oma. Säde on katkendlik ja imelik.
Välistatud,et mootori otsatihendid,need said uued. Samuti pole ka probleemi toite süsteemis.
Kõik sellised lihtsamad asjad on välistatud. Küll aga kaldun arvama,et ilmselt on poest ostetud kommuntaator ilmselt õhtul.
Imelik on see,et säde vahepeal ühes silindris on kord nõrk,kord pole üldse ja teises silindris, pole üldse mitte midagi.
Seisma jäi sõidu ajal nõnda,et üks silindre kadus ära ja peale seda enam tööle saada ei ole õnnestu.

Ma ise kahtlustan kommuntaatori viga,kuigi asi on värskelt poest ostetud!

Kommuntaator on ise selline pandud sinna,koos uue süütemänguga:
[Pilt: 01097712298f587.jpg]
[Pilt: 0109771231099e0.jpg]

On kellegil ideid,kas viga võib olla kommuntaatoris või ehk on ka süütemäng(mis sai uuena poest ostetud) lühises?
Või minna tagasi originaal 1985.a süütemängu peale?


Vasta
#2

 On see türistor(u nagu minsk) või transistor(nagu kontaktivaba auto) süüde?

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#3

See on kontaktivaba ja nii palju kui minu mõistus võtab on see kommuntaator tõenäoliselt tuksis. Imelik ongi see,et säde on kord tugev,siis katkendlik ja siis pole vahepeal üldse. 


Vasta
#4

(07-03-2016, 13:44 PM)MAZ Kirjutas:  See on kontaktivaba ja nii palju kui minu mõistus võtab on see kommuntaator tõenäoliselt tuksis. Imelik ongi see,et säde on kord tugev,siis katkendlik ja siis pole vahepeal üldse. 

Esimese asjana kontrolli kõiki ühendusi. Katkendlik ja vahepeal töötab, siis on tõenäoliselt mingi vilets kontakt kusagil.
Vasta
#5

Seda ma ka alguses mõtlesin aga kõik ühendused on puhtad ja kõvasti kruvidega kinni. Alguses peale pannes kõik töötas ja toimis ja siis ühel hetkel hakkas sõidu pealt,üks silinder kaduma ja lõpuks kaduski ära.
 


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne