Piltide sisestamine.
#1
Selline probleem, et ca nädal aega ei saa siia foorumisse pilte laadida. Teen nii, nagu varemgi: pilt Paintis parajaks ja salvestan- vali fail- avan faili-  lisa fail- sisesta postitusse. Kui nüüd valida postituse eelvaade ja klikkida pildil, lööb ette teksti "valitud manust ei eksisteeri". Seni alati toiminud. Kas keegi oskab nõu anda, milles probleem. Pilti ise desktopil avaneb probleemideta.
Vasta
#2
Järgnev foto lisatud kirjeldatud meetodil.
Windows 7 peal uusim Chrome ja Internet Explorer 11 - pilt olemas ja linkimas nii eelvaates kui sisestatud postis.

   

Kas lisatud manus on peale posti sisestust [Vaata minu lisatud manuseid] nimekirjas?
Brauseri seadetes on JavaScript lubatud?

Tähelepanek. Kui klikkida [Vaata minu lisatud manuseid] peale pildi (või piltide) lisamist postitusse ja enne posti sisestust, ei paista vast lisatud materjali nimekirjas. Ühtlasi pole peale seda pilti ka siis foorumi jaoks olemas, jääb ainult manuse ID posti aknas ( [attatchment=*****] ). Võimalik, et MyBB enda bug.

Rohkem ei viitsinud katsetada.
Vasta
#3
Igaks juhuks ... kui see jama on Internet Exploreriga, siis proovi Firefoxiga. Või vastupidi. Mul oli mingi analoogne jama, aga peale Win10 paigaldamist kadus ära.
Vasta
#4
   
Vista ja vist mitte kõige uuem Explorer. Vsjo rabotajet nagu Savikal.  Wink
Iga töö tulemus on selle riista nägu, millega seda tehti.
Vasta
#5
(26-03-2016, 00:11 AM)jürimees Kirjutas: Selline probleem, et ca nädal aega ei saa siia foorumisse pilte laadida. Teen nii, nagu varemgi: pilt Paintis parajaks ja salvestan- vali fail- avan faili-  lisa fail- sisesta postitusse. Kui nüüd valida postituse eelvaade ja klikkida pildil, lööb ette teksti "valitud manust ei eksisteeri". Seni alati toiminud. Kas keegi oskab nõu anda, milles probleem. Pilti ise desktopil avaneb probleemideta.

Nett liiga aeglane?

Kas fail ise ikka AMF serverisse jõuab? Tekib ekraani alaossa loetelu, kust saab pilti kustutada?
Vasta
#6
Lisa fail pole mõtet varem vajutada kui vasakule on ilmunud aadress, kuskohast see fail lisatakse. Mul ka aeglane nett ja alati ootan olenevalt faili suurusest vähem või kauem. Siis ta peab veel korra ilmuma veidi allpool ja siis võib postitada.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Инвалид информационной воины.
Vasta
#7
Tänan kõiki kaasamõtlejaid. Ilma midagi tegemata toimib seekord taas juba teist päeva järjest.
Milles oli probleem, jääbki arusaamatuks.
Kasutan põhiliselt Firefoxi ja senini ka Win XP-d.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne