Vanel närvid läbi
#1

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...id=3696720


\"........Liikluspolitsei esindaja tunnistas kohtus, et tekkinud sõnavahetuse käigus rebis komissar Vane protokolli puruks ja koostas uue, kus määras aga maksimumkaristuse juhtimisõiguse äravõtmise kolmeks kuuks.....\"
Vasta
#2

Muidugi, kui keegi viitsib niisuguse asja eest kohtusse minna siis peab ta kas väga rikas olema või lihtsalt tugev põhimõtteinimene. See linnavahel kiiruseületamine on niisugune teema, et tegelt ju ei tohiks aga muidu ei saa. Ise jäin samamoodi lubadest ilma, kui vurisesin loomaaiast mõõda 78km/h ja kõik. Asjaolule lisab jumet, et olin tol päeval tugevasti palavikus ja silmad olid punased ja vesised, nägu õhetas ja tablettidest mõneti läbigi imbunud, puhuma ei pandud ja nii ma sain 600 EEKu, lubade tegemine läks 3000 ligikaudu + vastik aja ja närvikulu. Kedagi kohtusse ei kaevanud, kuna Vane oleks võinud mulle tolle sündmuse eest väänata märksa rohkem.
Aga ! Vähemalt nüüd ma tean, et ZOO juures 50ne märk!
Vasta
#3

Tsitaat:Originally posted by nasa13
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...id=3696720


\"........Liikluspolitsei esindaja tunnistas kohtus, et tekkinud sõnavahetuse käigus rebis komissar Vane protokolli puruks ja koostas uue, kus määras aga maksimumkaristuse juhtimisõiguse äravõtmise kolmeks kuuks.....\"

Lugesin ka täna lehte ja kõkutasin naerda.Big Grin
Kutt võiks veel nats vinti keerata ja uue kohtuasja algatada, et Vane käitumine tekitas temas hirmu ja shokeeris ja pärast ei saand magada kaks nädalat ja pidi psühholoogi manu käima.Big Grin

See on ka pull koht:
Vane sõnul oleks Kirspuu pidanud tulema juhtunu arutamisele ja paljud probleemid oleks olemata. “Kuna ta ei tulnud, pidime otsuse tegema tagaselja,” märkis komissar. “Siis ilmus ta välja ja teatas, et tal ei ole raha ja kõik andmed on valed. Oma käitumisega ajas ta kõik närvi\".

Tahaks väga teada, kuidasmoodi küll see poiss suutis kõik need vanad trahvihaid seal närvi ajada.
Big GrinBig GrinBig Grin
Vasta
#4

Tsitaat:“Siis ilmus ta välja ja teatas, et tal ei ole raha ja kõik andmed on valed. Oma käitumisega ajas ta kõik närvi\".

Seda ma naeran siiamaani. Ma arvan, et Vane & Co on aastate jooksul hulga hullemaid jutukesi ja situatsioone näinud ja siis mingi tüübi pärast kommenteerib \"...ajas meid kõiki närvi...\"

Ega ma halvapärast Vanele nüüd seda ette heida, aga koomiline vahejuhtum siiski, kuigi ka trahvitav võis üsna närvi minna :rull

PS trahvitav olgu õnnelik, et Brjakin & Co kätte ei sattunud Wink - nood oleks lausa seamoodi pöördesse läinud.

EDIT: offtopic, aga hiljuti olevat olnud mingisugune kohtuprotsess, kus kohtunik läks nii närvi, et katkestas hoobilt istungi ja lasi ennast taandada
:lol
Vasta
#5

Tsitaat:Originally posted by nasa13

PS trahvitav olgu õnnelik, et Brjakin & Co kätte ei sattunud Wink - nood oleks lausa seamoodi pöördesse läinud.

:lol:lol:lol:lol:lol
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne